reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

asiek a no tak chlop z wiekiem gorzej znosi "chorobe"

u nas skonczylo sie na gdybaniu hanka juz nie kasla i bardzo sie ciesze bo juz bedzie ze od czerwca nie chorowala

wiecie co moja malpa wczoraj zrobila??? ma plastikowa kuchnie a w niej zlew, cala butle soku wylala do zlewu i umula gary sobie buzie i wlosy
jak jej klaki do wiweczora wyschly to miala je normalnie sztywne
 
reklama
Wow normalnie wątek kwietniowy-reaktywacja!
Klucha
:DDDD Hanka jest boska!
Wiki witaj, inne dziewczyny "nowe" też witajcie :D Fajnie, że wątek ożył. Niestety (a raczej stety) swego czasu po dłuższych rozmowach powstał wątek zamknięty gdzie są dziewczyny, które znają się od ponad dwóch lat. Tak przewidywałyśmy, że ten watek będzie powoli odchodził w zapomnienie, bo przez długi czas nikt nowy tu się nie pojawiał, a tu niespodzianka :) sa i nowe kwietniowe mamy :)

AsiekZ Miłoszek przecudny i faktycznie spory chłopak, ale zdecydownaie mieści się w normie, więc nie masz sie czym martwić :) A Marcelek super starszy brat. I tym niemówieniem też się nie martw, bo to taki urok dziecka, ważne, ze wydaje jakiekolwiek dźwięki, szczególnie te "bardziej złozone" typu dziadzia, bo to świadczy o tym, ze nie ma jakichś wad wrodzonych, które uniemożliwiałyby mu mówienie, czy wydobywanie dźwięków. A skoro szukasz teraz przedszkola dla starszaka to zwróć uwagę czy przedszkole oferuje zajęcia z logopedą, czy konsultacje z logopedą. Takie zajęcia na pewno przyspieszą proces nauki mówienia. Zajrzyj tez tu:Ćwiczenia logopedyczne , Czas Dzieci tylko nie przywiązuj wagi do rozwoju mowy podanego na tej stronie, bo to swoista średnia i nie każde dziecko musi spełniać te wymogi. Mój brat posługiwał się tylko głoską "eeeee" do prawie czwartego roku życia... potem nagle zaczął mówić pełnymi zdaniami, a teraz jest przedstawicielem handlowym i nadrabia zaległości :D

Aniołek Patryczek przesłodki i napisz czasem co u was :)
 
Klucha musisz mieć z Hanutkiem bardzo wesoło :)
Gosha dziękuję Ci bardzo, zaraz biorę się za czytanie. No właśnie w tym prywatnym jest logopeda i w sumie jest "tylko" 100 droższe od publicznego przedszkola (i w tej cenie jest dwa razy więcej różności dla dzieci ;)
Aj dzisiaj jestem jakaś padnięta i nic mi się nie chce. Chyba pierwszy raz od dawna odpuszczę sobie granie i pójdę wcześniej spać.
 
hej
Wiki20pl u mnie na osiedlu jest Tymek o 2 miesiace mlodszy od naszych szkrabow i po rehabilitacji sa niesamowite efekty. juz zaczol troszeczke chodzic.
AsiekZ nie przejmoj sie ta mowa zbytnio. Moj Marcelek tez nie wiele mowi po polsku ale w swojim jezyku gada caly czas.
za to odpieluchowania normalnie zazdroszcze.
Marcel w nocy juz zadko siusia najczesciej rano dopiero jak sie obudzi to siknie w pieluszke, ale dzis to tak sie zasiusial ze pielucha normalnie przepuscila.
a na nocnik nie da sie posadzic za zadne skarby. zreszta na kibelek tez nie
klucha ty to masz niesamowicie kreatywne dziecko :) co dnia cos lepszego wymysli :)
 
Hej Babeczki!
Jejuś, wieki tu nie byłam. Dopiero się zalogowałam, więc jeszcze nawet nie przejrzałam wątków. Moje dzieciaczki ok. Kończą się u mnie ferie, więc starsza pójdzie do szkoły. Moja Majeczka rośnie zdrowo. Okazało się, że to charakterne dzieciątko, więc walczymy i uporem i nieprzekraczaniem pewnych granic. Jest dalej w pieluszce, choć rozumie, to jakby nie przyswaja obecności nocniczka. Ale za to bez smoka :) Pozdrawiam Was serdecznie z zaświatów i lecę po postach.
Buziaczki wszystkim pociechom.
Diabliczko - jak tam fasolka? kiedy termin? Czy może już?
 
ooo szwedka dawno ciebie nie bylo opowiadaj jak tam sie wam uklada poukladaliscie sobie wszystko???
czego nie wiesz to tego ze 27 sierpnia i ja nie bede stanu wolnego

marys zebys wiedziala czasami jej kreatywnosc mnie zabija
 
To wielkie gratulacje! I jak rozumiem wirtualna słodka wódka też będzie?:-) A na ślub zjeżdżacie, czy wszystko tam organizujecie?
U mnie bez większych zmian. Pewnie wszystkie siedzicie na zamkniętym, stąd tu tak mały ruch.
A jak Gabi malutka? Czy już mieszkają w domku?
Didi odzywa się trochę?
A jak aha - dalej w Warszawie, czy już gdzie indziej?
Jestem spragniona nowych wieści o dziejach dziewczyn.
Moje dziewczynki wczoraj były na choince pracowniczej i otrzymały tyle zabawek, że duży pokój zmienił się w gruzowisko :zawstydzona/y:. Masakra.
Czy wasze dzieciaczki śpią całą noc? Moja Maja 2 butle w nocy wydundzi. Jeszcze do tej pory całej nocki spokojnie nie przespałam.
Lecę jeszcze zaległe wątki poczytać. Całuję mocno i pozdrów tam wszystkie. Pa
 
gabi juz w domku
acha w wawie
didi nie odzywa sie nic a nic
wiesz z tym spaniem to roznie ale od tyg daje jej wode zamiast mleka w nocy i dizala ale tez potrafila sie budzic raz lub dwa na butle
 
reklama
hej
ja dzis mam marude w domu!!!
szwedka jak milo cie znow poczytac
Marcel tez sie jeszcze budzi w nocy. to znaczy nie co dzien ale zdarza sie mu tak jak dzis. co do jedzenia to ja go juz jakis czas temu odzwyczajalam ze w nocy sie nie je, ale bywa roznie czasem obudzi sie dopiero o 7 i bedzie jadl a czasem wstanie o 5 i juz krzyczy ze chce mleko.
 
Do góry