reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Petinka - u nas w Coccodrillo były fajne tenisówki za 7 zł, ale już przebrane, dla starszaków też fajne ceny dla maluszkówceny takie sobie spodnie dla młodej ok. 20 zł, itp, kupiłam tą chustkę za 9 zł (średnio tanio) a w promo. była,
Nela w reserved bodziaki za 9 zł, fajne chustko-czapeczki za 4 zł :) ale za duże na młodą, H&M - u u nas nie ma :( w 5-10-15 nie byłam ale szału pewnie też nie ma

Fajne przeceny w Home&you jak macie

Mitaginka - współczuję...następnym razem niech sobie stopery na podróż załatwią, a nie Ci tak doradzają....... Kuźwa Tysia tu mówi BB ciotka....daj Ty mamie odetchnąć..........pytałam się Taty kiedy mojemu bratu przeszło ;) mówił że po 4 miesiącach ;) mama nawet urlopu nie brała tylko po macierzyńskim śmigała do pracy tak miała go dosyć....za to potem ponoć mój brat anioł ;)
Moja gdyby nie smok to też by się pewnie darła, no dziś wieczorem to ze smokiem jeszcze bardziej się darła...taka spocona dawno nie byłam.....:( ale myślę, ze wieczorami nie moge jej pozwolić tak długo spać, tak żeby ją trochę przeciągnąć gdzieś od 17.30 żeby nie spała już, to wtedy nie będzie mieć siły na te akcje wieczorne.....
 
reklama
Hatorska - a mnie sie włąsnie Bianka baardzo podobało, ewentualnie Pola, ale mąż nie chciał. Nadia to był kompromis


ale wam zazdroszcze ze macie u siebie H&M, C&A, Khappal......u mnie tylko cocodrillo i 5 10 15. A tak to musze do Wawy jechać, ale mysle ze w sierpniu sie wybiore juz na takie jesienne zakupy
 
Juto musze zrobic test ciazowy ,bo jakos dziwnie z tym okresem,czy biore tabletki czy nie ,zuwazylam ze brzuch pobolewal,pare kropel spadlo ale wole sie upewnic. w 1wszym miesiacu caly czas krwawienie...pewnie to hormony dalej po ciazy szaleja ,ale jednak jutro kupuje test,nie wiem co myslec ,bo mialam zakaz zachodzenia w ciaze "min.9 miesiecy a pozniej zobaczymy"-cytuje gina...ale jaja by byly...
 
hatorska oj tam, moja akurat dziś od 17.30 nie spała a kąpanie dopiero o 20 mamy, a i tak bunt na spanie był taki,że głodna padła, już 2 razy na jedzenie się zdążyła obudzić:(

mitaginka zbyt mała szansa myślę jest na to,żeby odstawienie od cycka miało pomóc, jeśliby nie zaszkodziło i tysi zabrałabyś jedyne miejsce gdzie czuje się bezpieczna całkowicie

morgaine musisz odpoczac!

nela, fajnie masz z mamą, ja w sumie też czekam z utęsknieniem jak moja wróci z tego wyjazdu na pogrzeb, bo pewnie niunke zabierze na jakiś spacerek a ja wyprasuje...no będzie ze 4 pralki!

ale to inna historia...nie mam balkonu,kiedyś suszyłam pranie w mieszkaniu na suszarce,ale od zimy zaczęłam korzystać z blokowej suszarni, gdyż oprócz nas tylko rodziny korzystają,wiec jest ok, ale teraz masakra!! nie grzeją tam bo lato i jak tylko pogoda brzyudka ,jak ostatnio, to nie ma szans, pranie 5 dni wisiało i nie dość ,że nie wyschło to jeszcze śmierdzieć zaczęło:(( jutro od rana piorę wszystko jeszcze raz, + nowe pranie oczywiście i jadę na podwórku u mamy suszyć, bo ostatnie 2 bodziaki w komodzie,heh

herbatita cieszę się,że nocki u was dużo lepsze:)

trzeba w końcu wyciagnąć rozmiar 74 ....bo 68 ledwo dopinam,a mam wrażenie,że jak tak na styk jest,to jej niewygodnie,ale to też się tym zajmę pewnie jak mama będzie;) ide wiec na allegro pobuszować w śpiochach itp

a z pracą się potwierdza wszystko,w tym tygodniu chce się spotkać jeszcze z yrektorem i na 100% wyjaśnić,ale po rozmowach z moją pomocą z pracy wszytsko na to wskazuje:((
 
Ile tych imion ladnych:) Bianka nam sie podobalo ,ale mala ma 2 obywatelstwa a my mamy kilkoro ciemnoskorych znajomych i smialismy sie ze jak sobie przetlumacza to sie obraza:))) hihi-zartowalismy tylko,Pole chcialam dawno ale malzowi sie nie podobalo,antosia tez mi sie podobalo,a pozniej jak trzeba bylo naprawde wybrac imie to zawsze malz znajdywal jakies ale...:))) zreszta wszystkie imiona sa sliczne!!! a chlopy upierdliwe
 
eywa mama ma juz troche dosc ,mieszka stosunkowo daleko od naszego miasta i jak sie przeprowadzimy to wtedy juz zostaniemy same:-( ale narazie ,to jest supcio ,wszyscy szczesliwi i odkad u niej mieszkam jest duuuuzo latwiej.a w ogole mala ma jedna babcie to musi ktos ja troche porozpieszczac:-D

p.s.bosheee jak wy uzalezniacie ,mialam cos porobic a siedze dalej przyklejona do kompa
 
Ostatnia edycja:
Witam się wieczorowa porą, teraz cisza spokój wiec można popisać, nadrobić uspokoić myśli i takie tam
Spać nie ma co się kłaść bo mała zbudzi się ok. 24 wiec szkoda mojego zasypiania jak i tak musze nakarmić dzidzie. Owszem spać pójdę ale jeszcze nie teraz

Hatorska
jedziemy już w czwartek o 4 rano wracamy dopiero ok. 9 sierpnia
Po rozmowie z małżem świadkiem byłam telefonu do kumpla i …. jeśli chce jechać to tylko swoim autem i osobna kwatera bo ja przy dziecku nie wyrażam na to zgody. Nie wiem już co mam myśleć, zryczałam się i tyle
Mocno wjechałam małżowi na ambicje i widziałam jego skruchę, ale co tam dopiero jutro się dowiem czy kumpel jedzie czy nie. Oby nie!!!!
Szalejecie po wyprzedażach, hmmmm fajnie ja kasę odszyłam na wakacje i niestety na razie sobie nie poszaleje a po powrocie chrzciny Wiki i tez lipa. No może troszkę później poszaleje
Później to mam na myśli styczeń bo inne zarobki są za grudzień i można cos tam porozwalać
Migatinka współczuje wysłuchiwania najmądrzejszych rad po słońcem. Kurcze jak można w takim momencie i w ogóle powiedzieć do matki ze się "trzaśnie własnym dzieckiem". Kurcze aż sama się popłakałam. Ludzie litości!!! Od dłuższego czasu zastanawiam się czemu Tysia tak reaguje na pewne bodźce? Czy to objaw strachu? Tak czy siak życzę udanego pobytu u rodziców,
Petinka zestaw super ale ja bym sobie nie zrobiła depilacji sama. W koszyczku w łazience leży depilator i co? Dokładnie leży, używać nie mogę bo zaraz mi włoski wrastają, wiec tylko golarka lub krem wchodzi w rachubę.
Eywa skąd ja znam te rodzinne suszarnie, skorzystałam raz i nigdy więcej. już wole w domu mieć pobojowisko niż tam oddawać, nie dośc ze śmierdziało fajkami i stęchlizna to jeszcze m i 3 lub 4 ciuszki malej znikły. Porażka! A dziś dzień tez na opieraniu, prasowaniu i szykowaniu do wyjazdu. Ilez tego trzeba zabrać, Dopiero teraz małż sie stuknął w głowę i sam zrozumiał że miałabym w aucie siedzieć półdupkiem a on i kumpel z przodu auta jak asany
 
Ostatnia edycja:
taaaaaaak, bb wciąga okrutnie - a ja jestem na 3 forach, bo i sierpień z Ninką, i kwiecień wraz z czerwcem z Leo:-D
nela powodzenia na jutrzejszych zakupkach, duża Twoja Misia już; my na razie w 62 śmigamy, czasem coś 68 (zależy od firmy);
mitaginko - szczerze Ci współczuję... jak dotąd, mamy za sobą jedynie 2 dni takiego prawie ciągłego płaczu i pamiętam jak okropnie zmęczona fizycznie i psychicznie się wtedy czułam; jest udowodnione, że ciągły płacz dziecka okropnie "ryje psyche"; w książce "Pierwszy rok życia dziecka" jest napisane, że przy kolkach czy długotrwałym płaczu wiele mam ma ochotę wyrzucić swoej dziecko przez okno i że to jest zupełnie normalne - problem jest wtedy, kiedy faktycznie chcą to zrobić, kiedy się już im STOP nie włącza; czy ten Tysiowy płacz związany jest z czymś konkretnym? w sensie: chęcia bycia noszoną/lulaną? czy czyms innym? czy nie wiadomo?
 
witam wieczorkiem :-)
czlowiek cale zycie sie uczy nie wiedzialam ze jest cos takiego jak maszynka do woskowania nog..plastrow kiedys uzywalam
Petinka no niestety troche to trwalo takie budzenie sie ze strasznym placzem kilka miesiecy napewno a jak sie skonczylo to zaczelo sie budzenie bo chce sie pic albo zrobilo sie siku bo odpieluchowanie nocne i tak ciagle..zycze zeby u Ciebie tak nie bylo ;-)
Mitaginka rodzice napewno chca dobrze tylko niesitety swoimi dobrymi radami jeszcze szkodza...ja nie sadze zeby zmiana na butle cos zmienila..gdyby sie nie najadala to owszem bylaby szansa ale tak nie jest...pewnie Tysie kazda zmiana wyprowadza z rownowagi i jest placz...zycze dobrej nocki
Nati qrcze jaka ja niedomyslna :-D
Eywa zycze zeby z praca wyszlo z korzyscia dla Ciebie:tak:
 
reklama
hello Andariel :)))Jak Leos???

Moja kolezanka przyznala mi sie szczerze ze przy dwojce zdarzylo jej sie kiedys rzucic corka ,na szczescie na lozko( rosnie zdrwo i ladnie sie rozwija ,duza juz dziewczyna ,ale zakonczenie tego wcale nie musialo byc takie..) mysle ze nie ja jedna tak ponioslo, tylko malo kto ma odwage do tego sie przyznac,ciezki temat...wiec przy takich jazdach strasznie jest potrzebne zeby ktos mogl cie w miare czesto odciazac i zebys ty mogla czasem uwolnic sie od tego ciaglego darcia...
 
Do góry