reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

jeszcze napisze, ze moi chlopcy maja super stosunek do brata :-) krzycza na mnie, jak tylko dzidzia zaplacze: "mama, dzidzia placze! daj jej smoczek!" albo sami na wyscigi daja mu smoka ;-) i bujaja fotelikiem albo bujaczkiem, zalezy, gdzie maly jest :-) jenysku, uwielbiam ich! Maksio jest moze ciut zazdrosny, ale objawia sie to tylko czestszym obrazaniem sie i lekkim pieszczeniem sie ze soba, poza tym ok :-) a Fiol w ogole luzik.

Fiol mnie zabil wczoraj prosba, zebym mu dala mleka z cycusia ;-) ale nie chcial pic 'sciagnietego' z kubka - centralnie z cycka mu sie zamarzylo ;-) no nie ;-) nie bylam na to przygotowana!

.h i 6juod,hk,pi7e cv b - to pozdrowienia od moich synow, obaj naraz sie dorwali do klawiatury ;-)

buziaki!!!

i jeny, jak mi zal klaudencji :-( strasznie musi sie czuc, ze oddzielona od malego.. kurka :-( strasznie :-(
 
reklama
ostatnie spojrzenie na bb...
nie no nie w ogóle, jutro wieczorem może zerknę ale nie będzie wiele do nadrabiania chyba:-)

aenye super że rodzinka na imię ok reaguje już, no i super że chłopaki super:-)
u mnie to samo! jestem w szoku jak głaszczą, kochają, jak patrzą jak mleczko pije. zero zazdrości. wiem jeszcze jest mała, jak przestanie ciągle spać to może być różnie, ale ciągle pocieszam się tym, że oni już nie są jedynakami i przyjmą to dzielnie na klatę;-) jak faceci;-) w końcu to ich księżniczka:-D
matko ja nie mogę uwierzyć że mam córę!!!!! I'm so happy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dobra dosyć o mnie. padam na twarz, jestem wykąpana, wydepilowana, wybalsamowana, mam nowe ciuchy (ta miało być dosyć o mnie:-D) o teraz taka piękna walnę się do wyrka i zasnę w 30 sekund.
moje dziecię też kochane (podejrzanie kochane te nasze kwieciste pociechy) śpi all day long! ostatniej nocy tylko 2 razy na karmienie się budziła, śpi do 9:30!! zero kolek, też próbuję różnych 'zakazanych' rzeczy i na razie spoko:-) chociaz te wredne kolki to lubią się pojawiać ni stąd ni zowąd w 3cim tyg. ale nas to laseczki nei czeka:-D prawda?:-D

klaudencja duuuuuużo zdrówka i sił. wyobrażam sobie co przeżywasz z dala od dzidzi.... :-( mimo wszystko pogodnych świąt, oby wszystko szybciutko się wygoiło i żebyś już wróciła do domq...

laseczki raz jeszcze. SMACZNEGO:-D

p.s. anawoj jest od czwartku nad morzem!!!!! no kurka dobrze jej. po plaży sobie spaceruje i odpoczywa.
a my pogodę mieliśmy śliczną!!! teraz super burza z błyskawicami:-) bajka.
tylko jutro pewnie będzie w dzień zachmurzone...chociaż nigdy nic nie wiadomo, może będzie ładnie...

dobra mykam spać bo padam...
buziak
 
Hej!
Ja też tylko na chwile życzyć Wam Wesołych i spokojnych Świąt, szczególnie tym rozpakowanym, a tym nie rozpakowanym, w tym sobie bezbolesnych i szybkich porodów;-)
 
Zdrowych,spokojnych i prawdziwie rodzinnych świąt Wielkiej Nocy,smacznego święconego,mokrego dyngusa i wszystkiego naj dla najlepszych ciotek z BB!!!

A my jutro chrzcimy naszego Karolka:-)

Pozdrawiam!!!
 
hej hej :-) my juz po zajaczku :-D mlodzi szukali po calym domu, fajnie, jeny, dzieci sa super! i ta radosc :-D najlepsze, ze znalezli m.in. 'stare', zagubione zabawki i maja teraz jako nowe ;-) hehe!
mlodemu tez sie dostalo ;-) grzechotke mu zajaczek zostawil ;-)

pije wlasnie kawke i zaraz jedziemy na sniadanie do tesciow.
milych swiat, dziewczyny!
 
Widzę pustki na forum... My już po chrzcie Karolka,darł się w niebogłosy,a jak ks.posmyrał go po uszku-to spokój,że hej!!!Jutro dopiero gościna "chrzcielna",bo robimy w restauracji,a na dziś już była dawno rezerwacja.I dobrze,bo tak wszystko jest na spokojnie.
zajączek zostawił dla naszych smyków prezenty-w ogrodzie pod krzaczkami,ale była radość z poszukiwań!!!

Miłego świętowania!!!
 
witam :)
dziekuje wszystkim za kciuki oj byly potrzebne ;) melduje tylko ze jestesmy w domku i zycze wszystkim Wesolych Swiat :-)
 
reklama
Witam wszystkie mamusie rozpakowane i te wkrótce co się rozpakują
święta mijają dość spokojnie poza jednym małym ale :-( Wika ma kolki :-(
tak mi źle ........
nic nie pomaga, żądne babcine sposoby a nie chciałam jej faszerować lekami jednak było to nieuniknione, dziś już nie moglismy słuchać tego płaczu i szlochu, krzyku do czerowności i podałam jej dziecięcy espumisan
wcześniej dostawała dicoflor - probiotyk na zagęszczenie kupki i tez na kolki niestety nic nie pomogło a było jeszcze gorzej
miejmy nadzieje że ten espumisan pomorze
przepraszam, że tak tylko o sobie ale mam doła z niewyspania i płaczu Wiki
pozdrawiam Was serdecznie i świętujcie spokojnie
 
Do góry