reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
mitaginka czekamy na Ciebie!!!!!!!!!!!!huraaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
margola a pościel już masz ?:-D

krakowianko a dla Ciebie przytulas pełen pozytywnej energii, trzymaj się, Ty też niedługo przekażesz nam super wieści... :*
 
WITAJCIE
My juz po rannych badaniach (APTT, INR, fibrynogen) zaleconych przez położna, wyniki jutro. Po wczorajszym usg wszystko już wiemy i wieści bardzo pozytywne, łożysko dojrzałe 3 stopień, przepływy ok, Malutka z wagą 3600 w 37tyg. i dalej rośnie - jak bardzo urośnie to czeka nas cc

Każdy dzień niesie nowe wieści
Migatinka super teraz dojdziesz do siebie w domku:tak:
Asiunia co sie dzieje, może to grypa żołądkowa a nie początek porodu?
Margola to już tak niewiele zostało, wytrzymasz ;-)
Eywa wszystkim doradzaczom powiedz spadaj, sama wiesz co dla Ciebie i dizecka najlepsze:-)
Anawoj jakże zazdroszczę tej chwili wyboru domu i podejmowania tak ważnych decyzji. My mieszkamy w małym mieszkanku 33m2 i jakoś w trojkę będziemy się musieli pomieścić, perspektyw na coś większego na razie ni ma. A i małego uparciuszka nosisz pod serduszkiem, chłopak chyba lubi ciepełko wiec co mu się dziwić, że nie chce wyjść
Nati super,że już troszkę lepiej i fakt szybciej dojdziesz do siebie w domu

chyba nie wszystkim odpisałam, przepraszam zbyt płodne jesteście
miłego dnia Kwietnióweczki bez bóli i skurczybyków:-)
 
pandora powodzenia na wizycie! trzymam kciuki!

pranko rozwieszone, śliczne malutkowe bodziaki, śpiochy i pajace;)

wiecie, mam zagadkę.. swędzi mnie przyrodzenie, i nie wiem czy to od cholestazy czy od jakiejść infekcji.. Wszystko tam spuchnięte i na wargach (samych obrzeżach) jakieś grudki mi się porobiły. upławy jakieś gęstsze, żółtawe/kremowe. Jak myslicie??
 
margola poinformuj gina na wizycie o tych grudkach... czasem to nic takiego, a czasem może coś oznaczać.

hehe po co Ci wózek??!! najważniejsza jest pościel :-D do wózka hahahah
pandora
samych pomyślnych wieści na wizycie!
 
Ello kobitki

eywa nie sluchaj tego pierniczenia, u mnie przy Olku tez mi gadali ze za wczesnie, ze sie nie kupuje ale ochrznilam kilka osob i do tej pory nikt mi nie komntuje:tak:
Zuzanna87 Narzekaj ile wlezie, juz kazda z nas jest chyba troche zmeczona ciążą, co do bólu kolana to mnie w poprzedniej ciązy strasznie bolała reka w nadgarstku, tak jakby sie blokowala ale po porodzie (nie od razu) przeszlo samo bez zadnej ingerencji lekarskiej:tak:
anisad Na babcie bierz poprawke, za ich czasow kobiety z czworka, piatka sobie musialy radzic w gorszych warunkach i nasze babcie caly cza zyja tamtymi czasami:tak: Co do błędu.... juz poprawiony no i poodzenia na wizycie.
..aenye Takie poprawy i przyply energii ponoc czesto przed porodem sie zdarzaja;-)
margola24 zyli wniosek z tego ze ty tez juz niedlugo utulisz swoje malenstwo:-)
asiunia876 kurcze, nie zazdroszcze, oby szybko przeszlo
krakowianka85 powodzenia jutro!!
Super wiesci od mitaginki
pandora83 moze usiadz spokojnie i zjedz cos slodkiego, u mnie zawsze dziala i mala sie zaczyna ruszac, choc ostatni szpitalu podali mi sok pomaranczowy i zaczela wariowac a polozna poradzila zeby wypic szklanke zimnej wody i to tez ponoc dziala:tak:

A ja sie zastanawiam czy ochodzi mi czop czy to cos innego. Rano na pewno cos mi odeszlo ale pewna nie jestem bo poprzednio nie zarejestrowalam takowego zdarzenia u siebie. No nic zobaczymy, w kazdym razie podbarwiony krwia nie byl.
 
jola się obserwuj kochana! a jak cos to wiesz gdzie jechać..;-)
tak morgaine, najważniejsza pościel :-D no i łóżeczko do niej tez juz jest więc nie jest źle :-D jeszcze może jakieś prześcieradełko z jedno ale to już pikuś:-D
 
jola, aha, czyli jeszcze 3 tygodnie bedzie tak energicznie u mnie? FAJNIE!

ja sie tak chwale a od rana tylko gledze na bb i fb ;-) wstawilam pranie i tyle, nie zaczelam z ta torba ;-)
 
reklama
aenye piąteczka kochana! dokładnie to samo :-D ciężko się zebrać w sobie..

edit: cola, ciasteczka, Jim wie lepiej. No i jak się z tąd ruszyć?!
 
Ostatnia edycja:
Do góry