reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Kochane, ja znowu z nietypowym pytaniem :-p Apropo podnoszenia dzieci. Jak taki dzidzik sobie lezy, tudziez siedzi w bujaku to jak je podnosicie? Reka pod dupke i glowke, czy moze od razu za pod raczki???
 
reklama
dzień dobry kobityyyyyyyyyyyyyyyyy:-)
melduje się że żyje ale przy dwójce dzieci ciężko o wolny czas:)Oliwia prawie wcale w dzień nie śpi ale na szczęście nie marudzi tylko gada i się śmieje:)
my na szczepieniu byłyśmy w zeszły czwartek mała waży równe 5 kg i 57 cm więc jak dla mnie to już duża dziewczyna:)
w sobote wybywamy m nas wywozi na wieś w "szczere pole"zabieram ze sobą mame i siostre więc dzieciaki się wylataja i powietrza zaczerpną:-D
do dziewczyn zachustowanych czy lekarze zwracali wam uwage że w chuście psyje się kręgosłup??u nas tak było i w końcu kupiłam nosidełko
Womar - serce przy sercu. Produkty - Nosidełko SPRING N13 ZAFFIRO
dokładnie takie ale mam chętke na chuste...poradzcie mi....
 
Hej dziewczyny my po ciezkiej nocy,mala probowala wypchac kupke i strasznie sie meczyla.wypchala rano tylko maly bobek.pozniej kimnela w hustawca na 3 godziny bagatela ! a ja z nia( oczywiscie ja nie w hustawce:)) .teraz sie obudzila i dalej steka.te cholerne kupy!

przeczytalam was po lebkach tylko pare stron

Marma trzymaj sie,jestem z Toba i pamietaj ze medycyna idzie do przodu i moze niedlugo znajda lekarstwo na to paskudztwo.Tymczasem badz dzielna ,po burzy zawsze wychodzi slonce.
 
marma, kurde, strasznie współczuję :(. Nawet nie wiem jak Cię pocieszyć, bo chyba sie nie da. Jednak mam nadzieję, że lekarz dobierze w końcu tak leki, że jakoś sie zgracie na co dzień i będzie ok. Mocno trzymam kciuki za Was.

morgaine, Ciebie doskonale rozumiem. Bo baba potrzebuje faceta na co dzień a oni tego nie kumaja :(. Już chyba takie życie i ciężko to zmienić. Ja już po jednym rozwodzie jestem i do najprzyjemniejszych spraw to nie należy, mimo że dzieci nie było. Dlatego trzymam kciuki za Was i za nas też, drugi raz nie chce (chociaż małżeństwem nie jesteśmy - bo ja sie już boję ślubów po poprzednich doświadczeniach). A wracając do tego, że baba potrzebuje faceta - mógłby przytulić, pocałować, posiedzieć, pogadać, zorganizować romantyczny wieczór we dwoje... ehhh, chyba nic z tego :confused2:

mitaginka, wspołczuję tych codziennych wizyt, też bym padła, ale powiem Ci, że my jedziemy na tydzień urlopu z rodzicami M i jego siostrą, jej mężem i synem. No padnę jak nic!!!:szok:
 
Kochane, ja znowu z nietypowym pytaniem :-p Apropo podnoszenia dzieci. Jak taki dzidzik sobie lezy, tudziez siedzi w bujaku to jak je podnosicie? Reka pod dupke i glowke, czy moze od razu za pod raczki???


w sumie o to samo chciałam zapytać :), ja zawsze pod głowe i pupcie,ale ten cały Zawitkowski w swoich naukach na YT, powiada iż aby unikać takiego noszenia podnoszenia,ale ja inaczej nie umiem,te jego zresztą wszystkie techniki noszenia ,przewracania układania są dla mnie nie do opanowania,

a i ja się spytam skoro w temacie... w jaki sposób najprościej przekręcić małe na brzuch ,wiem z pozoru banalne,powinnam umieć:zawstydzona/y:,ale mnie to tak wychodzi że masakra ona jakaś mi powykręcana aż się boję czy ją nie połamie,i rzadko dlatego stosuję to .. a powinna być na brzuchu bo ma krzywą głowę ...

idę obiad dokańczać bo coś mnie dziś on długo wychodzi hehe

Marma wiem że zamknięty już umarł,mimo to nie chce pisać o takich rzeczach na ogólnodostępnym ... świat jest niestety b.mały
 
dranissimo ja na ogół za główkę i pupkę póki co, czasem pod paszki (rzadko)

ja dzisiaj pomyliłam piersi do karmienia- karmię, a Tysia zamiast ciągnąć to złapała sutek i nic i taką dziwną ma minę :-D
a w tym czasie poczułam ciepło w drugiej piersi i zorientowałam się, że miałam karmić tą drugą
więc dawaj przystawiłam do drugiej i zaczeła ciągnąć :-D
 
reklama
moja trzyma mocno i pewnie głowę- leci jej tylko jak zasypia lub jak gwałtownie na siedzaco ja wezmę.
a ja właściwie zawsze karmię lewa piersią bo prawa pusta mi się wydaje chociaż jak jej dam to pije więc od wczoraj postanowiłam tylko prawą i dzisiaj jest tylko ona pełna a lewa nie dziwne. muszę zacząć raz jedną raz drugą ale będę musiała pamiętać :-(

a w tesco za całe 18,25 kupiłam to nosidełko
Womar - serce przy sercu. Produkty - Nosidełko DISCOVERY N3
 
Do góry