reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witam porannie!
A mnie po tym wczorajszym upadku tak spojenie łonowe boli jak chodzę albo wstaję że szok!!! Dzidzia się chyba jeszcze bardziej o nie oparła jak gruchnęłam i teraz mnie uciska...a było tak dobrze...
Czekam na nowe wieści z porodówek ;-)
 
reklama
matko boska :-D ale sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KWIETNIOWY WYSYP OFICJALNIE ROZPOCZETY! teraz wszystkie bedziemy "czworkami do nieba szly" :-D - no, moze trojkami ;-) albo dwojkami chociaz.
fajnie byloby, jakby co najmniej jeden porod dziennie ;-) uda sie? ktora chce dzis?

mater, mnie ciagle cos kreci w podbrzuszu, nie, nie, nie chce jeszcze!!! w takim syfie!!! (chociaz zostanie to za mnie posprzatane :-D mama wjedzie z ekipa i zrobi to za mnie, juhuuuu!)
 
Hey dziołszki
Pół nocy walczyłam z sobą, po każdym przebudzeniu chciałam do kompa lecieć żeby sprawdzić co u Hatorskiej ale mężula miałby potwierdzenie, że ja uzależniona jestem (bo on przy każdym moim ruchu się budzi) no i musiałam wytrzymać.... a tu nic nie wiadomo - mitaginka wstawaj!!!!
i w ogóle miałam okropny sen ale nie napisze bo ryczeć mi sie chce
 
Ja po wizycie, szyjka skrócona ale nie ma rozwarcia. Doktorek powiedział mi tyle co ja sama wiem: mogę rodzić jutro i mogę za tydzień (co za news).

Dzwoniłam do położnej, pytałam o ten olejek rycynowy.
Powiedziała że on powoduje biegunkę i przez te skurcze jelit mogą powstać skurcze macicy, ale to coś daje jak szyjka ma jakieś rozwarcie, tak to tylko nas pogoni hehehe :-D

No i kazała mi wziąć na noc dziś te czopki Scopolan sztuk 2, a jutro znowu sztuk 3 - ma to zmiękczyć szyjkę.
Dziś maraton po sklepach, przesadze kwiatki, okna umyje (nie wiem czy dziś czy czekać do jutra). A wieczorem ten koktajl położnej z olejkiem na noc mam wziąć (będzie ciekawa noc, nie ma co :baffled:).
Prędzej zmolestuje chłopa, puki jeszcze mogę.... i jazdaaaa, oby to zadziałało wszystko :cool2:

Jak prosiłam gina o recepte na te czopki, to tak podejrzliwie na mnie patrzał...
A jak wspomniałam że okna pomyje, to odpowiedział że nic nie słyszał...
A ja na to że ciepło jest i trza dom wysprzątać bo się zapuści, powiedział, że faktycznie nie wypada zapuszczać domu hehehe! no polewke miałąm :-D:-D:-D

Proszę przypomnijcie mi ten przepis na koktajle, albo dajcie jaka to strona była jak pamiętacie, bo ja nie znajde.

Ale mam świetny nastrój :cool2:

Hatorska super, gratulujemy ;-):*
 
Ostatnia edycja:
laski, pomocy. chyba wezme ten antybiotyk. mama mi w aptece zalatwi. ale ten sam, co bralam, wtedy zadzialal, a teraz po prostu Maks mnie zarazil znowu tym samym - on tak jak ja zasmarkany i z oczu mu leci.
chyba wezme, bo wczoraj wieczorem ostro dosc mnie 'rozbieralo', i teraz tez czuje sie kiepsko. nos zapchany, oko podpuchniete i w ogole napierdziela mnie pol twarzy - mocniej niz wczoraj, az zeby i kosci twarzy (no nie wiem, zawsze takie dziwne uczucie, jakby mrowienie, cmienie..). i w ogole tak jakos zle sie czuje..
nie, no wezme.. brac?
 
a mi wczoraj mój gin powiedział, ze faktycznie nie wiadomo, kiedy urodze, bo przez fenoterol (którego on nie cierpi...) moja macica bedzie rozregulowana i nie bedzie chciała wspołpracowac :no: czyli tu przydałby sie przykład baby i marmy.
Co lekarz, to teoria, bo w srode słyszałam, co innego :-D
ale wczoraj chyba po raz pierwszy przeszła mi przez głowe mysl, ze...moge przenosic :-D:wściekła/y:
i tak nikt nie skomentuje mojej wypowiedzi, bo wszystkie zyjemy dzisiaj narodzinami Bianki :-)
 
no dobra WSTAJE :-)

uwineła sie nasza kochana hatorska szybciochem- zaraz wklejam sms :tak:
doceńcie, ze nawet sniadania jeszcze nie zjadłam :-D:-D:-D:-D

kOCHANA DOCENIAMY I DZIEKUJEMY ZA WSPANIAŁE WIEŚCI:)))))
Ja bym się nie zdziwiła jakbys przenosiła rybko, oczywiscie życzę porodu w najlepszym momencie dla Ciebie i dzidzi, ale tak to własnie jest: przez cała ciąże walka z tym,zeby utrzymac a na koniec nic:) Oby po fryzjerze:)
 
reklama
Do góry