reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

witajcie wszystkie nowe kwietnióweczki
ja byłam na usg wg lekarza w 5 tyg , a wg komputera 6 tyg i 2 dni, dzidziuś miał 1,5cm. wszystko zależy od jakości sprzętu.

zaszyłam się w garderobie, może tu mnie nikt nie znajdzie:-)
mam tyyyyle roboty...a nic mi się nie chce.najadłam się pasta con pesto i chce mi się spać
 
reklama
...byłam kwietniówką rok temu, byłam prawie do końca września, też się boję, baaardzo, ale staram się odpędzać czarne myśli wyobrażeniem dużego brzuszka i maleństwa w moich ramionach. Oczywiście dbam o siebie.
Nic więcej chyba nie możemy zrobić AENYE


Widzę, że wieziemy ten sam wózek. Ja ponownie staram się od grudnia...ale cisza. parę razy już się dopisywałam na różne miesiące z nadzieją, że tym razem się uda. ostatnio się wstrzymuje... mam nadzieję że ciotka w tym miesiącu nie przyjedzie:eek:
 
GRATULACJE! KRAKOWIANKA WITA KRAKOWIANKĘ :-)

...a dlaczego w marcu?

Napisz coś więcej, czy to Twoje Pierwsze, kiedy Wybierasz się do ginka, jakie objawy Ci doskwierają?
Jeszcze raz gratki i brawa!

Witaj. :)

Sądzę, że w marcu, bo coś czuję, że do 40 tygodni nie wytrzymam. ;)

Ja USG mam dopiero 12.08., póki co jestem po dwóch testach z moczu. W sb idę na betę, a potem we wtorek.

Samopoczucie ogólnie dobre ;) tylko zmęczenie większe niż na co dzień, apetyt ;) i pobolewania w podbrzuszu jak na @ - ale coraz słabsze (myślę, że nie powinnam się nimi niepokoić, bo taki objaw ma wiele kobiet - po prostu w macicy robi się miejsce dla Dzieciaczka...). Zażywam - po telefonicznej konsultacji z gin - luteinę... to tak "dodatkowo", bo wcześniej straciłam bardzo wczesną ciążę :( widoczną zresztą jedynie za pomocą badania beta hCG... Niemniej teraz każde pobolewanie mnie niepokoi. No ale wcześniej mi testy z moczu nie wychodziły... A teraz w dniu spodziewanej @ wyszła różowa krecha, a jak powtórzyłam po 4 dniach to już krecha bardzo wyraźna. :) W obu testach krechy pojawiły się w ciągu 5 sekund. ;) Więc jestem dobrej myśli. No i modlimy się, żeby wszystko było dobrze...

To te dwa teściki:

Zobacz załącznik 271286
 
Widzę, że wieziemy ten sam wózek. Ja ponownie staram się od grudnia...ale cisza. parę razy już się dopisywałam na różne miesiące z nadzieją, że tym razem się uda. ostatnio się wstrzymuje... mam nadzieję że ciotka w tym miesiącu nie przyjedzie:eek:

Bądź dobrej myśli LADY, będę trzymać za Ciebie kciuki :tak:

ANAWOJ, Duuuży ten Skarbek :-)
pesto mniam mniam, a ja mam mięsną fazę, chociaż dłuuuugo byłam wege, wczoraj schabowy (którego nie cierpiałam już w dzieciństwie) dzisiaj szyna z pieca, a jutro będzie grana polędwica wołowa

KRAKOWIANKO KRAJANKO MOJA, a czumu Miałbyś nie wytrzymać 40tygodni? Spokojnie, Dasz radę. Wszystkie damy. Mnie też ciągnie w brzuszku, od wczoraj już nieco mniej, a dzisiaj rozpoczęło się bombardowanie zapachów, nawet ulubione kadzidełka nieco mnie drażnią : (
 
Ostatnia edycja:
Hej,dołączam do grona kwietniówek, tydzień temu zaskoczyły mnei 2 kreski (starałam się ale juz bylam na etapie,że trudno,nie będę mieć dzieci;-) -po 4 czy 5 cyklach ).Wyliczyłam termin na 06.04.2011, w usg widać jakieś COŚ;-)Objawów na razie poza pobolewaniem brzucha brak.Początkowo brzuch był nawet gorszy,teraz sporadycznie się odzywa.AA,no piersi to wiadomo.Ale reszta przyjemności przede mną dopiero.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Rok temu byłam na Waszym miejscu, a dziś pisze do Was z piersiami pełnymi mleka, a mój śliczny synek ma 4 miesiące. Wszystko udało się idealnie. I życzę Wam, aby u Was było podobnie. Pomodlę się w Waszej intencji. Powodzenia i dużo zdrówka.
 
Jestem z Wami witajcie:-):-)
Zrobiłam test Beta i susiany.
Dzisiaj zrobiłam rano i były dwie kreseczki-cudnie
O ciążę walczymy już od 2 lat ,były poronienia, smutek i żal a jednocześnie wielka siła walki o najpiękniejszy cud świata.
Tak jak koleżanki i lady87 trzeba wierzyć i trwać w nadziei,ja ją mam i dzielę się z wami. Wizyte mam za 5 dni w dniu spodziewanej @ będę się modlić żeby nic się nie stało bo każdy dzień jest walką i radością:-)Termin z suwaczka ma na 20 kwietnia i mam nadzieję dotrwać z wami i wspólnie będziemy cieszyć się z naszych skarbów.
miłego dnia buziaki
 
reklama
Witam serdecznie, od piątku coś tam pojawiało sie na teście, ale dzisiaj już są piękne dwie krechy, a więc moje szczęście znowu do mnie zawitało. Trochę się boję, bo 1 maja urodziłam w 23 tygodniu córeczkę z wadą serca (mała zmarła), ale wierzę że jeżeli moja mróweczka uznała że na nią czas to musi być dobrze. Zresztą prawidłowy termin porodu miałam na sierpień i znowu ten sierpień jest magiczny. Do lekarza wybiorę sie chyba w przyszły piątek, mam nadzieję że juz wtedy będzie biło serduszko. Termin porodu 11 kwietnia.
Gratuluję wszystkim mamusiom i życzę wielu objawów ciążowych, bo z własnego doświadczenia wiem że nic tak nie stresuje jak brak objawów.
 
Do góry