reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

hehe nie wiem czy tak szybko minie. Idziemy łeb w łeb a mnie nie mija. I w sumie muszę sie przyznać, że ja mam jakoś odwrotnie. Rano mnie zemdli i jak mam coś w żołądku to poleci a jak pustka to kilka razy ściśnie i tyle. Po obiedzie ze 2 godziny i wszystko w kibelku a o kolacji nie wspomnę. Jak zjem i sie nie ruszam to jakoś ujdzie a jak wstanę to czym prędzej do kibelka. najgorszy jest moment z zaskoczenia. Ostatnio przez przypadek miałam niemiłą przygodę. Myślałam,że mi się odbiło a to jednak jedzenie a z rozpędu automatycznie powrót zrobiłam. jak się zorientowałam że mam to z powrotem w sobie to aż mnie nie przewróciło na lewą stronę.
A i poza tematem - kupiliśmy dziś samochód z myślą o fasolinie, teraz będzie wygodniej :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry wszystkim
Też się tak zastanawiam, dlaczego tak szybko lekarz płeć określił. w 30tyg często się mylą, a co dopiero na początku. gdzieś wyczytałam, że w 14tc można jajca zauwazyć, ale czasem opuchnięte wargi sromowe są brane za jajka, więc to też może być lipa. w poprzedniej ciąży lekarz w 17tc powiedział, że będzie chłopiec, w 21tc potwierdził pokazując nam dwa kuliste twory duuużej wielkości.
zawsze to jednak może być też kwestia ułożenia dziecka, no bo jak "nogi rozłoży" i odkrywa swoje tajemnice :) :) :)
Aligatorku gratuluję dziewczynki. oj jak mi się marzy........

Cucumber u mnie niby na chwilę mdłości się skończyły, a w ostatnich dniach znowu mnie bierze. ehhh, chyba w ciąży jestem :)

miłego dnia drogie Panie
 
aligator to dobrze ze dziewczynka, dziewczynki sa silniejsze. Mi lekarz powiedzial ze gdyby moja corka byla chlopcem to by nie przezyla.

Ja w pon na usg to moze sie cos dowiem, chociaz wiem ze jak "ogonka" nie widac to w sumie nie wiadomo. Mialam kolezanke co cala ciaze jej lekarz mowil ze to dziewczynka a urodzil sie chlopiec.
Juz dzisiaj zaliczylam kibelek ale marzy mi sie twarozek ze smietana i szczypiorkiem a z doswiadczenia wiem ze jak zjem na co mam ochote to wszystko jest ok. Wiec moze wstane i pojde po ten twarozek.
 
anawoj- nie wiem dlaczego tak szybko mi powiedział, ale on jest lekarzem więc jak określa przyżierność, bicie serduszka i inne parametry to go słucham i mu wierze i nie rozumiem dlaczego w kwestii płci miało by być inaczej. Ja się kompletnie nie znam i okerślenie płci nie było celem mojej wizyty. Chciała bym mieć w końcu zdrowe dziecko i tyle.

nati- masz racje dziewczynki są silniejsze mi jak walczyłam o życie mojego synka powiedzieli, że szkoda, że to chłopiec bo dziewczynki są silniejsze, więc coś w tym musi być. Też mam koleżankę co chodziła 9 msc z dziewczynką, a urodził się Kubuś:-D.

A ja dzisiaj jakaś taka zakręcona, dopiero do mnie dociera, że to dziewczynka i jakoś tak dziwnie...mąż mówi, że mu też kucyki ponny się śniły dzisiaj. Jak wczoraj powiedziałam znajomym, że dziewczynka to mnie poprawił, że prawdopodobnie:-) i nie kazał rozpwiadać do następnej wizyty z potwierdzeniem;-). Biedak;-)
 
Aligatorku - Ty się na nas nie złość. :) Po prostu jesteśmy zaskoczone, że tak wcześnie lekarze podejmują się określania płci. :) Ja myślałam, że to tak najwcześniej po połowie ciąży się dzieje. :) Najważniejsze, że Maleństwo zdrowe! :)

A tak poza tym - dzień dobry. :)

Ja zaraz jadę do lekarza podbić moje L4 bo pani rejestratorka jak dzwoniłam z opieprzem już wiedziała, że jeśli się coś poprawi (np. 17 zmieni na 18) to lekarz musi to podbić... ale o dziwo jak L4 lekarzowi do podbicia przedstawiała to o tym nie wiedziała. :/ I dzięki niej mam teraz ponad 2-godzinną wycieczkę do miasta. :/
 
Oj dziewczyny:-D
Czy to ważne jaka płeć ważne żeby było zrowiutkie. Tak jak Wam pisałam w tak wczesnej ciąży jest duże ryzyko błędu i lekarz sam mi to powiedział że prawdopodobnie ale na pewność to do porodu musimy zaczekać:tak:

A co do mdłości to ja miałam "odruch lodówkowy" jak tylko otworzyłam lodówkę to gnałam szybciej do toalety niż najszybsze zwierzę na świecie to dopiero było przefikane, mąż był oddelegowany do karmienia Nas, a teraz przeszło jakby ręką odjął.

Wszystkim rozmawiającym z armaturą łazienkową życzę coby szybko skończyły :-)
 
Dzień dobry dziewczynki : -)

Na początku chciałabym Wam podziękować za dobre słowa, od razu człowiekowi trochę lepiej. MAcie rację, to chyba poniekąd kwestia hormonów, tak mi się zdaje. Dzidzia jest teraz najważniejsza a cała reszta się nie liczy i tego właśnie będę się trzymać : -) Jeszcze raz dziękuję :)


Współczuję Wam z tymi mdłościami, ja na szczęscie mam już to za sobą, choć w sumie nigdy nic nie wiadomo : )

CO do USG i płci dziecka faktycznie lekarze mogą się pomylić, ja sama mam w rodzinie przypadek gdzie do ostateniego prawie miesiąca był chłopak a potem się okazało ze jednak dziewczynka :)
 
Ostatnia edycja:
oczywiscie plec nie jest najwazniejsza ale kazda z nas pewnie chcialaby juz wiedziec i ma swoja wymarzona plec.nikomu nie zycze ale po aminopunkcji jest tez 100% pewnosc i do porodu nie trzeba czekac.
Zjadlam twarozek popilam mrozona kawa i narazie jest ok. Rano sie czulam jak bym miala potwornego kaca, bol glowy, zawroty i wymioty teraz troszke lepiej wiec czas na sprzatanko. :(

Krakowianko o ktorej masz w pon usg? Ja na 10 a na 13 do swojego lekarza, ktora z nas szybciej? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry