reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

ale żeby nie było- jak o 6:00 brałam fenka, to smska od hatorskiej jeszcze nie było ;-)
jakby był, to bym mężowi kazała go tu zamieścić, bo on o 6:30 wstaje do pracy :-D:-D:-D
 
reklama
Mitaginka przynosisz dobre wieści więc nie skrócimy cię o głowę :p Wiesz gdyby były inne.... :))

Ja tam jak teraz nie urodzę to czekam do 12 a potem żądam cesarki. Słonia rodzić nie będę ! A za tydzień muszę być na uczelni....Więc albo teraz albo wcale. Mężulo się ze mnie śmieje że będę pierwszą ciężarną która nie urodziła.... :p

Coraz cieplej myślę o tym oleju...

Joll co z tobą?
 
ewa ja myślę, że nikt nie spyta, po co Ci ten olejek ;) bez obaw!

a co do joll to wiecie, że ona może się tu nie pojawiać przez kilka dni, a potem wyskoczy ad hoc, bo ten typ tak ma :-D

zaraz wklejam sms od cucumber
 
Czekamy do 40 tygodnia i koniec, kto nie ma 40 żadnych olejków i innych mieszanek ma nie pić!!!! Słyszały, po co nerwy taka jak nasza Cucu ma!
 
tyle, ze mi sie wydaje, ze moze u niej to przez to cisnienie...i badz co badz stan przedrzucawkowy...
bo ona rodzila po skonczonym 37tc, czyli to juz nie wczesniaczek...
 
reklama
dokladnie! mnie az ciarki przechodza, jak to przypomne sobie, ze juz w 36tc chcialam rodzic.. biedna cucu..

matko, co z tym antybiotykiem? brac czy nie brac? oszalec mozna. z drugiej strony dramatu nie ma, troche boli glowa przy zatokach, no i ogolnie mnie cos po prostu bierze, bole kosci, miesni itp, ale jeszcze do przejscia. po paracetamolu by zeszlo. ja sie tylko boje, ze sie tak doprawie jak ostatnim razem.. a bylam wtedy tak slaba, ze nie urodzilabym nawet chomika, nie mowiac o 3kg dziecku! co robic? co robic? kto jest na tyle madry, zeby mi pomoc? ;-) :-D
 
Do góry