reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

I ja rownież wpadłam się przywitać rozpakowana

21.04 o godz 5:10 sn urodził sie nasz synus Rogerek 4900 g 63 cm w 41tc 2d 10 p .A

Pozdrawiam Was wsystkie serdecznie i wielkie gratki dla rozpakowanych a za
nierozpakowane trzymam kciukasy i zycze szybkiego porodu
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej Kochane! wpadłam szybciutko się przywitać. my dopiero od wczoraj w domku. Michałek był na antybiotyku. postaram się Was później nadrobić.
Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych! Trzymajcie się cieplutko:-)
 
Dziewczyny a w jakich dawkach podawałyście lub podajecie Sab Simplex? Bo mój maluszek się dziś coś prężył i zastanawiam się ile mu tego ewentualnie podać?
 
Dzis nawiedzila mnie @ pewnie się domyslacie jaka jestem z tego powodu przeszczesliwa :wściekła/y: a już mialam nadzieję że będę jedna z tych szczesliwych posiadaczek implantu, których @ omijaja z daleka
 
Hellou, ja nadal 2in1 :-p.Tymek nie miał zamiaru zrobić mamie prezentu na zajączka. W dzień czuję się b. dobrze, gorzej wieczorami i w nocy :-(. Jutro dzwonię do gina i mam nadzieję, że mnie wciśnie jeszcze jutro w swój teminarz i żę wreszcie coś zrobi bo wymiękam troszkę.
Tyle ode mnie, niestety Was nie doczytam bo ten necik niestety baniowaty.
Pozdrawiam Was wszystkie i mocno całuję. Coś coraz mniej nas dwupaków zostało...
 
Witam i pozdrawiam :-) Czy mogę do was dołączyć?:-)
Na początku ciąży trochę pisałam tutaj i znowu chciałabym zacząć:tak:
Termin miałam na 1 kwietnia ale nasza córeczka postanowiła urodzić się pierwszego dnia wiosny:-)
 
ducha, acronka, bachucha, trzymam za was kciuki! moze dzis? :-) buziaki, dzielne mamusie!

lilou, laurko
, jak tam?

niefajne wiesci od Magdalen, przekaze w odpowiednim watku..

mary
, witaj :-)

dranissimo
, brawoooo!!! wreszcie sie doczekalas :-) super!

u nas swieta super, wczoraj bylismy caly dzien na dworzu - pojechalismy do rodziny, ktora spedzala swieta w takim super hotelu niedaleko, piekny teren i masa rozrywek dla dzieci, wiec od rana do wieczora tam hasalismy, pogoda cudowna, az sie opalilam :-) maly caly dzien na dworzu przespal, hehe :-)

w ogole tamta akcja z niedzieli sie nie powtorzyla, wiec pewnie rozdraznienie halasem, a nie zadne kolki. ufff.

buziam was wszystkie mocno, i ide jeszcze sie kimnac z mlodym, bo od 4 do 5 nie spalismy, chcialo mu sie patrzec mi w oczy ;-) on patrzal, ale jak ja zamykalam swoje - ryk ;-) a cyca nie chcial.
dobra, bo wyje zawiniatko :-)
 
reklama
Witam te rozpakowane (Was pierwsze, bo Was już zdecydowanie więcej ;-) ) i brzuchatki poświątecznie!

ania, erba, mary , dranissimo - gratuluję maleństw :-) fajnie, że Wy już po i już się cieszycie maluszkami :-)

mitaginko skarbie będzie dobrze, to bardzo przykre, że musisz się tyle nacierpieć, ale zobaczysz, to minie, jeszcze troszkę i się wszystko zagoi - trzymam kciuki mocno mocno

my nadal z brzuszkiem ganiamy, pojutrze mamy wizytę u ginki, bo to w końcu nasz termin będzie, ale tak jakoś marnie to widać, no pożyjemy zobaczymy
życzę braku kolek, bólów takich, po których od razu dzidzia wyskakuje na świat i w ogóle miłego dnia, trzymam kciuki za emi
 
Do góry