reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kwiecień 2011

POMOCY!!!!!!
dziewczyny które mówiły o wysypce 'kaszce" co lekarz wam na to powiedział??? Bo u nas pojawiło się dwa dni temu :-( nie mam pojęcia po czym... wygląda trochę inaczej niż u emi- takie drobne krosteczki zaczerwienione wkoło, potówki to nie są, ma je na buzi, czole i we włosach!! Proszę odpiszcie bo nie mam czasu szukać gdzie o tym pisałyście .
 
reklama
laski, chyba dostane okres niedlugo :-( od rana mam wahania nastrojow, no istny pms... ryczec mi sie chce z najglupszych powodow juz. wlasnie sie o bzdure poklocilam z D przez telefon i znowu ryczec bede zaraz, a na zmiane dzieci tule i potem na nie krzycze. no szok.
ogolnie to od rana nie moge sie wykapac (co ide do wanny to mlody sie budzi), zaraz mam wychodzic i o to caly ambaras, ze bede brudasem. siet.

i chyba oszalalam.. wymyslilam, ze pojade z Felem sama do francji do mojej przyjaciolki!!! 500zl w dwie strony, wozek mam super ;-) i plecak ze stelazem wezme :-D a co, nie dam rady!? dam :tak:
 
i jak ja mam sie odchudzac jak wlasnie dostalam ciasto od sasiadki- co tydz dostajemy.
Aenye- pewnie ze dasz rade, a kto ma dac jak nie Ty??
kozica- dziewczyny pisaly co lekarz to opinia:
potowki
hormony
tradzik niemowlecy
i generalnie z tego co pamietam nie bylo jakis specjalnych lekow
 
aenye ale masz dobrze! Jedz kobieto jedz!:tak:

a ja dostalam wczoraj @... wreszcie bo juz myslalam ze w ciazy jestem :-D haha ale serio to leci ze mnie tak jak nigdy! Centralnie nigdy w zyciu nie mialam tak obfitej @@ no i jak pozno a nie karmilam cycem :-)
 
..aenye- no pewnie że dasz radę:tak: i nie martw się trochę brudu nikomu jeszcze nie zaszkodziło:-D

asiunia, aenye- ja też już po "pierwszej" @:-) że też wierzyłam jak mi mówili że dopóki się karmi @ nie przybędzie:confused2:
 
a u mnie nuuda..tak nuda, sama nie wierze, tatuś malutką na spacer zabrał, bo ja wychodzić nie mogę, posprzątałam w dzień ,niunia z bujaczka spoglądała, na większe porządki brak sił i chęci, więc mam bb i farme,hehe, szkoda,że mleka nie mam, bo by kawka zbożowa poszła do tego;-)
 
reklama
a u mnie nuuda..tak nuda, sama nie wierze, tatuś malutką na spacer zabrał, bo ja wychodzić nie mogę, posprzątałam w dzień ,niunia z bujaczka spoglądała, na większe porządki brak sił i chęci, więc mam bb i farme,hehe, szkoda,że mleka nie mam, bo by kawka zbożowa poszła do tego;-)

heh u mnie to samo tata usypia małego a ja bb i wyspa dla odmiany:-D heh uwielbiam takie nudne dni- miła odmiana po pracowitym tygodniu:-D
 
Do góry