reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Cześć. :-)

Aniołek witaj z powrotem! A Patryka jaki fajny chłopczyk! :tak:

Wiki większość Dziewczyn siedzi na wątku zamkniętym i na otwarty zostaje mało czasu. :-(


Julian powoli wychodzi na prostą, ma jeszcze podwyższoną temperaturę, ale przynajmniej zaczą choć trochę jeść, bo do tej pory to była tylko woda, soki i mleko. :-) Mi za to odebrało mowę, ledwo mogę mówić szeptem... :eek: No nic lekarz musi poczekać, bo nie będę ciągała ze sobą Juliana po lekarzach. Zresztą może do poniedziałku mi przejdzie... Oby... ;-)

Miłego dnia. :-)
tak myslałam
 
a taka rehabilitacja bardzo meczaca dla malej jest???? sorki ze sie wypytuje jak nie chcesz to nie pisz

u nas mala juz mnie wkur...a chce swoja dupke wsadzic do lalkowego wozka i nie daje rady wiec jeczy
rozpalic w kominku nie daje bo ona tez musi dokladac a przeciez nie pozwole jej wsadzic lap do ognia
aaaaa co za gnida mala

u nas znow zimno i mrozy ach jak ja chcem ciepelka
 
zanim ja was nadgonie to troche minie
U mnie wporzadku z mlodym juz niemusimy jezdzic po lekarzach wreszcie moge powiedziec ze jest okazem zdrowia, ja siedze i wychowuje narazie dzieci.
Patryk rosnie jak na drozdzach jest kochany pomaga mi we wszystkim, starczy powiedziec raz i on sprzata swoj pokoik(w przeciwienstwie do Julki do niej to i po stu razach nic niedociera:))
dalej jestem zona jednego meza, troche zaczelam szalec z wygladem zaczelam od rudych(czerwonych wlosow)
 
a taka rehabilitacja bardzo meczaca dla malej jest???? sorki ze sie wypytuje jak nie chcesz to nie pisz

u nas mala juz mnie wkur...a chce swoja dupke wsadzic do lalkowego wozka i nie daje rady wiec jeczy
rozpalic w kominku nie daje bo ona tez musi dokladac a przeciez nie pozwole jej wsadzic lap do ognia
aaaaa co za gnida mala

u nas znow zimno i mrozy ach jak ja chcem ciepelka

oczywiście pytaj o co chcesz .... rehabilitacja to głównie ćwiczenia poprzez zabawe, Maja na początku płakała, ale potem się przyzwyczaiła
 
Wczoraj w pracy byłam cały dzień, ale przeżyłam ... :) dzisiaj też do pracy na 14 Majeczka troszke się przeziębiła kaszle ma katar jak jutro jeszcze bedzie kaszlała to pójdziemy do lekarza po jakiś antybiotyk bo daje jej mucosolvan, hascosept i nurofen bo dzwoniłam do lekarza, ale powiedział ze jak jej nie przejdzie przez kilka dni to po antybiotyk trzeba bedzie przyjechać...narazie kaszla 2 dni mam nadzieje ze się nie rozchoruje ...
 
Oj, mocny zestaw jak dla malego dziecka Wiki no ale ja lekarzem nie jestem ... a Maja chociaz bez klopotu lyka lekarstwa?
Julcia jak miala trzydniówke i przeziebienie to za nic nie pozwolila podac sobie lekow, tylko czopki p/goraczkowe i viburcol przechodzily...

aniolek fajne letnie fotki wstawiłas, a Patryk slodziak. Jula tez ladnie mi pomaga, smieję sie ze lepiej rozumie polecenia niz starszaki ;-)

Scenka z niedzielnego spaceru:
Misia (13,5 lat) szura kozakami o chodnik, zwracam uwage raz 'Misia nie szuraj" - przestaje na 15 sekund, po chwili zaczyna znowu
mowie po raz drugi 'Misia nie szuraj" ... znowu 15 sek bez szurania i slychac jak Jula z wozeczk wola "Misia .. szura..." :-D
 
łooochchooo dawno nie zagladałma bo cisza straszna była a tu prosze :) az mi wstyd :p

Patewka dyskusja skwitowana :)

Filipek sie troche rozgadałam ostatnio choc i tak szału nie ma :p ale jestem bardzo szczesliwa :)
troche ostatnio sie maludy pocorowaly ale mam nadzije ze teraz wyjdziemy na prosta... :)
 
reklama
a ja nieoficjalnie juz tydz na diecie a teraz oficjalnie do slubu 5 kg mniej trzeba bedzie miec
patweka julka spryciula no misie nie chciala sluchac mamy moze siorki poslucha

na tuska no cicho ale malo tu osob zaglada

wiki ja jak moja sie przeziebi to daje tosty z maslem czosnkowym i witaminy ewentualnie nurofen nic wiecej jak nie pomaga lekarz, choc tfu tfu od czerwca nie chorowala
 
Do góry