reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

u nas tez ladnie bo kolo 9 stopni ale pada co chwile wiec nie ma nawet jak pujsc na spacer

wiki dobrze ze rehabilitacja pomaga napewno za jakis czas nie bedzie widac roznicy miedzy majka a innymi kwietniakami
zdrowo sie chowa a to najwazniejsze
a tak pozatym to witaj

u nas hanka rozrabia na calego lata po domu i wola fifi i paka paka bo chce bajki ale przeciez caly dzien nie moze ich ogladac
a pikus... biedny ten nasz pikus
 
reklama
Klucha a kto to (lub co) pikus?? Cos przeoczylam ? :-D

wiki
- czesc i witaj, na pewno masz przez rehabilitacje duzo wiecej szans na to ze mala zacznie doganiac inne kwietniowe dzieciaczki. Oby jak najszybciej - trzymam kciuki. Ps. obejrzalam galerie z mlodosci Majeczki, sliczna z niej dziewwczynka :)

Ma_Dunia
masz calkowita racje - dziecko poprzez choroby sie udodparnia, ale... w wiekszosci przypadkow te choroby to zmora...


U nas za oknem ponuro deszcz na zmiane z mzawka, ale jest w miare cieplo - cale 5 st.:-) Dzisiaj bylam kolejny raz na zajeciach adaptacyjnych w przedszkolu. Niestety Jula nadal nie uczestniczy w czesci zabaw - zdecydowaie woli moje kolanka. Ale malutki posep byl :tak::-D

Asiek
- na pewno trzeba Marcelkowi okazywac wtedy kiedy to mozliwe a nawet czesciej :-D zainteresowanie, zeby nie wytworzyla sie zazdrosc o braciszka - bo wowczas nijak jej nie usuniesz. Dzialaj, poki jest jeszcze czas :tak:

diabliczko - dasz rade, kobiety sa juz tak stworzone - niemozliwe jest mozliwe :tak::-)
 
Witajcie
Dopiero wróciłam z pracy ehhh i zaraz mi laptop padnie ... Maja ogólnie rozwija się prawidłowo tak jak powinny dzieci w jej wieku tylko z chodzeniem ciut wolniej, ale zapewniali mnie lekarze ze wszystko jest ok i rehabilitacja jej pomoże :) Mykam bo padam
 
patewka pikus to muj pies;-):-D

wiki i o to chodzi z chodzeniem nadrobi wazne ze wszystko inne jest oki
ja wczoraj tez puzno z pracy wrocilam bo po polnocy ale dzis hanka spala do 10 wiec.... narzekac nie moge
 

Załączniki

  • DSC_0454.jpg
    DSC_0454.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 27
Hej!

Tak, coś w tym jest, że dla nas niemożliwe jest (lub MUSi być) możliwe.
Ja najbardziej boję się samotnych wieczorów/nocek kiedy M na dyżurach będzie, ale mam nadzieję, ze jakoś się szkrabki dogadają...

Asiek
- jeszcze "chwilę" i Marcel będzie miał towarzysza do klocków :tak:

Wiki - witaj i ... rozrusz towarzystwo! Bo wątek główny nam podupadł trochę :sorry2: A co do córy - też uważam jak dziewczyny - chodzenie szybciutko nadrobi, a super że ma możliwość fachowej rehabilitacji!

Klucha - co prawda Pikusia już "znam" ale nie można się oprzeć - super fajny jest!!! :tak:

A ja dzisiaj wyjątkowo aktywna, pierwszy raz chyba od 4-5 dni... nie zasnęłam usypiając Anię!!! :zawstydzona/y::szok: Ale nie pochwalę się M, bo dzisiaj jest na dyżurze, a jak wczoraj był w domu i oczywiście czekał na mnie, to... smacznie sobie spałam! :-D
 
Witam

Wczoraj wróciłam jeszcze później bo około 23:30 ale dzisiaj wolne ... pospaliśmy dzisiaj do 9 ... Maja łobuzuje, a ja postanowiłam do Was zajrzeć :) Dzisiaj jak co niedziele jedziemy do teściowej na obiad. Ide zaraz pranie wstawic i rozbiore dzisiaj choinke, a co u Was ??
 
Czesc i czolem wiki , ja sobie leniuszkuje najpierw wlaczylam malej bajke, teraz ona z siostra rysuje.
A wczoraj bardzo milo spedzilam wieczor z 1, alez fajowe filmy lecialy i do tego gral Al Pacino...
Choinki i inne swiateczne dekoracje w sobote rano posprzatalam, w domu zagoscilo w zamian mnostwo tulipanow
 
wiki ja ci znow pobije skonczylam sporo po polnocy a dzis tez pospalam do 9
dzis sie wybieramy do mojego siorki na kawke wiec znow pol dnia nas nie bedzie
u nas leje i wogole brzydko ale w miare ciepelko jest

cos mi smierdzi kolo nog wiec lece
do puzniej
 
reklama
Hej!

U nas już też poświątecznie, żywa choinka była więc postała ile się dało i papa jej zrobiliśmy.

Patewka - wow! Mogę odgapić te tulipany??? Już mi się taaak chce wiosny... :sorry:
 
Do góry