reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

aaa....i jeszcze jedno:

wy macie skurcze przepowiadajace, a ja straaszne kłucie w szyjce, co wstane, co pochodze, to sie zwijam wpół, ból w pachwinach , udach i to kłucie potwornee. i to jest co dziennie coraz dłużej i częściej....
we wtorek wizyta to zobaczymy co tam sie wyprawia
a i dziecko mi szaleje raczej wysoko, po prawej stronie, że też ona ma tam jeszcze miejsce...skubana
antonina - ja mam takie bólo-kłucia w pachwinach, dzisiaj wyjątkowo silne, nawet jak siedzę, bo zazwyczaj tylko przy chodzeniu.
I Niunia tez mi głowką w szyjkę zapodaje, a dodatkowo rozpycha się we wszystkie strony.

Adi - trzymam kciuki! Szybkiego i małobolesnego porodu!

A może mnie któraś przepowie kiedy urodzę, co? Ja już sama nie wiem kiedy bym chciała, a kiedy nie. Jak powiem że mi wszystko jedno to mnie chyba wysmiejecie. Byle nie bolało za bardzo.......
 
reklama
Dziewczyny, ja już myślałam, że mam problem z głowy, ale nie mogę się zdecydować na szpital. Kurka.... Mam mieszane uczucia co do wszystkich 3, które brałam pod uwagę... Wy już pewnie wszystkie jesteście przygotowane i wiecie gdzie jechać...
 
Dziewczyny, ja już myślałam, że mam problem z głowy, ale nie mogę się zdecydować na szpital. Kurka.... Mam mieszane uczucia co do wszystkich 3, które brałam pod uwagę... Wy już pewnie wszystkie jesteście przygotowane i wiecie gdzie jechać...
anisad - ja wiem gdzie jechać, ale wcale nie jestem z tego powodu szczęśliwa. Wybieram ten szpital który zagwarantuje najlepszą opiekę mojemu dziecku i mnie bo ma najlepszy sprzęt i specjalistów. A że to fabryka i przemiał, że może się trafić na niesympatycny personel itp, trudno, nie jadę tam na wieki. Nie lubię tego szpitala i straciłam w nim sporo nerwów, ale o pozostałych wiem jeszcze mniej, bądź, wiem na co liczyć w nich moge/nie mogę. Nastawiam się pozytywnie, że trafię na dobrą zmianę :)
Najchętniej rodziłabym prywatnie w klinice Salve ale to za droga impreza, nie mam luźnych 3500zł.
 
Adi powodzenia.

Ja dziś miałam bardzo intensywny dzień. Właśnie do domu wróciłam i padam. Kacper mi się rozkłada. Już ma okropny katar i kaszle...eh ja to mam szczęście. Ale do porodu jeszcze daleko to może zdąży wyzdrowieć...

Ale dzisiaj tematy :)

Anisad ja też mam problem bo nie wiem kiedy zamkną szpital w którym mam rodzić. Boje się że jak przyjadę to pocałuje klamkę i będe szukać innego szpitala...

Ja właśnie wciągnęłam kolacje. Naleśniki z jabłkami i cynamonem i popite kakałkiem :)

Przestałam się przejmować wszystkim i stwierdziłam że po prostu jak zacznę rodzić to od razu będę się darła o cesarkę i tyle. Najpierw karze zrobić USG i jak usłysze powyżej 4kg to nie odpuszczę i będę kazała podpisać oświadczenie że poród naturalny tak dużego dziecka biorąc pod uwagę moje wcześniejsze problemy nie zagraża mojemu życiu i zdrowiu. W tedy na pewno ryzykować nie będą. :) Wredna baba ze mnie ale walczyć o swoje trzeba.
 
Dziewczyny, ja już myślałam, że mam problem z głowy, ale nie mogę się zdecydować na szpital. Kurka.... Mam mieszane uczucia co do wszystkich 3, które brałam pod uwagę... Wy już pewnie wszystkie jesteście przygotowane i wiecie gdzie jechać...

ja tez jeszcze nie wiem, gdzie bede rodzic...waham sie caly czas...
 
Morgaine- olej to i tak rodzisz w przyszłym tygodniu:-D
hahah dobre:-D :cool2:
Morgaine,
Termin masz na:14/04/2011
zaplodnienie 22/07/2010
łał, ja pierdziu, to Ty masz kamery w mojej sypialni zamontowane?? a jak to była pozycja?:-p
Aby obliczyć termin porodu najpierw musisz znać dzień swojej ostatniej miesiączki. Załóżmy, że dla pani Marty był to 5.11.2009 roku. Od tego dnia odejmujemy teraz 3 miesiące, a więc otrzymujemy 5.08. Teraz dodajemy do tej daty 7 dni. Otrzymujemy datę 12.08. i rok następny, czyli 2010. Ten termin to prawdopodobna data porodu dla pani Marty, której cykl miesiączkowy jest regularny i trwa dokładnie 28 dni. Jeśli natomiast cykl jest dłuższy, np. o 4 dni, wtedy przewidywany termin porodu będzie odpowiednio o 4 dni późniejszy. A jeśli jest krótszy, to poród nastąpi wcześniej.
wg mitaginki to 19 kwietnia, wg anisad 14 kwietnia, najbardziej podoba mi się wersja pandory :-D
A może mnie któraś przepowie kiedy urodzę, co? Ja już sama nie wiem kiedy bym chciała, a kiedy nie. Jak powiem że mi wszystko jedno to mnie chyba wysmiejecie. Byle nie bolało za bardzo.......
za 2 tygodnie :cool:
Najchętniej rodziłabym prywatnie w klinice Salve ale to za droga impreza, nie mam luźnych 3500zł.
no coś Ty, nie masz luźnych 3500?? to co zrobisz jak Ci się waciki skończą?? nie zmyjesz makijażu? :-D
 
ja tez jeszcze nie wiem, gdzie bede rodzic...waham sie caly czas...

kurde tak wam powiem, że stresa bym miała jakbym nie miała podjętej decyzji gdzie rodzę...
no ale przy was będą chłopy, a mój jak będzie w pracy to nie dojedzie, No Way:-( i dwoje dzieci w domu!! to jest stres! jak Mlody sie w nocy obudzi i zobaczy ze nie ma mnie i M, to będize jazda!!
 
reklama
Do góry