reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witam poniedziałkowo i słonecznie :)
Dzisiaj znowu ładna pogoda i cieplutko, mam nadzieję, że tak jeszcze długo będzie :)

Na moim balkonie juz jest typowo wiosennie, tuje rozstawione, można już sobie usiąść przy stoliczku, napić sie kawy w słoneczku :) super, zapraszam na pyszną kawę, tylko prosze przywieźć pączki albo jakieś ciasto ;-)
Kwiatki w mieszkaniu tez przy okazji poprzesadzaliśmy, trochę poprzestawialiśmy w salonie, takie małe przemeblowanko ;)

Adrianek wczoraj wieczoram strasznie szalał... Jak zwykle rozkopywał się i wystawiał pupcię i nóżki do masowania, a jak tylko przestawaliśmy to on znowu sie rozpychał, mały słodki pieszczoch z niego :tak:

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i czekam na pozytywne wieści :)

Miłego dzionka babeczki :)
 
reklama
dobry
ale fajne wieści z porodówki! się teraz zacznie ze hej :)
już po śniadanku, teraz drzemeczka :)
a później lece zapisać Igę do szkoły. Boszz jak ten czas leci, moje maleństwo idzie do pierwszej klasy!
u mnie kwiecień taki fajny imprezowy:
02.04 ur brata
12.04 ur mamy
22.04 ur Igi
.04 ur Klaudii. do zestawu się nie dopasuje, ale ciekawa jestem gdzie wskoczy :)

3majcie się dziewuszki, miłego, ciepłego i bezbólowego dnia!!
 
a później lece zapisać Igę do szkoły. Boszz jak ten czas leci, moje maleństwo idzie do pierwszej klasy!

Ja zapisywalam moja 6 latkę do 1 klasy w sumie całkiem niedawno, a juz kończy się rok szkolny ! Taki był maluszek jeszcze niedawno, a teraz już uczennica, za chłopakiem się ogląda, a nawet 7 lat jeszcze nie skonczyla !! Niestety zbyt szybko ten czas leci..
 
..aenye... napisz proszę do Nati, żeby zarządała założenia wenflonu, a jeśli już jeden ma i podaja jej przez niego leki, to niech zarząda jeszcze jednego- takiego do pobierania krwii. Skoro ona ma mało widoczne /słabe zyły to po 3 podejściu powinni już o tym pomyśleć. Tylko niech jeszcze pamięta o tym, że jeśli dookoła wenflona jest zaczerwienienie lub coś się z miejsca nakłucia sączy, to nalezy niezwłocznie pozbyć się wenflonu, bo to świadczy o chodującej się infekcji.
 
witam slonecznie :-)
alez jestem dzis niewyspana..mlody wstal o 2ej troche poplakal nie wiadomo dlaczego i stwierdzil ze nie moze spac..co prawda m z nim zszedl na dol ale ja nie moglam zasnac...mialam jakies dziwne sny i mam dzis faze pt boje sie porodu :( a jeszcze dzis zajecia juz mi sie nie chce tam chodzic :(
Margola a jak tam swedzenie? mam nadzieje ze juz lepiej...ja tez mam urodziny w kwietniu i pewnie mlody bedzie kwietniowy :-)
Aenye zazdroszcze energii ;-)
Anisad 3mam kciuki za wizyte
Anawoj najlepsze zyczenia dla synka :-)
Lenka zycze dnia bez bolu :tak:
dobrego dnia wszystkim :-)
 
wilmek no niestety ale swędzenie nie opuści mnie aż do porodu, to jest pewne. w dzień już się nauczyłam nad nim panować i drapie sie tylko jak już nie mogę wytrzymać, a w nocy niestety ale jest bardzo silne i nie idzie sie nie drapać. Najważniejsze żeby po lekach nie rosły już aspaty i alaty, reszte zniosę. teraz w środę będę robić kontrolne badania.
Gin mi powiedział, że w moim przypadku 36 tydz to ciąża donoszona i mogę/muszę rodzić. po 36 tyg większe ryzyko powikłań dla dziecka... No i obciążenie już na stałe, bo nie będę juz mogła btać pigułek anty i uważać na tą wątrobę.. echhh

pranko wstawione, jeszcze ze 4 przede mną bo dostaliśmy kolejne torby od rodziny. i wiem że dużo za duzo już mam tych ciuszków. Mała będzie gwiazdą że hej :) ależ kopie, chyba wie że ją obgaduję :))
 
Hej, dziewczyny,

co za wiesci. :-) widze ze podium juz obstawione. Hihi


ja nadal bez kompa.

Wczoraj bylismy u znajomych i nie wiem czy cos zjadlam nie tak czy napilam, bo cala noc nie moglam spac wkoncu jak przed 5rano poszlam na toalete to do 8z niej nie zeszlam... Tylko zmienialam pozycje, bo raz szlo tylem a raz buzia....
Jest mi tak zle tak slabo, mam znowu ochote wymiotowac... Do tego caly dzien do 20 jestem sama z mlodym...
Tylko co chwile obsesyjnie sprawdzam czy czop mi nie wypada bo za ostatnim razem wlasnie tak zaczynal sie u mnie porod...
Ale to chyba zatrucie lub grypa...
Boszzzz..... Ratujcie :-(

czuje ze zaraz zemdleje, mykam, pa
 
reklama
margola, trzymaj się dzielnie ! Rozumiem, że czeka Cię CC po 36 tygodniu ?
Mam nadzieję, że nie narobiłaś sobie zbyt dużo blizn.... W razie czego polecam smarować maścią cepan.

Asiunia, jeśli poprzedni poród tak właśnie się objawiał, to wcale się nie dziwię, że sprawdzasz, czy to nie już. Mam nadzieję, że Ci przejdzie.
Ja jestem mądra, bo mi nic nie dolega i nie potrafię chwilowo się wczuć w te skurcze, bóle, mdłości.... chociaż dziś doświadczyłam okropnego bólu, wyjątkowo - skurczu w łydce. To była masakra.
 
Do góry