reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
ja tylko na chwilke
niusiaagusia prosiła żeby Was wszystkie pozdrowić. nie ma dostępu do kompa. jak będzie mogła, to sama się odezwie i opowie co u niej. wesoło nie ma z rodzinką. z dzieckiem ok.

Powiedz jej anawojku, że strasznie mocno życzymy jej powodzenia, a te złe chmury nad jej głową szybciutko rozgonimy siłą naszych pozytywnych myśli...
 
hej. Wracam do żywych. Coraz mniej objawów, wymioty ostatnie w piątek:). Zaczynam jeść wieczorami- do tej pory mi nie dawało. Nie jestem już taka zmęczona. Oby to sikanie co chwila też przeszło- przynajmniej obym noc przespała całą jak kiedyś.
 
Cześć Kochane. :*

Ja mam dziś kiepski dzień. Poszła na małe zakupy i dołapał mnie ból w podbrzuszu, ale moja wina... zapomniałam rano lekarstwa zażyć, idiotka. :/ Teraz już lepiej. Ale kawę piję, bo coś mi słabo i sennie. Wczoraj miałam mega apetyt, nawet mięso zjadłam. o_O A dziś mnie tylko do nabiału i słodkiego ciągnie. Gotuję też zupę ogórkową, ale bardziej dla Męża niż dla siebie. Mam też masę roboty papierkowej... ble... :(

Na pytania o ból piersi i kremy odpowiem zbiorczo, bo pewnie nie jedynie pytające są zainteresowane. ;) Mnie też piersi zdecydowanie mnie bolą, za to zdecydowanie więcej teraz naczyń krwionośnych prześwitujących spod skóry na nich widać. Ciężko mi za to powiedzieć, czy są ciężkie ;) bo mam do tego zdecydowanie za mały biust, bu. ;)

Na początku używałam balsamu dla kobiet w ciąży z Rossmanna - tani, a super nawilżający. Teraz przeszłam na krem zapobiegający rozstępom PHARMACERIS i na krem do biustu z tej samej linii. Zastanawiałam się nad Mustellą, ale cena mnie dobiła, a te Pharmaceris mają dobrą opinię no i są ponad połowę tańsze.

Co do masowania brzucha... Mojej kuzynce lekarz też mawiał: ręce precz od macicy ;), ale to tak na końcówce ciąży, od 8 m-ca mniej więcej. Wtedy już nie należy za dużo brzuszka głaskać, ale myślę, że krótkie smarowanie nie zaszkodzi.

Niusiaagusia - :*!

Agapaszko - cieszę się, że Maluszek rośnie zdrowo! :)

Aenye - na pewno podałasz z praca, głowa do góry. :) Solidaryzuję się z Tobą, bo ja mam sporo papierologii do zrobienia, też dziś długo posiedzę przed komputerem.

Bachucha - witaj. :)

AguHan - ja sobie takie getry zamówiłam i jestem z nich BARDZO zadowolona. Są też w wersji grubszej, zimowej. Aha, mają naprawdę dużo miejsca na brzuszek. Proszę: GETRY LEGINSY DŁUGIE LEGGINSY CIĄŻOWE M 164 (1257114411) - Aukcje internetowe Allegro

Trzymam kciuki za Dziewczyny mające dziś wizyty i czekam na POMYŚLNE wieści. :)
 
Dzień dobry kochane!!!

Ale piszecie,ja za Wami nie nadążam ani czytać ani pisać! Mam tak mało czasu,wzięłam prace do poprawy i korekty z wydawnictwa i to teraz zaprząta całą moja uwagę. Do tego codzienność-wiadomo.
Już mnie nie mdli,piersi jako tako nie bolą i nie bolały,ale sutki..jak wejdę pod prysznic to ból niesamowity.
Pisałyście o kremach na rozstępy-po pierwszej ciąży nie mam ani jednego,a stosowałam najzwyklejsze kremy-przeważnie Gerber i Mama Perfecta.
Teraz znalazłam AA Therapy Mama i Ja,zobaczymy jak będzie. Choć wydaje mi się,że to sprawa genów...
Pogoda dziś nawet w miarę,zimno,ale nie pada,takie orzeźwiające powietrze.. No nic,zaraz jeszcze zrobię parę stron korekt i odpoczynek.

Udanych wizyt życzę:))Pozdrawiam Was cieplutko!
 
Hej dziewczyny !
Niestety wyniki mam znowu gorsze niż ostatnio. Do tego doszło mega wysokie ciśnienie :(
Jestem trochę podłamana ogółem, ale z dzidzią wsyztsko jest ok. Ma 8,5 cm, ma kość nosową i wszytsko prawidłowe.
Wybaczcie mi, ale dziś nie mam weny do opisywania wsyztskiego dokładnie.
miłego dnia
 
od 13 czuję się bardzo źle. wzięłam 2 nospy, paracetamol. albo nerki nie dają rady, albo żołądek. ale raczej to pierwsze.
promieniuje mi na brzuch i robi się jakby trochę twardy. jak będzie się pogarszało, to chyba bez szpitala się nie obędzie
 
anawoj w takim razie współczuję i trzymam kciuki, żeby szybko minęlo i obylo się bez szpitala, ale jak nie przejdzie, to nawet się nie zastanawiaj. Jestem z Tobą myślami!



 
reklama
Bachucha- witaj
niusiaagusia- nie denerwuj sie tylko.
anawoj- idz do lekarza, stres nie wskazany, a jak masz problemy z nerkami to lepiej "dmuchac na zimne" i pojechac sie przebadac.

zadzwonila do mnie polozna i mowi prosze sie nie denerwowac sa wyniki pappa, wszystko ok ale ze byly wczesniej 2 maluchy to trzeba jeszcze zrobic test potrojny. i musze w poniedzialek pojechac. mam nadzieje ze wszystko ok.
 
Ostatnia edycja:
Do góry