reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

madzia a jka dlugi lot cie czeka bo widze ze ty juz zaraz sie wybierasz do indii. milego spokojnego lotu i duzo odpoczynku zycze

10 godzin
warszawa-moskwa-delhi

2 h tylko w moskwie

liczac strefy czasowe to startujemy o 11:00 naszego czasu a ladujemy w delhi o 00:20 czasu indyjskiego

nie liczac stref czasowych to ladujemy o 20:00 naszego czasu.

Po powrocie zamieszcze fotki na galerii w google i wam podam link na zamknietym
 
reklama
Hej!

No ja narazie nie dostałam @ ale biorąc pod uwagę moje nocne karmienia...
Coś mi się wydaje, że @ i przespane nocki pojawią się dopiero po odstawieniu cyca...

Madziu - podziwiam za odwagę na tak daleką podróż z małym dzieckiem - to pakowanie i w ogóle...
Życzę samych przyjemnych chwil !!!
 
Hej!

No ja narazie nie dostałam @ ale biorąc pod uwagę moje nocne karmienia...
Coś mi się wydaje, że @ i przespane nocki pojawią się dopiero po odstawieniu cyca...

Madziu - podziwiam za odwagę na tak daleką podróż z małym dzieckiem - to pakowanie i w ogóle...
Życzę samych przyjemnych chwil !!!

Hej,
ja dostałam @ i to 4 miesiące po porodzie, pomimo karmienia piersią i mimo tego iż nadal karmimy się i w nocy też. Przespanych nocek u nas na razie brak :dry: młody dziennie budzi się ok 2 w nocy i taki płacz do cyca ze szok. Gorszy z niego cycuszek niż starszy brat.

Madzia też podziwiam cię za odwagę z podróżą. Udanego lotu!!!!
 
wkoncu sie ogarnelam...
Juz spakowani jutro ostatnie zakupy prezenty itp.

Dzieki dziewczyny!!!

Jak mi sie uda to z Indii zajrze do was...

Buziaczki

Wiele uśmiechów a mało żałości
Długich lat życia w szczęśliwości
Dobrego zdrowia i pomyślności
Jak najmniej smutków,dużo radości
Dużo przygód,morza wrażeń
Moc słodyczy nic goryczy
Aby każdy następny rok przynosił Wam wszystko to co w życiu najpiękniejsze
Z okazji 1 urodzinek życzymę Wam słoneczka każdego dnia,uśmiechniętego pysiaczka, miłości wszechogarniającej, radości kolorowej jak stado motyli i oby świat Was rozpieszczał i tulił w swoich ramionach!!!! 100 LAT kochane bączki!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam Mamuśki:)

Madzia ja też Cie podziwiam, bo to naprawde daleka podróż:)

My mamy jechać w wakacje do Włoch do Mateusza babci, ale powiem Wam, że na samą myśl robi mi się słabo...Wiem wiem, tyle ludzi podróżuje z małymi dziecmi, ale jakoś nie moge tego w myślach ogarnąć. Już nie tyle sam lot mnie przeraża, co widmo pakowania walizek itp. a kolejna sprawa to jak Mateusz będzie się tam czuł, klimat itp. podejrzewam, że będzie mi sie tam budził w nocy, bo wiadomo inne miejsce, pozatym on jak tylko zobaczy obcą osobę to coraz częściej płacze..

jeszcze raz wielki ukłon dla Ciebie Madzia, że sie odważyłaś na taką podróż. Życze udanego pobytu no i spokojnego lotu :tak:

A ja dziś stroiłam mieszkanie balonikami i robiłam torcik, bo jutro Mata urodziny. Niby wielki czwartek, ale to będzie taka skromna rodzinna imprezka przy torcie, a nie chciałam tego przekładać na święta, bo wszyscy sie rozjeżdżają.

Pamiętam rok temu o tej porze to już skakałam na piłce... :-D O godz. 0.40 moje maleństwo przestanie być niemowlakiem...:-)
 
A ja dziś stroiłam mieszkanie balonikami i robiłam torcik, bo jutro Mata urodziny. Niby wielki czwartek, ale to będzie taka skromna rodzinna imprezka przy torcie, a nie chciałam tego przekładać na święta, bo wszyscy sie rozjeżdżają.

Pamiętam rok temu o tej porze to już skakałam na piłce... :-D O godz. 0.40 moje maleństwo przestanie być niemowlakiem...:-)

Wszystkiego naj, naj dla Mateuszka!!!!!!!!!!!

U nas kiepsko, mały dostał gorączki i kaszlu (myślę, że się zaraził od Darii). Mam nadzieje, że do Świąt mu się poprawi.
 
reklama
nie mam pojecia ale cos madziu mi swita ze ona urodzila mrtwe dziecko a jeszcze w ciazy przestala zagladac

gosiakma poprosze wycalowac i wysciskac mateuszka z okazji 1 urodzin aby slonko zawsze mu swiecilo mial duzo zdrowka i usmiechow na codzien a dzis super zabawki i pysznego torta
 
Do góry