reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
witam poświątecznie.
ja kawka i babka jogurtowa. mniaaaam
aenye współczuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matko weź ich opierdziel!! tylko Cie nie usłyszą:-(

acronka, emi rodzic dzisiaj:)

aha dziecię kwili....
a cycki puste:-( masakra:-(
 
Witam się poświątecznie w dwupaku oczywiście ;-)

Święta święta i po, fajnie że pogoda dopisała. Ja objedzona a co za tym idzie zadowolona :-D Tylko jakaś infekcja się przyplątała , każdy z rodziny po kolei choruje, teraz trafiło na mnie, gardło mnie w nocy tak bolało :/ jeszcze tego mi trzeba na koniec ciąży..
Dziś wizyta u lekarki ciekawa jestem jak tam u Stasia :-) kiedy ma zamiar wyjść ;-)i mam takie przeczucie że on wcale mały nie będzie...

acronka trzymam kciuki!!! czekamy na wieści :tak:

magdalen oby Michałkowi się szybko polepszyło!!!

aenye jak tak Ciebie czytam to w szoku jestem :tak: zawsze mi się wydawało że jak się rodzi dziecko to wielkie przeorganizowanie życia itp. A ty masz trójkę i tak super sobie radzisz, wychodzisz, spotykasz się z rodziną, jesz normalnie i jeszcze humor Ci dopisuje (no po za pneumą ale co się dziwić ;-)) Wielki podziw !!!

mitaginko już pisałam to Tobie, ale napiszę jeszcze raz. Bardzo bardzo Ci współczuję, tyle przeszłaś i teraz jeszcze jakieś świństwa Cię nie omijają. Mam nadzieje że to co złe szybko minie, żebyś mogła ciszyć się macierzyństwem!

Nierozpakowane ile nas jeszcze? Kurcze zostanę sama.. wydaję mi się że mój poród nigdy się nie zacznie, i będę musiała mieć wywołanie :/ a tak chciałam ten moment zaskoczenia ;-) tą ekscytację. Ech wiem głupie...

Idę zrobić sobie mleko z czosnkiem, może pomoże na to gardło. No i ubierać się trzeba , bo monter kablówki przychodzi( od 2 tyg nie mamy tv i nie ma tragedii, nie potrzebujemy, odwyk skuteczny:-)). do lekarza na 16...
 
witam poświątecznie wszystkie mamusie
napisałam mega długiego posta i mi zjadło:-(
to teraz w skrócie w piątek wylądowałysmy u pani dr bo maja od czwartku była cała wysypana okazało się że to wirusowe jakas trzydniówka czy cos takiego tylko bez goraczki. dostałyśmy zakaz pojscia na świeta do rodziny żeby nie załapac obcych bakcyli zeby to nie przeszło w cos poważniejszego i spędzilismy te święta w trójeczkę.
Jak by tego było mało Maja od soboty ma problem ze zrobieniem kupki puszcza gazy dość często głośnie i pachnące, ale ciągle sie pręży i brzuszek ma napięty z wielkim trudem w ciągu dnia wydusi jedna kulkę. bidulka się bardzo meczy w niedziele nie dawało jej to spać i nie spała od 7 rano do 19 co zasneła to po 10 minutach juz było po spaniu była tak umordowana i przy okazjii my bo ciągle na rączkach herbatka z hippa koperkowa nie pomagała wysłałam K do apteki i przyniósł Bobotic i herbatkę plantex niby na ulotce jest ze od 28 d ż , a Maja ma 2 tyg ale farmaceutka kazała podać dziecku że to nie zaszkodzi. noi pomogło malutka przespała cała noc i spokoj był przez dzień a wieczorem powtórka z rozrywki . masakra nie chcem dziecka faszerowac ciagle kropelkami ale nie wiem jak inaczej jej pomóc:-( dodam że Maja jest karmiona tylko butelka bo mama nie była wstanie jej wykarmić , po za tym ona jest bardzo chudzina i nie przybierała na wadze i dla dobra dziecka i dobra psychicznego zdesperowanej mamy dr zaleciła przejście na bebilon.
przepraszam że tyle o Nas ale dopiero muszę Was nadrobić.
 
witam poświątecznie wszystkie mamusie
napisałam mega długiego posta i mi zjadło:-(
to teraz w skrócie w piątek wylądowałysmy u pani dr bo maja od czwartku była cała wysypana okazało się że to wirusowe jakas trzydniówka czy cos takiego tylko bez goraczki. dostałyśmy zakaz pojscia na świeta do rodziny żeby nie załapac obcych bakcyli zeby to nie przeszło w cos poważniejszego i spędzilismy te święta w trójeczkę.
Jak by tego było mało Maja od soboty ma problem ze zrobieniem kupki puszcza gazy dość często głośnie i pachnące, ale ciągle sie pręży i brzuszek ma napięty z wielkim trudem w ciągu dnia wydusi jedna kulkę. bidulka się bardzo meczy w niedziele nie dawało jej to spać i nie spała od 7 rano do 19 co zasneła to po 10 minutach juz było po spaniu była tak umordowana i przy okazjii my bo ciągle na rączkach herbatka z hippa koperkowa nie pomagała wysłałam K do apteki i przyniósł Bobotic i herbatkę plantex niby na ulotce jest ze od 28 d ż , a Maja ma 2 tyg ale farmaceutka kazała podać dziecku że to nie zaszkodzi. noi pomogło malutka przespała cała noc i spokoj był przez dzień a wieczorem powtórka z rozrywki . masakra nie chcem dziecka faszerowac ciagle kropelkami ale nie wiem jak inaczej jej pomóc:-( dodam że Maja jest karmiona tylko butelka bo mama nie była wstanie jej wykarmić , po za tym ona jest bardzo chudzina i nie przybierała na wadze i dla dobra dziecka i dobra psychicznego zdesperowanej mamy dr zaleciła przejście na bebilon.
przepraszam że tyle o Nas ale dopiero muszę Was nadrobić.


witam i o zdrowie Was wszystkie pytam?

oj biedne te nasze Biedroneczki, dość że takie malutkie to wiecznie coś je męczy.
Akkm a może tym mleku jest taki efekt że dzidzia kupki zrobić nie może? Ja co prawda staram się małej nie dokarmiać mlekiem modyfikowanym, ale nie zawsze mi się to udaje. Wika to mały żarłok a cycki nie zawsze są pełne mleka wiec wtedy podaje jej mleko Gerber 1, kupki po nim są naprawdę pokaźne i konsystencji takiej jak powinny czyli luźne ( sorki za szczegółowy opis)
Jeśli chodzi o nasze kolki to tez się skończyły, ale Wika krzyczy i płacze jak nie może sobie beknąć, ale ogólnie jest całkiem przyzwoicie. Zapomniałam też że takiemu brzdącowi można podać herbatke z Rooibosa, zapobiega kolkom u niemowlaków. ( Kurcze a 5 lat temu pracowałam w herbatach i sama to polecałam klientkom, kobity Wy tez to możecie pic na laktację :-) nie zawiera teiny wiec nie podrażnia brzuszka maluszka :-))
Rooibos znaczy czerwony krzew Zdrowie i psychologia - Medycyna naturalna - Medycyna naturalna - Artykuł

Ok to na razie tle bo cos mi tu zaleciało ;-) czas odwiedzić przewijak :-)

trzymam kciuki za nierozpakowane i dla wszystkich wysyłam moc całusków i wiosenne słoneczko
 
herbatita herbate rooibos pije podawali ja nam nawet w szpitalu, a Mai daje hippa i Plantex super ten plantex polecam na dolegliwosci brzuszkowe. nie wiem czy to z mleka bo ona już 1 dnia w szpitalu była dokarmiona tym mleczkiem bo nie umiała ssac zreszta nie miała zbytnio co bo nic nie leciało:-( jestem matką która nie jest wstanie wykarmic swoję dziecię:wściekła/y: zresztą u mnie to dziedziczne bo moja mama też nie miała pokarmu i ja też byłam wychowana na sztucznym.
 
witam po swietach
gratuluje rozpakowanym a te 2w1 pospiszcie sie juz prawie maj :-)
u nas swieta takie sobie.
w nd ok, sniadanko tylko w 4, pozniej kuzyn meza z rodzinka przyszedl a popoludniu do tesciow pojechalismy. tesciowa tak zakochana, ze az mnie denerwowala, cale 3godz gapila sie w mala. naszczescie spala. za to pon taki sobie, katar sie przyczepil do nas i caly dzien nie spala, niby nie duzy katar bo normalnie je ale ciezko oddycha ale jak zasnela o 23 i odlozylam ja do lozeczka ( caly dzien byla walka co ja do lozeczka to placz) to obudzila sie o 4, az wstawalam w nocy patrzec czy oddycha. a rano przyszla polozna bez zapowiedzi. dobrze ze poscielilam lozko i umylam podloge ale w kuchni syf :-(
z pepkiem ok, z katarem to mam frida odessac wiec wszystko w sumie ok.
wit d3 od14-21 dnia zycia. w przyszlym tyg mam podejsc po recepte, a za 2 tyg znowu polozna ma byc hm... podobno przez 3 tyg musi albo lekarz albo polozna widziec dziecko-pierwszy raz to slysze. w czerwcu usg bioderek sponsorowane przez prezydenta miasta, a starszej corce prezydent refonduje szczepienie przeciwko rakowi szyjki macicy. :-)
to sie rozpsialam milego dnia i duzo porodow szybkich i bezbolesnych
 
hej kobitki
wróciliśmy wieczorem znad morza. spontanicznie wybraliśmy się na święta do mojej rodzinki do Sławna. decyzję podjęliśmy w banku ( w środę o 14.00.....o 19 byliśmy w drodze)
maluchy zniosły świetnie podróż. postaram się w wolnym czasie Was nadrobić
dodam tylko, że Espumisan podaję od ponad tygodnia Michałkowi raz dziennie.
buziaki dla Wszystkich
 
a moje krwawienie i bolesci tez ok. do gin mam podejsc w razie:
- krwawienia jak z rany, bez sluzu
-skrzepow wielkosci piesci, mniejsze moga byc
 
reklama
Wczoraj nasze maleństwo zostało ochrzczone :) impreza się udała :) wszyscy byli zachwyceni Adriankiem i bardzo nam zazdroszczą takiego słodkiego maluszka :-):tak::-p
Cała mszę mały przespał, nawet przy polewaniu głowy nic go nie ruszyło :-p

Święta minęły bardzo szybko, wczoraj cały dzień zajęty, a w niedzielę najpierw do jednej babci potem do drugiej i też szybko minęło... Teraz chcę odpocząć, bo jestem tym wszystkim wykończona...

Jak zgram fotki to wrzucę jakieś, żeby się pochwalić :)
Muszę się za to pochwalić, że dostaliśmy od mojej siostry nianię video taką Niania cyfrowa z monitorem GRACO | Bezpieczny dom | Nianie elektroniczne | Sklep dla dzieci - Avent, Medela, Chicco, akcesoria dla niemowląt, wózki, laktator, wyprawka dla noworodka
jest bardzo fajna :)
 
Do góry