reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

wlasnie wrocilysmy :-),wzieam psa po przychodni i do lasu poszlysmy ale pieknie do domu sie wracac nie chcialo.
W przychodni pusto u dzieci zdrowych przyjeli mnie od reki. jest lekki stan zapalny i dostalam Neomecyne i na ropiejące oczko biodacyne.
Musze porzadnie przemywac octeniseptem a ja sie balam i tylko psikalam a to trzeba porzadnie na wacik.Podobno ma wyjatkowo gruba pepowine i to dlatego.
Anisad- poczekaj na skurcze lub wody poco tyle w szpitalu byc??
najlepiej tak jak ja pojedz na koncowke bylam tylko 2 godz :-D

a mala wazy 3620 czyli w tydz 230g
 
Ostatnia edycja:
reklama
a wiecie, że wg przepowiedni anisad powinnam dzisiaj urodzić?! :-D Czy komuś przypadkiem się sprawdziła jej przepowiednia? :confused:

anisad, Ty dawałaś jakąś gwarancje na tę swoja wróżbę?! Może jakieś odszkodowanie z powodu poniesionych strat moralnych, jeśli się nie spełni co?! ;-)
 
CZeeeeeeeeeeeeeść Dziewczynki!!!!!!

melduję iż od wczorajszego popołudnia jesteśmy w domku :tak: Nie wiem co napisać, tyle mnie ominęło u Was, a żeby nadrobić 40 str to nie mam szans! Zobaczyłam tylko które sie rozpakowały -oczywiście olbrzymie gratki kochane dziewuszki!!!!!!!!!! DZIĘKUJE ZA KCIUKI I DOBRE SŁOWO!!!!!!!!!! JESTEŚCIE NIE OCENIONE!!!!!!!!!

Mała moja jest ach och i ech :) dzięki Bogu ani cholestaza ani GBS+ nie wyrządziły jej szkody. Ma tylko lekki rumień noworodkowy który już zanika. Jak dla mnie to jest strasznie malutka :) A M zwariował! Nie mam na niego słów! Oszalał totalnie! Mógłby wszystko przy niej robić. Pierwszy przewijał on-na poporodowej jeszcze:) Nosi, przebiera, przewija, i sam mówi że jakby mógł to by jeszcze karmił! :D tak naprawdę to nie muszę przy Klaudii nic robić :D Co minutę do niej zaglada a dziś w nocy nie spał prawie w ogole :) ja sie wyspałam bo wiem juz że na westchnięcia sie nie reaguje, a tatuś na każde mlaśniecie, każdy głębszy oddech siadał na łóżku :) suma sumarum była taka że mała spała dzis z nami, w środeczku:p
Śpi b ładnie, budzę ją 2 razy w nocy na karmienie w dzień je na żądanie ale nie rzadziej niż co 3 godz. Kupska wali konkret :) jest taka spokojniusia, praktycznie nie płacze. jak sie najje to sama w łóżeczku zasypia. a jeść ma z czego :) balony mam że hejjj! pełne mleka! Szkoda że nie zostana mi takie piękne pełne wielkie już na zawsze:(
mogłabym pisać i pisać :)

kochane moje nierozpakowane jeszcze..Jak sie zaczynało to ja nie miałam skurczy skurczy takich. Tylko obrzydliwy ból na @! Nachodził i znikał, regularnie. Ale bolało z krzyża może to dlatego. więc jak któraś ma tylko ból jak na @ to nic straconego:) jak bym nie miała krwawienia to na bank takich skurczy nie wzięłabym na poważnie i bym nic sobie z nich nie robiła. a same wiecie że jak na izbie byłam to był już 5 cm rozwarcia, i cały czas tylko regularnie ból jak na @... jak bym nie pojechała to bym chyba w domu urodziła :) Powodzenia kochane, już na pewno nie długo będziecie miały maluszki przy sobie!

uciekam bo Pyśka sie budzi, śpi od 10 :)
 
Witaj back margola :-). Ciesze się, że czujecie sie dobrze i gratki takiego opiekuńczego męża :tak:. Nam sie nie chce szykowac świąt, więc postanowiłyśmy je spędzic na porodówkach ;-).
 
Margola witaj :)
Wszystkie dzieciaczki takie grzeczne i kochane ciekawe kiedy im przejdzie ;-)
Tak porodowki sa dobrym rozwiazaniem na goraczke przed swiateczna :-D
 
Margola witaj ponownie :)

My też nie spieszymy się z przygotowaniami do świąt, chcemy się nacieszyć maluszkiem, a ja i tak nie poszaleję z jedzeniem więc po co...
Niedziela trochę u teściowej trochę u mamy a w poniedziałek chrzciny, więc nie robię nic poza gotowaniem szynki :) właśnie wybieramy się z młodym ją kupić :)
 
heloł laseczki. moja niiunia tez slicznie zasypiala w lozeczku dopóki mama przestala ja tam kłaść:-D wiec musze nad tym znowu popracowac, bo teraz to najchetnniej caly czas mialabym ja na rekach i tuliła, ale wiem ze potem bedzie tragedia. juz jednego kolosa usypialam na rekach do 8go miesiąca życia!!!!!!!!
no ale czego to sie nie robi dla dzieci:-D

kurde rośnie mi to moje maleństwo ale na sukeinki jeszcze za mala. dopiero za tydzien cos czuje zacnziemy 56 ubierac i juz sie nie moge doczekac:-D
fotki musze wrzucic a nie mam czasu. teraz nadrabiam sprzątanie....
oooo nieeee
zupe mialam podgrzać M a siedze w kompie...
spadam
paaa
aaaa
margola witamy z powrotem:-)

nati jak Ty to robisz z tymi spacerami??? moja w wózku 5 minut polezy!
 
ja na swieta nic nie robie, maz robi :-)
lubi i umie wiec nie bede sie wtacac.
My na swieta nigdzie raczej nie wyjdziemy, przede wszystkim dlatego, ze bylo by to dla mnie mocno uciazliwe, caly czas przy cycku :-(
 
Margola witaj!
Sunshine trzymam kciuki!

Ducha a może ten olejek popić czymś gorącym, np. herbatą, żeby dobrze wszystko spłynęło?

Coś Antoniny dzisiaj nie ma? Może chociaż u niej się coś ruszyło? Bo ja nadal w dwupaku.
 
reklama
nati jak Ty to robisz z tymi spacerami??? moja w wózku 5 minut polezy!

moja krolewna spi pieknie w wozku, na poczatku jest placz ale tylko wyjedziemy na dwor i porzadnie pobujam na moich super amortyzatorach :-), to zasypia natychmiast. W domu mozna bujac i bujac i nic ale na dworzu super sen. Nawet u lekarza obudzila sie dopiero jak zupelnie na golasa byla, ale pediatra mowi da pani jej cyca to sie uspokoi i sie uspokoila :-)
a w lesie po tych korzeniach i wertepach to wogole super sen
 
Do góry