reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

ja już sama nie wiem. termin mam na 15go czyli 14dni przed 15tym jest pierwszy:-) czyli tak czy inaczej za 3 dni ciąża będzie już na maxa donoszona!!
pandora ja też po buty jadę:-D z mamą w końcu bo ja kasy już nie mam hhahaha, na allegro wydziadowałam balerinki, to z konta M pójdzie, taką kwotę może zapłacić, ale coś porządniejszego to mamcia musi być:-D i torebke...i okulary sloneczne...i LODY:-D

ja sobie espadryle odpuściłam bo nie mogę z rozmiarem dojść do ładu:-( za to balerinki muszę nabyć na wyjście ze szpitala:tak: a okulary też by mi się przydały:-D hmm ale za to lody z maca odkładam na dzień wyjścia ze szpitala- w związku z tym że mam na nie ochote od 2 miesięcy to będzie ekstra nagroda:-D
a termin mam tak jak Ty w czwartek zaczynam 38 tc i wtedy też zamierzam urodzić:-D
 
reklama
pandora a mozna lody jak sie karmi cycem?

wkleiłam nowy sms od hatorskiej - biedna, miała problem z urodzeniem łozyska...
widziałam fotkę Bianki :) słodka. Nie jestem w stanie jej wkleic, bo nie mam takich akcesoriów do telefonu :/
 
Hej
mówicie że dziecię jak jest już w kanale to się nie wierci jeszcze wczoraj do południa to normalnie tornado odbywało się w moim brzuchu a potem to już cisza czyżby coś się zaczynało :>
mam dosyć telefonów czy to już zaczęło się ile jeszcze jak ja bym to wiedziała bynajmniej! jak nie odbieram to wydzwaniają do mojego K i do mojej mamy nosz cholera dała bym znac jak bym urodziła , jak będę w następnej ciąży to podam wszytskim termin z 2 tygodniowym opóźnieniem żeby nie katowali.
aenye a nie możesz sie skontaktować z lekarzem rodzinnym i poradzić się?
 
dziewcze Ty mnie nie załamuj!!! jak nie można? nie nie no przecież to chyba małemu nie zaszkodzi? zresztą nie pochłonę litra a tylko mały kubeczek.... dziewczyny co myślicie? bo jak nie można to idę dziś:-D

no ja własnie nie wiem, czy mozna, czy nie...tak sie nad tym zastanawiam :tak:
ja to nie wiem jak wytrzymam na diecie :wściekła/y:
 
...jestem jestem

zacznę od GRATULACJI DLA HATORSKIEJ ...BRAWO HATORSKA!!!

pierwszy raz od miesięcy spałam jak zabita, nawet nie pamiętam, czy byłam w łazience.
Przed zaśnięciem goniłam co chwilę i ból pęcherza jak przy zapaleniu, ale podejrzewam, że Mała się opuściła, czy coś...
a od rana nic, tylko Inka się rozpycha jak zwykle...
i oczyszczania ciąg dalszy (...)
poza tym jakoś mi gorąco i wypieki mam na twarzy, a nigdy takowych nie miałam, pocę się okropnie i mam dreszcze, ale coś czuję, że i tak urodzę w piątek

jeszcze raz powtórzę, dla tych Dopytujących...olejek tani 1,5zł/30ml
ja wypiłam cały, po godzinie z hakiem zaczęło się "oczyszczanie" i skurcze...zupełnie nowy wymiar -ściaskające, jak pasem od góry spod piersi
 
aknovi ja tam leginsy zarzuce i jakąś bluzeczke dłuższą
joll a my tu już się zastanawiamy czy kolejne narodziny oblewać ;-)
aenye do lekarza się wybierz bo za często te wirusy ostatnio cie gnębią

Jak znajdziecie coś o lodach podczas karmienia to dajcie znaka, przeca zacznie się cieplusia pora roku to jak tu bez lodów wytrzymac...
 
zyje, nie rodze :-(od wczoraj pije herbatke z lisci malin. poprosiam mame zeby mi kupila a pani w zielarskim pyta sie kto rodzi :-D
umylam wlasnie podloge w kuchni- zajelo mi to godz normalnie to ok 15 min. i bede czekac na efekty. Ale jakos czarno to widze. chcialabym dzisiaj urodzic zeby mnie na weekend wypuscili juz, ale racej to malo parwdopodobne.
Dziewczynki czy Wy tez sie w torby do szpitala nie miescicie??
ja mam 2 i siatke, cos chyba za duzo :(
 
reklama
mitaginka to może prześlij którejś z dziewczyn zdjęcie i ona wstawi!

lody z Mcd hmmm uwielbiam :-)
postanowiłam że jak się do czwartku wieczorem nic się nie wydarzy to pije ten olejek ,albo koktajl tylko jak się go robi podeślijcie recepturę. muszę urodzić do 1. dziś sprzątam mieszkanko ,a jutro się relaksuje :tak:
K własnie wpadła zostawił mi pieniądze dał ciumka powiedział czekajcie na mnie dziewczyny i pojechał do Warszawy za autem od Nas to jest jakieś 5-6 h jazdy w jedna stronę oby tylko nie okazało się to auto jakimś trupem. Mój ojciec w gotowości jak bym zaczęła rodzić ma mnie zawieść do Rzeszowa.
zaczyna mnie coś kręcić w brzuchu :/
 
Do góry