reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Hejo

kurde, ale fajnie że już weszłyśmy w ten etap naturalnych porodów, znaczy donoszonych SN, ....to już mi działa na wyobraŹNIE ...i psyche przy okazji:nerd:

Justi, Anawoj, Herbatita - dołączam jeszcze jedną parę kciuków;-)

ja mam do terminu jeszcze niespełna 5 tyg, no dobra 4...ale sama nie wiem czy bedzie coś wcześniej, ja raczej rzadnych skurczów dotąd nie miałam,. Owszem kłuje mnie od czasu do czasu tam na dole, bolą pachwiny i uda...ale we wtorek na wiz. dowiedziałam sie wszak że szyjka cos tam sie zgładziła, więc generLnie OK...ma prawo podobno

jestem teraz na takim etapie że z jednej strony chce jeszcze czuś sie taka wolna, niezależna , chce to ide na miacho, chce to siedze na BB, chce to gotuje...ale tak naprawde już coraz mniej mam sił na to wszystko co wymieniłam więc, co mi z tej wolności;-)
no i własnie dochodze wtedy do tej drugiej opcji: że już chce!, zwłaszcza jak patrze na swoją postępującą z dnia na dzień nieudolność, niedołężność, ciało o konsystencji..hmm ..garalety, nawet twarz jak po całonocnym płaczu:eek:....

no i już sama nie wiem co tu wybrać:-D:szok:...

torba tak na pół gwizdka spakowana, niby jest , stoi czeka ale jeszcze dla dzidzi nic nie przygotowałam...eeeee tam dooooopa, :rofl2:
 
reklama
smutasek ja tez bym to sprawdziła na IP albo w aptece można dostać taki test i sprawdzic czy to wody płodowe odchodzą
margola trzymamy kciuki
ja już mam wszystko przygotowane teraz czekam na akcje, karta z aparatu oczyszczona baterie naładowane kupiłam dzis nawet pojemniczek na smoczek żeby nie leżał byle gdzie,:-)

Ciągnie mnie brzuch coraz bardziej w dół tak jak bym miała się przewrócic, brzuch mi się stawia ale jakiegoś strasznego bólu nie odczuwam. nie wiem czy odszedł mi czop czy co ale przez dwa dni miałam taka gęstą wydzielinę ale nie była zabarwiona wiec nie wiem
aenye śledzi z ziemniakami to nie jadłam! ja obowiazkowo z chlebusiem i masełkiem noi herbata gorąca do tego bo pozniej się cholerstwo odbija:-)
 
Dziewczyny podpięli oxy u Herbatity i są skurcze, więc zaczęli już tak na poważnie rodzić :) czekam na wieści od jej męża jak tylko urodzi :)
 
O jaaa...
Ja tu sobie sprzatam a Herbatita rodzi :-) super dajesz malenka!

A my dzis grilla odpalamy i mam trawe ochote skosic. Wiem sasiedzi pomysla ze wariatka bo z Joshem tez na koncowce trawe co chwile kosilam. Haha. Ale serio nie moge na nia patrzec po zimie jaka dluga a dzis goraco i slonecznie i ziemia wyschla wiec chyba ja zetne :-D
moge robic fotki z mina przechodniow - bezcenne :-) haha
 
reklama
Do góry