reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

eywa 100 lat!!!!!


Pogoda okropna, przebrałam małą w pajacyk. marudzi ostatnio, ręce odpadają ją nosić, a jak jest pochmurno, człowiek zmęczony i niewyspany to szybciej łapie doła.
 
reklama
Witajcie, wkoncu doczytala, ale produkcja. Pewnie wszystkiego nie spamietałam, ale sie starałam.
Aenye, Baby, nela, eywa bliźniaki kochane, wszystkiego naj, naj, naj spełnienia wszystkich marzeń!!!

Madziarkas, Mitaginka ja tez sie do fryzjera wybieram, ale w przyszłym tygodniu

Dziewczynki, współczuje problemów z małzami, u nas nie jest xle, ale mój niewiele mi pomaga, tak fizycznie, jest duzo w pracy, a potem śpi, albo mu sie nie chce. Tak jak Aenye pisala, on raczej z takich, to tego instyktu nie poczuja tak szybko, tak od razu. Mój do tej pory przebrał jedna kupe, dwa razy siku, nigdy nie wykapał, nigdy nie był sam na spacerze a i ze mną raz tylko. W domu chwile ponosi, pogada i tyle. Rozczarowana troszke jestem, ale przywykłam.

Co do pracy, to ja też wracam zaraz po macierzyńskim,zadnego wychowawczego nie biorę i tęsknie za pracą jak diabli. Pracuje podobnie jak Morgine w prężnym młodym zespole, brak wyścigu szczurów, sympatyczna, przyjacielska atmosfera.

Co do opieki nad małym, to z moim zostawać bedzie moja teściowa, ale jakos nie boje specjalnie...co najwyzej rozpieszczenia.

Tyle zapamiętałam...
U nas dziś cięzki dzień, ja siedze przed kompem a Piotrusia właśnie operują...te zmiany skórne koło ucha. Płacze co chwila...ale sie trzymam...będzie wreszcie z głowy. Najgorsze,ze u nas tu zasady sa takie,ze dziecko po narkozie jest dobę na pooperacyjnym na który nie mają wstępu rodzice. Więz przy złych wiartach zobaczę go jutro rano...koszmar. No jeszcze dziś może sie uda o ile stan małego bedzie dobry i miejsce na chirurgii, to przenisoą go na normalny oddział i twedy będe mogła z nim być. Trzymajcie kciuki kochane, bo strasznie mi ciężko.
Ide sprzatac, żeby się czymś zająć i nie mysleć.
 
witam u nas dwie pobudki o 1 i 5 a potem mlody spal u mnie na brzuchu i wstalismy o 8ej :-) co robicie dzis na obiadek bo nie mam pomyslu? potrzebuje cos szybkiego bo po poludniu na zajecia...
ja mlodego juz zostawialam z mama i tesciowa i przyjaciolka, no i oczywscie z m zostaje caly czas...oczywiscie dzwonilam co chwile chociaz wiem ze babcie nie pozwolily mu plakac sa bardziej wyczulone na placz niz tata ;-) za to ze starszakiem pamietam ze mialam schize jak ktos inny niz ja lub m go calowal :-D
eywa wszystkiego naj zdrowego szczesliwego dzieciaczka i kochajacego meza :-)
marma ja od jakiegos czasu mam katar w nocy i mysle ze to pewnie uczulenie, posciel mam normalna i chyba musze ja wymienic na alergiczna moze z Twoim maluszkiem jest podobnie?
Koot trzymam mocno kciuki :tak: chyba musisz sobie znalezc jakies bardzo absorbujace zajecie zeby za duzo nie myslec...
Mitaginka mam nadzieje ze Tysia da mamie pojsc do fryzjera w koncu kobietka nie ;-)
 
Ostatnia edycja:
WItajcie dziewczyny.
Eywa wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i dla reszty pominiętych bliźniaków również:) Nasz R też bliźniak:)

Co do zostawiania dziecka ja musiałam się nauczyć zostawiać niani, którą mam 24h. Nestety męża nie ma (przez cały czerwiec będzie 1 dzień w domku:/) i wyjścia za bardzo nie miałam. ALe nianie mam super, obcykana, pomocna itp:)

U mnie teściowa 'boi sie' dzieci. Ciągle sie chwali jak to własnych synów sama nie kąpała dopóki nie zaczęli siedzieć, bo się bała, więc nie ma mowy, żebym dała Jej małego choć na ręce. Teściu za to przy dzieciach cudny człowiek:) Ale mam Go 500km od siebie.

Poza tym dziewuszki chce sobie zrobić irokeza i mam dylemat. Ale tłumacze sobie, ze jak nie teraz to kiedy?? hmm chyba nie po 50 -tce ??;)

myślę o czymś takim hmm co Wy na to? Irokez damski Jeżeli zdjęcie znajduje się w galerii podaj link- usunę. oczywiście nie zawsze będę tak układać hehe

Miłego dnia Kochane!
 
Witam

eywa Wszystkiego naj ! !!!
Kootku Trzymaj sie dzielnie, dasz rade!!!!

U nas noc ok, pobudka o 1 ale za to od 6.10 nie spimy:eek: Jade dzis z Liwia do lekarza niech ja osłucha. Wprawdzie chora dopiero drugi dzien ale kaszel mi sie bardzo nie podoba.
jsdbjjsssssssssssssjncjkssnjjjjjjjjjjjjjis a to juz pozdrowienia od Ola
 
Eywa wszystkiego najlepszego :)

Justi fajna fryzurka też myślałam o czymś podobnym :)

Koot dasz radę i wszystko będize dobrze :)

Madziarkas u mnie jest tez tak, ze teściowie i mama uwielbiają młodego, ale ja chyba jestem zazdrosna o to, ze ktoś mógłby go przytulać całowac i opiekować sie nim, przecież tylko my potrafimy dobrze o niego zadbać a inni na pewno nie... takie mam ciągle odczucia, nie wyobrazam sobie, żeby ktoś go miał np kąpać, tylko ja i mąż, chociaż ze znajomymi jest już łatwiej, zwłaszcza tymi którzy maą synka o 5 tyg starszego od Adrianka, mają czasem dziwne podejście ale są ze wszystkim na bierząco i daliby sobie radę :)

prosimy o głosik :) http://pl.lennylamb.com/user/show_photo/3602
 
hej kochane :)podczytuje was ale na pisanie brak czasu bo zawsze coś:)
marmaa może macie suche powietrze w domu??u nas tak kiedyś było i kupiliśmy nawilżacz i właściwie po problemie,a na początku możesz mokry ręcznik powiesić w pokoju i zobaczysz efekt:-)
justisuper fryzurka
eywawszystkiego naj naj lepsiejszego:-)
dziewzyny mnie lekarz na kolki polecił infacol i faktycznie odkąd go stosujemy Olina jest spokojna brzuszek nie boli i ładnie śpi,wczoraj miałyśmy drugie badanie słuchu ze względu na to że mała brała antybiotyk na początku,jejku czekaliśmy 2 h myślałam że padne w tym szpitalu ja mokra mała też,a wszystko przez to że podczas tego badania dziecko musi być cicho nie może płakać i przed nami była taka maleńka dziewczynka boszzzzzzzzzzzz jak ona płakała i czekaliśmy na swoją kolej bo ini mieli kilka prób ale w końcu się udało potem przepuściliśmy chłopczyka ok roczku ma i jest na oddziale onkologii,no łzy same do oczu się cisna teraz wiem jak dużo mam szczęcia że moje maluchy są zdrowe,,,
a teraz z innej parafii w niedziele byliśmy w zoo boniu ile tam było ludu!!!!45 min czekaliśmy w kolejce po bilety ale warto było Maja zadowolona jak będe miała chwile to wrzuce fotki:)
co do mojego powrotu do pracy do czarno to widze nawet ostatnio rozmawiałam z m bo chciałam na nocki wrócić wziełabym sobie 2 w tyg i w dzień był byłą w domku taka była opcja ale ze zlikwidowano u nas nocki no to m spytał się teściowej czy by nie siedziałą tak jak ze starszą ale teściowa powiedziała że nie weżmie na siebie takiej odpowiedzialności i boi się zostać z takim maluszkiem tak więc nie mam z kim zostawić dzieciaków i problem sam się rozwiązał bo jakbym wzieła nianie to by mi z 500 zł z wypłaty zostało a tyle mniej więcej wychowawczego dostane...
 
reklama
justi fryzurka fajna, ale czy będziesz miała czas ją układać? ;-)a jak nie ułożysz, to jak to będzie wyglądać? :rofl2:
moja teściowa boi się widoku krwi, tzn mdleje jak widzi krew, więc też ryzyko zostawić z nią dziecko, wystarczy, że zatnie się nożem podczas obierania ziemniaków i co...zemdleje jeszcze...
 
Do góry