reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Oj, przepraszam bo rzeczywiście troszkę zniesmaczona byłam, że taką dyskusję wywołałam tą płcią, a wcale nie o to mi chodziło i nie chciałam się za lekarza tłumaczyć. Wczoraj byłam zaskoczona jak napisałam, że córeczka, a ktoś poniżej czy można rozpoznać płeć i od tego się zaczeło. No ale dobra koniec tej dyskusji, bo mi też hormony szaleją, a i po napisaniu posta zobaczyłam na suwaczku informacje, że można rozpoznać w tym tygodniu co dzisiaj jestem;-).

anawoj- dzięki, a ja Tobie życzę zdrowej córeczki, musi w końcu się udać:tak:

krakowianko i nati- trzymam kciuki za poniedziałek:-)

tamii- współczuję, ja jeszcze ani razu nie wymiotowałam, teraz jak wiem, że dzidziuś zdrowo rośnie to fajnie, ale wcześniej odchodziłam od zmysłow:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej :-) Dziś o 15:45 mam wizytę u gina i usg genetyczne, bardzo proszę o kciuki dla mojego maleństwa...

Aligator, super że wszystkie wyniki w normie :tak: i gratuluję córeczki :-D Ja dziś mam dokładnie 11tc6 i też mam cichutką nadzieję że dowiem się co noszę. I tak bym chciała córcię...Skoro badało Cię trzech lekarzy i podało płeć, ja bym wierzyła. Gdyby nie byli pewni, pewnie by nie powiedzieli. Dobry sprzęt to podstawa, na kiepskim to faktycznie i w 30 tc można sie pomylić.

Anawoj, już dostałam namiary na endo, dziś wizyta u gina ale bez względu na to co powie jutro dzwonię się umówić. Pocieszam się że spadek TSH jest częsty w I trymestrze a ft3 i ft4 choć na górze, są w normie. Nie zaniedbam taj sprawy na pewno, wiem jakie mogą być konsekwencje ciąży przy problemach z tarczycą i nie przeżyłabym chyba gdyby cos było nie tak...

Joll, cieszę się że wyniki super :tak: Mam nadzieję że podejmiesz najlepszą decyzję dla siebie i dziecka.
 
nati, ja się czuję jakoś podobnie ostatnio wieczorami. Jakbym była po 3 piwach i wypalonej paczce fajek. Masakra.
Ja tak wczoraj miałam. Do tego ból głowy. W dodatku coraz trudniej mi spać na brzuchu a to jedyna pozycja, w której zasypiam. Trzeba się jakoś powoli zacząć przestawiać na spanie na boczku i to najlepiej lewym podobno :)

Oj, przepraszam bo rzeczywiście troszkę zniesmaczona byłam, że taką dyskusję wywołałam tą płcią, a wcale nie o to mi chodziło i nie chciałam się za lekarza tłumaczyć. Wczoraj byłam zaskoczona jak napisałam, że córeczka, a ktoś poniżej czy można rozpoznać płeć i od tego się zaczeło. No ale dobra koniec tej dyskusji, bo mi też hormony szaleją, a i po napisaniu posta zobaczyłam na suwaczku informacje, że można rozpoznać w tym tygodniu co dzisiaj jestem;-)
Dyskusja się przydała, bo na pewno każda z nas gdzieś tam w głębi oprócz tego, że pragnie najbardziej na świecie zdrowego dzidziusia to chciałaby też wiedzieć, jaka to płeć. Ja np już się nie mogę doczekać z tego powodu, że nie wiem jak mam się zwracać do Dzidziusia ;) Nie chcę mówić "to", "ono". Jakbym nawet z minimalnym prawdopodobieństwem wiedziała, jaka płeć to od razu bym wymyśliła jakieś imię i zdrobnienia i tak bym do brzuszka i o brzuszku gadała :)

A ja dzisiaj mam wolne w pracy :D Dzieci mało i kazali mi nie przychodzić. Jakiś sezon szczepień czy co, bo nagle wszystkie dzieciaki na szczepieniach. Więc dzisiaj buszowanie po sklepach z bielizną w poszukiwaniu biustonosza do sukni ślubnej i ciążowych rajstop na tą moją uroczystość. Brrr nienawidzę rajstop.

gosik, będę trzymać kciuki :) Na pewno wszystko będzie w porządku :)
 
Gosik - już trzymam mocno kciuki :)

cucumber - gdybym pracowała to bym Ci napisała, że ale Ci dobrze :-D ale nie pracuję, więc nie napiszę :D Niemniej korzystaj i wypoczywaj : ) Ja na brzuchu jeszcze leżę, ale czuję taką kulkę, więc mam wyrzuty, że gniotę malucha i zmieniam pozycję :)
 
Witam dziewczynki ,oj dawno mnie nie było z braku czasu .
Wczoraj byłam na badaniach ,małe ma już 3,57cm jednak okazało sie że mam łożysko centralnie przodujące.
Pani dr powiedziała że narazie nie ma sie co martwic bo jeszcze łozysko może sie przesunąć ,ale jej łatwo powiedzieć.
Oczywiście do pracy wrócić nie mogę a tak bardzo chciałam ,i teraz musze czekać do 12 tygodnia na Usg
Na czytałam się o tym łożysku i aż mnie ciarki przeszły ,chcę mi sie teraz tylko płakać i płakać.
Zastanawiam sie dlaczego nie mogę w normalny sposób być w ciąży tak jak moja mama ,ciocie ,babcie.
Najpierw szpital,potem krwiak ,teraz łożysko -jestem ciekawa co jeszcze będzie nie tak .
O i tak to wszystko wyglada.
A Wam Kwietnióweczki życzę wszystkiego co najlepsze.Pozdrawiam
 
Lenka - wierzę, że jest Ci cholernie ciężko, ale najważniejsza w tym wszystkim jest dzidzia, to żeby była zdrowa. I na tym się skup, bo to co było, co już się stało - to tego nie zmienisz. Warto patrzeć z optymizmem w przyszłość i wierzyć, ze wszystko będzie dobrze. Nie myśl w zły, pesymistyczny sposób, nie przyciągaj do siebie tego co złe. Będzie wszytsko dobrze, ale musisz w to uwierzyć :) Trzymam za to bardzo mocno kciuki !!
 
gosik- kciuki zaciśnięte, jesteś dokładnie w tym samym terminie co ja wczoraj na wizycie;-).
cucumber- ja niestety też lubie na brzuchu zasypiać, ale musi to się szybko zmienić:szok:
 
Cucumber, :-) Mnie piersi nie swędzą bo i nic nie rosną. Ale Ty się smaruj ostro, bo swędzenie może świadczyć o rozciąganiu skóry a od tego tylko krok do rozstępów.

Dzikuska, :-)

Lenka, na razie staraj się o tym nie myśleć, ja poprzednio też na początku miałam łozysko przodujące ale potem się podniosło. Więc bądź dobrej myśli :tak: I do połowy ciąży miałam wtedy problemy, ciągłe plamienia, odwarstwienie kosmówki, potem to łożysko, mięśniak, w dodatku mam wadę macicy. Różnie to bywa, najważniejsze żeby donosić i urodzić zdrowe dzieciątko :tak:

Aligator, :-) mam nadzieję, że dla mnie ten dzień również będzie szczęśliwy :tak:
 
reklama
Witajcie dziewczynki!:-D
U mnie dobry humor i świetne samopoczucie, oby tak dalej. Współczuje wszystkim mdłości bo mi na szczęście minely. Pogoda przepiękna się szykuje, my w ciąży;-) czy może być jeszcze piękniej?:-D
Aligatorku bardzo się cieszę że dzidzia się zdrowo rozwija! Naprawdę, trzymam za Ciebie mocno kciuki, dość się już wycierpiałaś, teraz czas na radość:-)
Gosik również trzymam kciuki aby wszystko było dobrze.
Cucumber po oliwce czasem jest jeszcze gorzej, szczególnie jeśli to Jonsona, ale jest taki krem dla kobiet w ciąży na piersi Perfecta Mama, przygotowywuje też piersi do karmienia bo dba o skórę, aby była elastyczna i napewno przestaną Cię tak swędzieć, ja stosowałam w I ciąży. Właśnie, musze sobie też kupić:-)
Lenka współczuję z tym łożyskiem, ale bądz dobrej myśli, pewnie po 30 t.c. będziesz musiała więcej leżeć, ale jak będziesz pod dobrą kontrolą to będzie wszystko dobrze:-)
Buziaki dla wszystkich!
 
Do góry