reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

witajcie

wpadam na chwilkę, wybaczcie... mnóstwo spraw na głowie.

mój synek jest absolutnie mężczyzną mego życia. Waży 6800 gr, jest zdrowiutki, śliczny... ech... nigdy go nie oddam żadnej synowej:-)

Hania mądralińska idzie do przedszkola zatem... zrobi się ciszej w domu i może troszkę więcej czasu dla siebie wygospodaruję... kto wie...może popiszę sobie wtedy na BB...(mieć nadzieję dobra rzecz).
Tymczasem... uciekam...całusy dla kwietniowych szkrabów i ich mam.
 
reklama
witajcie po dlugiej przerwie aguhan, margola, beata:) tak jeszcze joll brakuje....

ciekawe jak tam aenye pogoda dopisuje...chyba wszedzie leje co? :-(
mercedess na poczatku z recznego idzie ciezko, ale jak sie rozhula to raz dwa poleci mleko.... tylko nie machaj szybciutko lapką bo sie zmeczysz, a ssaj tak jakby jak dziecko, zauwaz ze najefektywniejsze ssanie piersi to takie dluzsze jest...nie wiem jak to wyjasnic:confused:

kurde nie wiem czy sie ze mnei ciotka dobra rada nie zrobila:-( sorry jesli narzucam jakies metody;-)
 
Mercedess zgadzam się Morgaine na początek kilka szybkich żeby mleko zaczęło płynąć a potem powolne długie ruchy, wtedy jest najefektywniej i najmniej ręka boli :)

Morgaine jak będziesz przynudzać to Ci powiem ;-) buziak :)

dziewczyny witajcie po przerwie :)
 
marma-jakim żelem smarowałaś... u Nas na górze w buzce pojawiła się biała kropka, czy to ząbek...
Dentinox N


Dzięki dziewczyny za odpowiedzi na temat niani (hatorska, petinka, cucumber, morgaine)
nati ciesz sie, ze sie nie darla ;)

Kacper miał kilka niań. Większość uciekła po tygodniu a ta którą znalazłam jako ostatnia była rewelacyjna. Tak super że zatrudniliśmy ją w firmie i teraz nie mam niani:(

Dziewczyny, moja Tysia pcha wszystko do buzi, łapki non stop. Oczywiście na łapkach pełno włosów, farfocli itd. i jak robi kupę to potem te wszystkie farfocle są w kupie :szok: i nie wiem, czy to olać, czy coś mogę zrobić?

olać :)

bo moja to wielka baba :-) i mój kręgosłup też to czuje a naprawdę mało noszę przed chwilą raptem 5 min
5 minut...szok :O Mój non stop na rękach...
Hej dziewczeta.

nati jedna nocka zawalona nie zaszkodzi;-)
U nas jak zwykle, pobudka na butle i dlaej kimka, ciekawe kiedy przestanie mi sie na ta bute budzic:sorry2:

Za to młody przeszedl dzis samego siebie. Wstal o 6.30 a ze dla mnie to srodek nocy to wzielam gada do lozka, dalam butle, wlaczylam bajki i przysnelam. Budze sie i co widze? Dziecie smaruje mi cala posciel wazelina:no: Wstalam, ogarnelam bajzel, wchodze do lazienki a tam cala rolka papieru porwana na strzepy, ide dalej i znajduje mleczna kanapke rozsmarowana na kanapie....myslalam ze go udusze!!!!
hahaha znam to z autopsji. Nie ma nic gorszego niż siedzące cicho dziecko :DDD
Margola :no: ;-)no ale całe szczęście że ok wszystko ;-)tak zapamiętałam że miałaś małej te badania krwi robić i się wystraszyałm.

No ale przynajmniej sie zmobilizowałam do napisania tutaj, bo tak to fb :tak:

My w tym tyg szpital- Oliwka ma mieć wycinane migdały ( w czwartek), i mnóstwo stresów z tym związanych>P będzie z nią spał w szpitalu, a reszta to nie wiem jak organizacyjnie zrobimy. Choć dziś powiedziała że może spać sama, tylko P ma rano przyjechać. Ale to raczej odpada, bo wiece jak po zabiegu, będzie ją bolało, nie wiadomo jak narkoza itp.

A Staś mój kochany zaczął siadać. I nie wiem co mam z tym zrobić, bo przecież on dopiero 3 mc ma.. a nie da się nad tym zapanować. Jak leży o mnie oparty to od razu siada(już nawet nie potzrebuje rączki do przytrzymania) to samo z leżaczku...
Trzymam kciuki za zabieg . A siadać pozwalaj byle by nie siedział sam. Z podparciem na cały kręgosłup może.

Znowu cały dzień wycia. Wpadła koleżanka to mi ululała młodego a ja w tym czasie obiad zrobiłam. Puki co jeszcze śpi. Już mam dość mitaginka jak ty kobieto dajesz radę? Jak ja dawałam rade z Kacprem? A no tak nie dawałam :p
 
ja tez dentinox. z tym ze przy starzsaku mi pediatra powiedziala ze te zele to działają bardziej na psyche rodzicow niz na dziasla dziecka;-) pewnie to slabiutkie i powoduje ze na chwile dziecko zapomina, a jak sie juz czym innym zajmie to luzik:-)

pranie mi nie schnie~~~~!!!!!! za to na czw. jeszcze zaprosilam pare osob i moze bedzie fajna posiadowa...ma byc ladnie to grillek i te sprawy:-)

wybylam dzisiaj po mleko dla niuni...of course do CH:-D no ale zdazylam tylko w hm kupic czapeczke bo M dzwonil ze wujek rpzyjechal i musialam wracac...:-( zreszta nie bylo nic fajnego i wyprz juz nie ma fajnych:-(
jutro jeszcze podjade do innego CH, moze cos dla seibie wychaczę...kasy nie mam wiec ciezko bedzie cos przemycic zeby M sie nie rzucał:-D ale jest jeszcze opcja allegro....muszę poprzeglądać...

moja niunia pije naprawde duuuuzo mleka. musze jutro zapisywac ile razy ile ml bo nie chce przekarmic. zaraz spadam na watejk butelkowe mamy zadac pytanie:-D

buzia
 
wpadłam ino na sekundę, może potem uda mi się Was poczytać;
mitaginko - słyszałam od jednej z dziewczyn z forum, że jej córka tak właśnie jak Twoja Tysia płakała często i tylko przy piersi się uspokajała; zrobili małej różne podstawowe badania, w tym posiew moczu i wyszły jakieś bakterie w moczu; po ich wybiciu dziecko się uspokoiło - może więc pójść tym tropem???
 
andariel szłam już tym tropem ;-) jak Tysia miała 5 tyg to byłyśmy przez tydzień w szpitalu, bo miała zakażenie układu moczowego. Liczyłam wtedy na to, że krzyki odejdą w zapomnienie, ale tak się nie stało :crazy: tydzień temu robiliśmy kontrolne badanie moczu i było ok.
mamusiaDorusia, eywa wszystkiego najlepszego dla Karolka i Natalki! :-)
morgaine podjęłaś decyzję na temat karmienia, więc przestań się przejmować! Trudno, stało się. Zrobiłaś, co mogłaś. Głowa do góry!

do mnie przyszły dzisiaj opaski z allegro :-) i paczka z HIPPa i z Gerbera
i nie rozumiem- niby słoiczki możne wprowadzać po 4 miesiącu, a w zamieszczonych schematach żywienia jest, żeby do 6 miesięcy karmić wyłącznie piersią :confused:

a co do niań, to i tak jakoś...smutno
jestem chyba zbyt zaborcza i nie umiem sobie wyobrazić obecności jakiejś baby w życiu mojej myszki
 
reklama
Mitaginka- jak dzieci są na mm to wcześniej słoiczki się wprowadza. i co wybierasz żłobek?? jak ja bym musiała wybierać to chyba prywatny żłobek
 
Do góry