reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
wszystkim kierowcom powinni wyświetlać takie filmy........ kuźwa robi wrażenie

Mercedes - witaj

Aligator- witaj po przerwie :)
 
Dziękuję za miłe przyjęcie :-)

Mój synek ładnie przesypiła noc budził się 2-3 razy ale, od kilku dni budzi się częściej. Byliśmy dzisiaj na sprawdzeniu ciemiączka u lekarza i byc może synek się nie najada. Pani doktor zaproponowała na noc butelkę z moim mlekiem i dodanie 2 łyżek kaszki Nestle SINLAC (tą kaszę 2-3 łyżki mam wsypac do ciepłej wody i ugotowac i dodac swojego mleka) NIGDY TEGO NIE ROBIŁAM :-D

Nie mam odciagacza pokarmu.
Żadnej butelki i soczka w komplecie.
Czy potrzebny jest podgrzewacz?

Czy któraś z Was dokarmia tak swojego malucha?

Proszę o porady dziewczyny :-)
 
Tak wpadłam bez przywitania się, zatem dzień dobry cioteczki
My już po spacerku, małych zakupach i co o dziwo córcia ma nie spi w wózeczku tylko sobie patrzy, zwiedza ogląda a cały czas jesteśmy w spacerówce, co prawda zwrócona na razie w stronę mamy ale i tak świat oglądam.
weszłam tylko do domu , zmieniłam Wikuni pieluszkę i co poszła spać w swoim łóżeczku. A ja mam czas na kawe, szybkie nadrobienie BB i FB a potem powrót do pakowania itd..
Nie wiem jak my się zapakujemy. Dla Wiki wyszły mi 2 torby a gdzie jeszcze nasza walizka, wanienka, wózek, pieluchy itd.. Rany
Mercedes witam i ja.
Migatinka żątry żartami ale w chwili gdy potrzebujesz wsparcia jakoś rodzice się nabijają, dobijają. Nie wiem ale mnie to wcale nie bawi.
Baby dzieki już wzięłam udział w konkursie. I zdjęcie mojej Hrabiakni jest.
MmamusiaDorusia noc super cisza spokój, a dziś tez nie słychać sąsiadów. Oby już tak zostało bo nie lubię się powtarzać. ;)
Jankesowa i i jak zalało?
A ja to w ogóle jestem agentka:zawstydzona/y:, wczoraj ogoliłam nogi oczywiście maszynka W a dziś gwiazda kupiłam sobie krem do depilacji. I niby co mam teraz usunąć. Włosy z głowy?:szok: One i tak same wypadają już tu krem nie potrzebny. Teraz musze czekać az krzaki agrestu odrosną i dopiero nóżki zrobię, ale to już chyba nad morzem
 
obejrzałam połowę tego filmu. nie na moje nerwy. a mąż dzisiaj zdał egzamin na prawo jazdy i będziemy częściej jeździć. nie wyciągnę małej już nigdy!!!
 
Dziękuję za miłe przyjęcie :-)

Mój synek ładnie przesypiła noc budził się 2-3 razy ale, od kilku dni budzi się częściej. Byliśmy dzisiaj na sprawdzeniu ciemiączka u lekarza i byc może synek się nie najada. Pani doktor zaproponowała na noc butelkę z moim mlekiem i dodanie 2 łyżek kaszki Nestle SINLAC (tą kaszę 2-3 łyżki mam wsypac do ciepłej wody i ugotowac i dodac swojego mleka) NIGDY TEGO NIE ROBIŁAM :-D

Nie mam odciagacza pokarmu.
Żadnej butelki i soczka w komplecie.
Czy potrzebny jest podgrzewacz?

Czy któraś z Was dokarmia tak swojego malucha?

Proszę o porady dziewczyny :-)

ja na szczęście nie muszę mój klops jest za duży tzn za duża. Jutro ide na szczepienie to się dowiem ile waży. ale ok 8 kg myślę i znowu usłysze że mam rubensowskie dziecko :-D i to tylko na moim mleczku nigdy nic innego nie dostała. Myślę że chyba nie trzeba podgrzewacza,
a ile razy dziennie pediatra mówiła żeby dodawać kaszki?? bo jak raz to odciągacz ręczny chyba wystarczy ale mi sie jakoś ten pomysł nie podoba :-( chyba lepiej częściej cyca dawać??
 
reklama
Do góry