reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
wybacz ale się smiać zaczęłam, obecnie ja nie mam pojęcia jak się ubiera maluszka na pogodę konkretną, a co mówić biedny mąż, który nie wie co to pajac dobrze, tzn znajdzie może,ale nie jak są w kostkę ciuchy poskładane w komodzie:D więc póki co nabrałam napradę dużo w torbę, najwyżej połowa w torbie wróci;-)

aaaa widzisz, bo ja szkolenie przy układaniu ciuszków w komodzie zrobiłam, co jest pajac, co śpiochami, body itd. więc mam nadzieję, że zapamiętane zostało... wiem, wiem nadzieja itd. ale co tam, czasem jednak warto ja mieć :-).
 
no nie moge nadążyć za wami i odpisać, odświeżam a tu kolejna strona...
apetytu mi na kanapki zrobiłyście a tu już ząbole umyte, a co tam....
gości odprawiłam, nawet babcie przyjechała mnie zobaczyć tak jeszcze w dwupaku.
Teraz siedze na łóżku i coś mnie dziwnie brzuch boli, zupełnie inaczej, mały się prostuje, wszystko twardnieje... a położna moja ma dziś nocke ;)... ciekawe czy se tak psychicznie nie ubzdurałam... ałć... zobaczymy
 
aleście napłodziły laski na tym forum, miałam gości z maluszkiem miesiecznym i nie mogłam wejść do was bo ciocia mu sie spodobała ;)
no nic doczytałam, i uciekam do łóżka, prześpie moze te skurcze, bo mnie zaczynają denerwować, od rana mam cały czas jakieś tylko ni ehcolery nie są regularne...
śpijcie dobrze mamuśki do rana :)
 
mój M wie, co jest co, ale gorzej, co się z czym, na co i pod co zakłada :p ja mam przygotowany zestaw body z dł rękawem, pajac, taki kaftanik polarowy na to, skarpetki i mam kombinezon taki nie na zime, ale tez nie do konca wiosenny... polarowe niedrapki i czapeczke cienka i grubsza i kocyk do fotelika.. myslicie ze bedzie ok?

mnie znowu łapią te głupie bóle w podbrzuszu... te szarpane ;/
i lece spaćku, miłej nocy dziewczyny :)
 
mój M wie, co jest co, ale gorzej, co się z czym, na co i pod co zakłada :p ja mam przygotowany zestaw body z dł rękawem, pajac, taki kaftanik polarowy na to, skarpetki i mam kombinezon taki nie na zime, ale tez nie do konca wiosenny... polarowe niedrapki i czapeczke cienka i grubsza i kocyk do fotelika.. myslicie ze bedzie ok?

mnie znowu łapią te głupie bóle w podbrzuszu... te szarpane ;/
i lece spaćku, miłej nocy dziewczyny :)


tego, co sie na ci i pod co naklada, to ja sama nie wiem ;)

ewa a po co Ci instrukcja inkubatora?
 
reklama
a ja wlasnie doczytalam co naskrobalyscie..co za plodny weekend :-D
zjadlam kanapki paczka ale to pewnie nie koniec na dzis bo dopiero 22 ;-)
doszlam do wniosku ze nie chce rodzic w marcu jakos nie lubie tego miesiaca :-D kwiecien to co innego sama mam wtedy urodziny :-D
 
Do góry