reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

MAM KOMPA :-D :-D :-D hahaha potem was doczytam bo narazie wszyscy sie pchaja na raz bo przeciez ile go nie bylo :-) Josh krzyczy ze chce bajki, maz ze cos tam sprawdzic a ja BB :-) no i zgadniejcie kto przegral i ma tylko 3min :-D
bede potem :*
 
reklama
Joll, tak. :) Także kto wie, może się spotkamy, skoro z Was takie "uparciuchy". ;)

Dobranoc Dziewczyny, spokojnej (lub - wedle życzeń - niespokojnej ;)) nocy. :)
 
Witajcie kobietki

Nie wiem czy pamietacie mnie bo ja jestem z tych bardziej co codziennie czytaja a nie pisza, ale dzisiaj postanowilam dac znac , ze chyba zaczelo sie cos dziac. Bylismy dzisiaj z mezem w domku skrecac meble, potem zrobilismy grilla i na nim zaczely mnie chwytwac bole ( myslalam, ze pewnie mina jak zawsze) ale jak na razie nie mijaja i pojawila sie wydzilina krwista. Poczekam chyba jak bole beda czestsze i pojade na IP.

Pozdrawiam
 
jakos dziwnie sie czuje w glowie mi sie kreci...a jeszcze durna zaczelam sobie podczytywac relacje z porodow i teraz sie boje :-D
zjadlabym lody najchetniej w galerii dominikanskiej we wrocku mniam...dobrze ze chociaz ciasto czekoladowe mam...a po czekoladce oczywiscie mlody szaleje jakby probowal wyjsc tylko chyba drogi mu sie pomylily ;-)
a wogole to caly czas wydaje mi sie ze dzis niedziela nie wiem dlaczego...
milego wieczorku pewnie sie jeszcze odezwe :-)
 
jakos dziwnie sie czuje w glowie mi sie kreci...a jeszcze durna zaczelam sobie podczytywac relacje z porodow i teraz sie boje :-D
zjadlabym lody najchetniej w galerii dominikanskiej we wrocku mniam...dobrze ze chociaz ciasto czekoladowe mam...a po czekoladce oczywiscie mlody szaleje jakby probowal wyjsc tylko chyba drogi mu sie pomylily ;-)
a wogole to caly czas wydaje mi sie ze dzis niedziela nie wiem dlaczego...
milego wieczorku pewnie sie jeszcze odezwe :-)


mi tez sie wydaje, ze dzis niedziela ;)
a do Galerii Dominikanskiej tez bym sobie poszła- i pomyslec, ze jak studiowałam, to byłam w niej niemal codziennie ;)
 
reklama
karina trzymam kciuki za szybki i malobolesny :-)
jakos tak parami ostatnio dziewczyny rodza nie? to adi i karina i limit na dzis wyczerpany? :-)
 
Do góry