reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Cyca daję często ale tak jak by sie nie najadał. Budzi sie w nocy i ciągnie tego cyca.
Jeśli będę podawac tą kaszkę, to tylko wieczorem przed spankiem.

Filipek waży 6150 kg.

W październiku wracam do pracy, wiec i tak będę musiała odcigac pokarm. Polecacie jakiś odciągacz
 
Ostatnia edycja:
reklama
o matko!!! Obejrzałam kawałeczek jednego filmiku i dalej nie dałam rady! koszmar. Ja jednak zdaję sobie sprawę z tego co się może wydarzyć i nie wyciągam Tymcia z fotelika podczas jazdy. No way!!! Dobrze, że On lubi w nim siedzieć podczas jazdy.

A w ogóle to hellou Kochane, nie doczytam, bo to cały tydzien, więc nie ma szans. W ogóle wpadłam tylko na chwileczkę, czekam aż się Tymcio rozbudzi, cyc i szoruje rosól gotować. Jutro jedziemy w odwiedzinki do mojej chrześnicy i jej mamy :) na poteczki i oględziny nowego placu zabaw zamontowanego u nich w ogródku :).
Widzę, że dołączył ktoś nowy - witam i ja :)

No i asiunia is back :)))
 
Dziękuję za miłe przyjęcie :-)

Mój synek ładnie przesypiła noc budził się 2-3 razy ale, od kilku dni budzi się częściej. Byliśmy dzisiaj na sprawdzeniu ciemiączka u lekarza i byc może synek się nie najada. Pani doktor zaproponowała na noc butelkę z moim mlekiem i dodanie 2 łyżek kaszki Nestle SINLAC (tą kaszę 2-3 łyżki mam wsypac do ciepłej wody i ugotowac i dodac swojego mleka) NIGDY TEGO NIE ROBIŁAM :-D

Nie mam odciagacza pokarmu.
Żadnej butelki i soczka w komplecie.
Czy potrzebny jest podgrzewacz?

Czy któraś z Was dokarmia tak swojego malucha?

Proszę o porady dziewczyny :-)

po ciemiączku sprawdziła, czy się najada? czy to przy okazji?
 
Marcedess ja się zgadzam z Nati, lepiej częściej poprzystawiać zwłaszcza w nocy i mleka się zacznie produkować więcej, sprawdziłam to na sobie :) naprawdę działa, dokarmianie zostaw na sytuację kiedy już nic innego nie zadziała
 
Mitaginka-przy okazji oczywiście :-) Chyba nie myślałaś, ze po ciemiączku :laugh2:
Bo, się pytała jak się sprawuje w nocy i pytała czy wprowadzałam jakieś produkty.
 
Filip tylko z jednej strony miała troszeczke miękkie, powadaliśmy mu Wit.C i juz jest oki.

Powiedziała, że 6150 kg. to waga typowa dla "średniaka". NIe za dużo nie za mało.
 
reklama
Do góry