reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

ładna pogoda to nic tus ie nie dzieje:)

anetka gratulacje dla Lukasza;-)

jutro ma lać:(
a mnie sie...normalnie nudzi~!!! nie no zsczyt. troje dzieci i nuda!!! jak wstana dzieciaki to trzeba gdzies pojechac...
 
reklama
baby co ja narobiłam z tymi zakupami.
zaczelam kupowac u uzytkownika ktore znalam juz wczesniej. po kkupieniu kilku rzeczy okazalo sie ze nie ma on aventu:-D a przeciez to najwazniejsze dla mnie bylo. ale okazalo sie rowniez ze jest z mojego miasta wiec odbior gratis;-) po czym kupilam butelki u innego uzytkownika. w b.dobre cenie (dzieki za polecenie uzytkownika,a le mial duzo drozej te butelki..) no i paczka poszla dzisiaj wiec bedzie dopiero w poniedzialek. no i w zwiazku z tym sliniaczkow nadal nie mam:( no ale kasy tez mi szkoda bo kupa innych wydatkow. a samych sliniaczkow nie kupie przez neta bos ie nie oplaca. wyladuje wiec pewnie w tesco....
 
nati - do kiedy jest dominikanski???

jeszcze 2 tyg a wybierasz się??

morgaine- w tesco jest pakiet 5 śliniaków rózowych. tylko nie wiem za ile bo dostałam i to 2 razy więc mam 10 takich samych :-D

pierwszy no może 2 raz miałam taki ból piersi ( a dokładnie 1 której nie używam praktycznie) że pędziłam do domu żeby małą obudził pies i żeby jej dać ale nawet nie umiała złapać tak twardy był ale ściągnęłam ręcznie 40 ml i złapała i jest już ok.
byłam u babci, chrzciny też załatwiłam. ksiądz zaczął od tego jaki mój stan cywilny i ile po slubie jak sie dowiedział że ślub kościelny prawie 2 lata temu to zaczął być miły
hahahaha
 
Ostatnia edycja:
co tu taka cisza???? o już tak późno zaraz kąpiel i sen. co prawda dzisiaj mała ciągle śpi ale znając ją nie będzie miała kłopotu z zaśnięciem na noc.
zaczęla właśnie marudzić posadziłam ją i jak jej się odbiło to aż chlusnęło na łóżko, nogi. a już ponad 2 tyg nie ulewa. może jej za dużo leciało mleka z tego bolącego cyca
 
A ja zawsze na weekend mam wiecej mleka... nie wiedzec czemu? :-)

Slyszalam, ze Lepper nie zyje... Niebezpiecznie w tej pl polityce sie robi... Znajaz zycie to pewnie sprzatneli go, bo jakos nie wierze w jego samobojcze zapedy...
 
reklama
Do góry