reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

hej hej.. zaraz was doczytam, powiem tylko, ze ogladam od godziny slub pary krolewskiej (na bbc) i normalnie nie moge sie oderwac ;-) jenysku. alez bym chciala byc w londynie teraz! bosko!
(ciekawe tylko, czy ogladalabym slub, czy latala po sklepach :-D na pewno sa jakies otwarte :-D :-D :-D)

po prostu CZAD, slub, na ktory przyjezdza sultan Brunei.. hehe.. a zona drepcze za nim poowijana w 20m szat przetykanych czystym zlotem :-D i lysiejacy William. nawet u Harry'ego widze juz przebijajaca lysine, gen tatusia, niestety.. a pelno kamer ukazuje ich z gory wlasnie, ale pech :-D

nie, no niesamowite, byc na takim slubie.. tylko kurde, musialabym byc chyba krolowa norwegii, zeby sie tam dostac. czy od nas byl ktos zaproszony? ktos wie?

ale w ogole to podziwiam organizacje, jak jedzie szpaler samochodow to w idealnie rownych odstepach! no szok! i wszystko tak piknie dograne, ze az strach, jaki mozg musial to ogarniac!

na szybko, morgaine, ja pije kawe ile razy mi sie chce, zwykle 1-2 dziennie i hektolitry anatola, zarazilam sie w szpitalu i smakuje mi niemal lepiej od zwyklej :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
aenye ambasadorka polski zostala zaproszona, razem ze wszystkimi innymi abasadorami panstw w GB :-)

tez ogladam. Wyobraz sobie ze w nawet takiej sredniej miescinie jak moja jest zamknietych ponad 60 ulic z powodu "street party" ? tzn ludzie, sasiedzi zbieraja sie na ulicy tworzac dlugi stol i kazdy przynosi co moze do jedzenia i swietuja :-D ciekawe jak ja dzis na zakupy dojade ;-)

edit. mozemy sie śmiać ale takiego zjednoczenia u ludzi- narodu dawno nie widzialam... baaa nigdy nie widzialam...:sorry2:
 
asiunia, ja sie bron Boze nie smieje! jestem autentycznie wzruszona i chociaz nie jestem z GB, to za mlodu zakochana bylam w Willym ;-) a potem w Harrym, bo przystojniejszy ;-) i uwazam Kate za sliczna dziewczyne, zycze im wiele szczescia.. w ogole caly ten slub jak z bajki.. cos niesamowitego i wspaniale, ze moge to zobaczyc na zywo, co prawda z tv, ale wszystko tak blisko, jakby obok :-)

dobre z tymi stolami.. w PL to tak mozna sie zjednoczyc chyba tylko w czasie zaloby i wojny :-/
 
dzień dobry dziewczynki

włączyłam na trochę ten ślub i doszłam do wniosku, że te baby wszystkie w kościele okropne kapelusze mają, ale możliwe, że tak gadam, bo mam zły humor, bo w końcu co mnie mogą czyjeś kapelusze obchodzić....

byłam wczoraj u ginki, główka da się jeszcze odepchnąć, zrobiła mi na siłę rozwarcie na palec, bo samo z siebie to nic, spiep....li mi wyniki w laboratorium i mam do powtórki, umówiłam się na środę na ktg (pragnę tylko zauważyć, że w środę jest 4 MAJA), potem jakby nic to w piątek na kolejne, a potem jakby nic to w poniedziałek do szpitala

a humor mi się rano spaprał, bo się mały nie bardzo chciał ruszać w brzuchu i się wystraszyłam, na szczęście teraz mu przeszło, chyba woli fikać na moje siedząco a nie na moje leżąco ;-) no i czuje się jak ogromny chomik z opuchlizną na twarzy

miłego dnia życzę
 
witam :-)
slubu nie ogladam bo dziecko przejelo wladze i oglada bajke ;-) planowalam dzis zakupy..potrzebuje kupic w koncu jakis dodatkowy biustonosz do karmienia ale nie mam pojecia czy sklepy otwarte czy nie :sorry2:
mlody sie w nocy popisal i nie spal od 3 do 6...dobrze ze starszak spal do 10ej wiec pospalam od 6 do 9...troche moja wina bo go odkladam pewnie ze mna przy cycu by przespal ale ja nie umiem z nim w lozku spokojnie spac...
bachucha shanonka justyna wspolczuje czekania wiem ze macie juz dosc..trzymam kciuki za akcje wkrotce:tak:
asiunia jak tam Josh reaguje na brata? nie wiem moze pisalas a ja przegapilam :zawstydzona/y:
 
nie spędzilam ani sek przed tv ogladajac slub... nie poweim co o tym mysle bo mnie aenye zje:-D chociaz nie powiem, tolerancyjna dziołuszka z niej:* buziak 4U Pati:)

ale Kate faktycznie ładna...

no to jak pijesz dwie kawy to ja idę sobie drugą walnąć:-D i jutro nakażę małżowi kupić anatola:-D w sumie piłam ją w poprzedniej ciąży....tzn po ciąży... a pijecie to Ricore??? zastanawiam sie czy to dobre....musze wypróbować....

p.s. siedzę i chustę do noszenia wybieram...no chyba jednak padnie na turkus... no przecież różowej sobie nie kupię :-D hahahha niestety nie ma khaki z tej serii co chcę, a faktycznie baby fajny kolor:)
 
Moje dziecko po spacerze spi juz 2h :)
morgaine pilam ricore jak dla mnie tfu tfu nie dobre...
ja narazie sie nie wazylam nie mam wagi w domu i mzoe dobrze bo bym sie zalamala. Z ato mam nadzieje ze malego zwazaw poniedzialek jak polozna przyjedzie. Moje mleko to ma kolor prawie wody :-( czyli kiepscizna

edit: juz 2,5 h:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
nie spędzilam ani sek przed tv ogladajac slub... nie poweim co o tym mysle bo mnie aenye zje:-D chociaz nie powiem, tolerancyjna dziołuszka z niej:* buziak 4U Pati:)

ale Kate faktycznie ładna...

no to jak pijesz dwie kawy to ja idę sobie drugą walnąć:-D i jutro nakażę małżowi kupić anatola:-D w sumie piłam ją w poprzedniej ciąży....tzn po ciąży... a pijecie to Ricore??? zastanawiam sie czy to dobre....musze wypróbować....

p.s. siedzę i chustę do noszenia wybieram...no chyba jednak padnie na turkus... no przecież różowej sobie nie kupię :-D hahahha niestety nie ma khaki z tej serii co chcę, a faktycznie baby fajny kolor:)

Ja włączyła ślub tylko na moment zobaczyć sukienkę a ogólnie to za bardzo to dla mnie szumne i w ogóle, ale co kto lubi...

Moje dziecko po spacerze spi juz 2h :)
morgaine pilam ricore jak dla mnie tfu tfu nie dobre...
ja narazie sie nie wazylam nie mam wagi w domu i mzoe dobrze bo bym sie zalamala. Z ato mam nadzieje ze malego zwazaw poniedzialek jak polozna przyjedzie. Moje mleko to ma kolor prawie wody :-( czyli kiepscizna

mleko kobiece takie właśnie jest nigdy nie bedzie całkiem białe jak krowie:-D
 
Do góry