reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Gosiakma - sto lat dla Mateuszka z okazji roczku :)

Nenius - u mnie tez Julę cosik rozklada. Jutro chcielismy wyjezdzac do rodziców i nie wiem jak to po nocy będzie. Na szczescie przychodnia jutro dziala i jakby było gorzej (odpukac) - pojdziemy po zestaw lekarstw.

Kochanym kwietniówkom i ich dzieciaczkom życzymy z Julą kolorowych, radosnych i bardzo smakowitych Świąt Wielkanocnych.

Do usłyszenia po.
 
reklama
Dziękujemy z Mateuszkiem za wszystkie życzenia :tak::-)
Impreza się udała, ale dziś znowu załapał katar i kichanie.... no brak mi już słow po prostu... modle się żeby znowu sie nie rozłożył całkiem.:-(

My też Życzymy Wszystkim kwietniowym Mamusiom i ich pociechom udanych Świąt i mokrego dyngusa :-);-)
 
Hej!

Gosiakma - to ode mnie spóźnione życzonka dla Matiego, przede wszystkim zdróóóóówka!!!!

A wszystkim Kwietniowym Mamom i ich szkrabkom
życzymy z Anią radosnych, spokojnych Świąt,
spędzonych w rodzinnej atmosferze!!!
:happy2:
Tylko nie zapracujcie się za bardzo w kuchni ;-)
 
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,
składamy najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa,
mnóstwo wiosennego optymizmu
oraz samych sukcesów
 
hej:)

ale tu pusto:)) ja tez rzadko tu zagladam , zwłaszcza teraz swieta, chorubska, dzieciaczki nam się pochorowały:((
moja hania tez cos tak kaszle ale bylam u lekarza i niby nic powazego. mamy tylko stodal i rutinacea:)

a i pogoda po południu sie polepszyla:)) mam nadzieję, że bedzie jutro ładnie to do zamośćia do ZOO się może wybierzemy:))

miłego wieczoru zycze
 
Witam po prawie rocznej przerwie :-)

Niedawno rodziłyśmy, a dziś nasze dzieci są już takie duże i samodzielne. Ależ to szybko zleciało :eek:

Łukaszek ma się dobrze, rośnie zdrowo, pomalutku uczy się chodzić. Martwił mnie tylko brak ząbków, ale wczoraj odkryłam aż 4 naraz.

Myślę, że teraz częściej będę tu zaglądać, bo wróciłam do pracy i zyskałam łączność ze światem.

pozdrawiam
 
Witam kochane!!

Ja jakoś to wszytsko przeżyłam:-(

Teraz wracam do rzeczywistości i do Lenki bo troche ją zaniedbałam:zawstydzona/y:

Moja panna już biega dosłownie, normalnie idzie zwariować z nią wszędzie jej pełno:-D ja sie nie zdąże oglądnąć a jej już nie ma:-D

a w następnym tygodniu biorę sie za organizowanie roczku bo impreza musi być:tak:

tak na chwilke wpadłam, jak bede miała więcej czasu to poczytam co tam naskrobałyście, ale pewnie teraz będziecie tu rzadziej wpadać bo pogoda piękna sie zrobiła przynajmniej u nas.

Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieje że u Waszych dzieciaczków wszytsko ok.

I buziaki oczywiście dla maluszków;-)
 
reklama
Trochę nie zaglądałam :sorry:, ale ostatnie dwa tygodnie miałam napięte: powrót z Hiszpanii, Święta i powrót na utarte tory codzienności. ;-)

Dla wszystkich pierwszoroczkowych Solenizantów, zaległych i aktualnych,
Dużo słoneczka, zdrówka, przygód i dobrze sprawujących się rodziców :-)
życzy Ma_Dunia z rodzinką

My mamy jechać w wakacje do Włoch do Mateusza babci, ale powiem Wam, że na samą myśl robi mi się słabo...
Z dzieckiem da się podróżować. :tak: My mamy za sobą podróż do Barcelony, ponad 1300km w jedną stronę, w tę i z powrotem samochodem, podróżujemy z psem więc samolot odpada. :confused2: Wszystko przebiegło gładko, co prawda mieliśmy dwa noclegi po drodze, Julian lubi podrózować i nie sprawiał kłopotów. :-)
Myślę, że samolotem jest jeszcze łatwiej. A pakowanie to wiadomo - trudne: milion rzeczy do zabrania, trza to upchnąć do walizek... :rolleyes2: Ja osobiście zawsze czegoś zapomnę... :zawstydzona/y:
Witam po prawie rocznej przerwie :-)
Witaj! :-)
Ja jakoś to wszytsko przeżyłam:-(
Przytulam mocno. :-(



Dziś piękna pogodna, więc idziemy na długi spacer. :tak:
Miłego popołudnia. :-)
 
Do góry