reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witam!!!
Postanowiłam się dołączyć do przyszłych mam kwietniówek 2011. Sama mam termin na 4 kwietnia. Pierwszą ciążę poroniłam i teraz za każdym razem jak idę do ginekologa to "umieram" ze zdenerwowania, że powie coś nie tak. W każdym razie mam nadzieję, że wszystkie szcześliwie się doczekamy bobasa. :)



 
Ostatnia edycja:
reklama
anawoj, Ty nie czekaj tylko lepiej pojedź na jakąś izbę przyjęć albo zadzwoń do swojego gina, jeśli masz kontakt. Lepiej dmuchać na zimne niż przetrzymać objawy jeśli się coś dzieje. Przynajmniej dowiesz się, co to i dostaniesz leki a tak to masz Ty i Dzidzia dodatkowy stres. Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok :*
 
Cześć dziewczynki :-)

Karina, jeśli wyniki cukru masz powyżej normy to pewnie faktycznie zostaje glukoza, bo w sumie co innego? Oby wyniki wyszły dobre :tak:

Anulla1988, Twój synek też jeszcze sypia w dzień? Bo ja bym chyba wolała żeby mój jak najszybciej przestał i kładł się wcześniej wieczorem ;-)

Cucumber, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :tak: :-)

Krakowianka, cieszę się że czujesz się lepiej :tak:

Antonina, ja się na razie tylko oliwkuję ale Mustela już do mnie idzie :tak:

Agapaszko, super że wszystko ok :-)

Mala_mysz, przy przedwczesnych skurczach faktycznie nie wolno masować brzucha, jeśli nic się nie dzieje jak najbardziej można wcierać kremy. Generalnie zalecają delikatnie traktować skórę na brzuszku więc nie powinno to zaszkodzić dziecku :tak:

Bachucha, witaj :-)

Dzikuska, może ciśnienie skoczyło Ci z nerwów? Ja w gabinecie zawsze mam wyższe niż w domu. Najważniejsze że z maleństwem ok :tak:

Anawoj, trzymam kciuki żeby bóle minęły i obeszło się bez szpitala :tak:

Nati_k, test potrójny jest jeszcze mniej dokładny od papp-y, co on da?

Wiosna22, witaj i trzymam kciuki żeby już było tylko dobrze :)
 
Ostatnia edycja:
Dzikuska - w ciąży rzadko wyniki są prawidłowe, także głowa do góry. Masz coś na zbicie ciśnienia?

Anawoj
- kurczę, może lepiej zadzwoń do lekarza?

Nati - na szczęście test potrójny jest badaniem nieinwazyjnym, na pewno będzie wszystko w porządku.

Wiosna - witaj.
 
no wlasnie nie wiem co ten test ma dac, taka bylam zdziwiona ze dzwoni polozna ze sie nie spytalam. tak sobie mysle ze w mojej krwi jeszcze jest pozostalosc maluszka wiec to moze to.i musza sie upewnic, nic mi innego do glowy nie przychodzi w pon sie dopytam o co chodzi.

Musze sie pochwalic. Dzisiaj mama mi przywiozla moje ciazowe spodnie z przed 13-stu lat, ( mama nic nie wyrzuca tylko na dzialke wywozi) i sie zmiescilam sa idealne.
 
Ostatnia edycja:
jestem:o)

bachucha,wiosna22 - witajcie !!!

anawoj - rowniez trzymam kciuki,zeby bole minely,bedzie wszystko dobrze zobaczysz!!!

nati_k - wow...gdybym w moje spodnie ciazowe sprzed 13-stu lat miala sie zmiescic to bylyby niesamowity wyczyn;o)
moja corcia zareagowala super,od dluzszego czasu wspominala o mlodszym rodzenstwie,nie wiem czy to bylo spowodowane burza hormonalna jaka obecnie przechodzi czy nastawieniem do starszego brata;o) moj synus byl rowniez wniebowziety,za czym kryje sie (moim zdaniem) motto:"nowy czlonek rodziny-wiecej luzu dla oskara" w kazdym badz razie moje dzieci przyjely wiadomosc sensacyjnie!!!

dzikuska_nie_miastowa - jakie wysokie masz cisnienie?moze denerwowalas sie przed wizyta???

agapaszko - super,ze wszyszko ok!!!

mala_mysz - jak bylo na wizycie?

krakowianko - wspaniale,ze juz lepiej:o)

u mnie w sumie wszystko ok. mdlosci raz mam raz nie mam...piersi bola i sa strasznie nabrzmiale,na brzuchu jest mi coraz bardziej niewygodniej spac,potrzebuje nowych spodenek,bluzeczek i butow na plaskim etc,jutro z przyjaciolka wybieram sie na zakupy,mam nadzieje,ze cos wygodnego,oryginalnego i okazyjnego znajde:o)
 
dzięki za troskę
poleżałam, odpoczęłam i jest dużo lepiej
wydaje mi się, że to moje nery. zaczynają dawać o sobie znać :(
mój ginekolog jest mniej doświadczony w leczeniu nerek ode mnie, mam pełną apteczkę wszystkiego co może się obcnie przydać.łącznie z zastrzykami przeciwbólowymi, rozkurczowymi itp. na razie tabletki starczają, jak coś, to faktycznie skonsultuję, że chcę coś wziąść i poproszę pielęgniarkę o przyjazd
muszę więcej odpoczywać, bo dziś nachodziłam się po domu, naschylałam się i takie to efekty
 
anawoj dobrze, że już lepiej, odpoczynek to podstawa. Dbaj o siebie!
wiosna, cocosova witajcie wśród kwietnióweczek 2011 :-)

ja leże sobie przed tv i walczę z mdłościami i oczywiście bólem głowy :-(



 
reklama
Do góry