reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Margola :no: ;-)no ale całe szczęście że ok wszystko ;-)tak zapamiętałam że miałaś małej te badania krwi robić i się wystraszyałm.

No ale przynajmniej sie zmobilizowałam do napisania tutaj, bo tak to fb :tak:

My w tym tyg szpital- Oliwka ma mieć wycinane migdały ( w czwartek), i mnóstwo stresów z tym związanych>P będzie z nią spał w szpitalu, a reszta to nie wiem jak organizacyjnie zrobimy. Choć dziś powiedziała że może spać sama, tylko P ma rano przyjechać. Ale to raczej odpada, bo wiece jak po zabiegu, będzie ją bolało, nie wiadomo jak narkoza itp.

A Staś mój kochany zaczął siadać. I nie wiem co mam z tym zrobić, bo przecież on dopiero 3 mc ma.. a nie da się nad tym zapanować. Jak leży o mnie oparty to od razu siada(już nawet nie potzrebuje rączki do przytrzymania) to samo z leżaczku...
 
reklama
eywa, dorusia. beata sto lat dla waszych pociech;-) matko ale ten czas leci. dopiero co stękałyśmy a tu już 4 miesiące się zaczynają :szok:
a ja gosci ciag dalszy.
w tamtym tyg. u nas 4razy a my raz. w tym trochę lepiej. ja jutro rano do kolezanki, a potem ta kolezanka z mezem w czw. na grilla. ale jeszcze szwageirka z dziecmi pewnie przyjedzie.. :-)
dobra pogode uwielbialam ale chyba musze ja obwinic o swoje doły... jazdy mam jakieś. wychodze do ludzi, ludzie do mnie, bo jak nie to na tabsach zaraz jakichś bede lecieć...

margola ja tez butelkowa... tak na 100% to od tej nocy dopiero ale mi przykro:-( no imusze do sklepu śmigac mleko kupic bo ona straszni eduzo mi tego wypija!! normalnie nie dziwie sie ze jej moje piersi nie wystarczaly skoro 150 sobie spokojnie łyka co 2,5 -3 godz!!:szok: musze sie dowiedziec co robic coby nie przekarmić :confused: jednak z cycem najłatwiej :tak:
no i jeszcze maly minusik ze juz nie schudne:( tzn. na pewno dojde do wagi sprzed ciazy, bo zostalo 1,5kg, ale karmienie tak fajnie tluszczyk wyciaga i moje uda fajne sie stawaly zawsze..no trudno i tak nie chodzi o mnie a dziecię:-(
 
buziak dla Karolka:) wyobrażasz sobie ,że to już 4 miesiące mineło??o matko;)

u nas dziś słoneczko, ale spacer był krótki, była zmęczona ,więc w gondoli pojechałam a nie foteliku;) no i po pół godzinnej drzemce pobudka i jęki, potem płacz, na rękach droga do domu, dopiero zasnęła 20 min temu, ciekawe czy po pół godzinie wstanie ? jak tak to mnie wykończy marudzeniem;)
później drugi raz wyjdziemy sobie , mąż na kebab na obiad zabiera nas, bo nowy lokal otworzyli;)
 
buziak dla Karolka:) wyobrażasz sobie ,że to już 4 miesiące mineło??o matko;)

u nas dziś słoneczko, ale spacer był krótki, była zmęczona ,więc w gondoli pojechałam a nie foteliku;) no i po pół godzinnej drzemce pobudka i jęki, potem płacz, na rękach droga do domu, dopiero zasnęła 20 min temu, ciekawe czy po pół godzinie wstanie ? jak tak to mnie wykończy marudzeniem;)
później drugi raz wyjdziemy sobie , mąż na kebab na obiad zabiera nas, bo nowy lokal otworzyli;)

Hihi,4 m-ce temu to o tym czasie już leżałam na poporodowej;-) Zleciało jak nie wiem co!!! No i duże te nasze dzieci:tak:

edit

smacznego!!!
 
Witam :-)
Zdrowka dla 4 miesiaczniakow dzisiaj!! :-) Czas zaiwania az milo :/

U nas nocka w miare, 2 pobudki, wiec da rade wytrzymac.
Pogode mamy do bani - ale to normalka i chyba czeka nas siedzenie w domu! Masakra :-( Poza tym moj M mnie wkurza, bo juz chyba 3 dzien ciagle siedzi na kompe i system nowy wgrywa i ciagle cos ma tam do roboty...! wrrr

no moja taki ok 6.5 kg i jest co nosić ,więc wielki ukłon ku Tobie:-D

Beata, moja 2 tyg temu wazyla 6600g i miala wtedy jakos rowno 3 miesiace ;-)

A Staś mój kochany zaczął siadać. I nie wiem co mam z tym zrobić, bo przecież on dopiero 3 mc ma.. a nie da się nad tym zapanować. Jak leży o mnie oparty to od razu siada(już nawet nie potzrebuje rączki do przytrzymania) to samo z leżaczku...

moja ma tak samo, rwie sie jak szalona do siadania! A wszedzie pisza, ze jeszcze za wczesnie na to. Ale wez wytlumacz.... :/

morgaine, wspolczuje przejscia na mm :/ Tak sobie ostatnio o sobie myslalam, ze jakbym miala przejsc na mm to bym miala mega dola. Podoba mi sie karmienie, no i uwielbiam tulic Mala i patrzec, jak wcina i w ogole... Wspolczuje.
 
Kupiłam latator ręczny, 2 butelki i kakszkę SINALC :-)
Trochę sie będę musiałą na wachlowac żeby tego mleka z cycka wycisnąc tym laktatorem :-D ale jak dodam kaszki, to może będzie bardziej terściwe i się naje ten mój głodomorek.
Dzisiaj wieczorem mu zaserwuję, ale ciekawa jestem... czy w ogóle będzie ciągnął z butelki...?!

Kupiłam też żel do dziąsełek... bo to też moze byc powód jego budzenia sie w nocy, jeczenia, ślinienia się. Kupiłam DENTINOX N.

Mam nadzieję, ze to coś pomoże.
Ja w końcu się wyśpię a on nie będzie tak się męczył :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry