reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
witam :-)
Sunshine kciukasy oczywiscie zacisniete :tak:
ciekawe kto jeszcze pojechal w nocy na porodowke a sie nie przyznaje? antonina acronka anisad?? :-)
ducha zrezygnowalas z dalszych prob z olejkiem?
ja wlasnie jem sniadanko...na 11 do poloznej...za bardzo nie wierze ze mi powie cos co mnie ucieszy ale jakas cicha nadzieje mam...szkoda ze nie mam tej samej poloznej co z mlodym...
Morgaine grzeczna Twoja mala moj mlody zawsze wstawal o jakichs nieprzyzwoitych godzinach ;-)
 
Marma 3 tygodnie to jest minimum. nawet jak jest na opakowaniu napisane 4 tyg. to mi lekarka powiedziala ze od 3 w mniejszej dawce mozna. a od 3 tyg. typowo jest Infacol, ma on tą samą substancję co sab simplex tylko w mniejszej dawce, temu nie działa na wiele dzieci;-)
mi przy Młodym na kolki pomógł smoczek albo dawałam go na rękę swoją na brzuszek, tzn dłoń na brzuszku i chodziłam z nim, wtedy naturalnie masuje się rbzuszek i dzidzia się uspokaja. nie wiem czy wiesz o co mi chodzi z tym noszeniem....nie umiem tego opisac...
aha a kuzynka mi jeszcze mówiła, że dobrze jest jak podajesz pierś, po paru łykach wyciągnąć ją z buzi dziecka i ponownie włożyć, bo dziecię jak b. głodne to za szybko się tego tłustego naje....
 
babrze nam sie pepek :-(
wszystkie wypisy i ksiazeczka w samochodzie u mamy :-(
dzwonilam do przychodni mam rano podejsc moze mnie ktos przyjmie :-(
u nas wczoraj od rana sie babrało, az mame wzywalam zeby szybko przyjechala zobaczyc co sie z tym dzieje, po czym po poludniu malutki obsiusial sie na przewijaku i jak wycieralam i przebieralam go, odwracam sie a klamerki nie ma:szok: boszz myslalam ze urwalam, ale nie sam odpadl. Martwilam sie co teraz z ta ropka ktora widze i krewka, a wieczorem patrze i juz zaschniety zostal sam strupek:-D:-D

dziewczyny czy wie może któraś od kiedy można stosować sab simplex? u nas kolki.... :(
My dzis w nocy uzylismy 5kropelek bo juz byla masakra... mlody zasnal o 12 i obudzil sie dopiero po 5rano:sorry2:
 
willmek, oszalałaś?! Nigdy więcej nie użyję tego oleju :no:. Rzygać to mi sie nie chce, już sie wystarczająco narzygałam w tej ciąży ;-).

A my dzisiaj spadamy na święta do awarii internetu, więc baaardzo rzadko będę do Was zaglądała, pewnie głównie tylko na wątek smsowy, ale cóż, z techniką nie wygrasz :no:.
 
Ducha, to my obydwie mamy taki świąteczny termin:-), ja piątek a Ty sobotę. To może choć jajka zdążysz poświęcić:-D
A może urodzimy w niedzielę wielkanocną, już tak w nocy, z niedzieli na poniedziałek, to prawie po świętach a jak nam wody odejdą w poniedziałkowy śmingus dyngus to też śmiesznie będzie;-)Co Ty na to?
 
reklama
Dzień Dobry !

I dziś nastał TEN dzień a tu jak makiem zasiał,chodź o 2 w nocy tak mnie na dość długo stwardniał brzuch z bólem miesiączkowym że aż do kibelka mnie pognało,zresztą wczoraj cały dzień tak chodziłam sie wypróżniać i ból pod wieczór miednicy i okolic,ale i co z tego jak nic nie ma ... eetam, jutro na IP mam być lekarz powiedział jak dziś się nie ruszy a się nie ruszy bo jak raptem cud by musiał się stać .

bardzo kozacka pogoda , wózeczek mamy super jest :), Sandra wychodź !!!.
 
Do góry