reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
gosiakma no niech te chorubsko juz was opusci juz biedny mati sie nacierpial

ewelyn strasznie mi przykro, mam nadzieje ze od tej pory bedzie tylko lepiej
 
Gosiakma, ale sie mały wycierpiał. Mam nadzieje ze teraz juz bedzie tylko lepiej. A NFZ - szkoda słow :-(
U mnie tez nie najlepszy nastroj...chodzi o prace...
 
heja!!!

wieki wieki nie zagladalam, bo maly ostatnio masakrycznie absorbujacy byl, zreszta nadal jest. Tylko mama mama mama i nic wiecej go nie interesuje. Kompa odpalam jak spi, a ze zaczelam podyplomowke to sie ucze jak on spi, wiec czasu na relaks nie mam zbyt wiele.

Ewelyn trzymaj sie, straszne to co spotkalo Wasza rodzine, wspolczuje bardzo

gosiakma poczytalam i widze, ze jakies wredne chorobsko sie do was przykleilo. Zdrowka zycze!!!!


madzia_singh to super urodzinki beda, udanego wyjazdu zycze.
 
Cześć. :-)

Ewelyn starsznie mi przykro. :-( W takich momentach trudno znaleźć dobre słowa pocieszenia. :-( Przytulam serdecznie.

Gosiakma współczuje przeboów szpitalnych. Trzymam kciuki za jak najszybse wyzdrowinie Matiego! :-)

Je też ostatnio w gorszej formie jestem :zawstydzona/y:, @ w końcu mnie nawiedziła :dry:, hormony szaleją a ja załapałam doła. :-( Na szczęście powoli wychodzi u mnie słońce, i w przenośni i w rzeczywiśtości, i świat odzyskuje kolory. ;-) Dzisiaj mamy w planach wyprawę do ZOO, zobaczymy jak Julian zareaguje na zwierzaki. :-p

Miłego popołudnia. :-)
 
Witam:)
Dziękuje jeszcze raz dziewczyny za troskę:)

Byliśmy dziś na kontroli i już powinno być tylko lepiej. Pogoda piękna więc pediatra powiedziała żeby na świeże powietrze wychodzić jak najwięcej. I powiem wam, że dziś zaliczyliśmy pierwszy "chodzony" spacerek( czyt. pare metrów ;) ). Trzewiczki tak więc już "ochrzczone", a ile radości było.

Ma_Dunia ja dostałam pierwszą @ po ciąży dzień przed sylwestrem i powiem Ci, że koszmarnie ją przeszłam...może to i śmieszne, ale po prostu już zapomniałam jak to jest...
A tego ZOO to wam zazdroszcze, bo my mieszkamy na totalnym wygwizdowiu.
A tak pozatym to co u Was słychać Mamuśki, macie już prezenty na rok wybrane? Bo ja częściowo się jeszcze głowie:)

Buziaki i udanego weekendu:)
 
to fajnie ze juz lepiej z malym

ja to @ dostalam 4 msc po porodzie i wtedy hanut zaczela wybrzydzac cycem i tak sie zakonczylo karmienie. no ale lepsze to niz nic
 
Ewelyn - tulę!!!
Dobrze, że masz swojego małego skarbka, który jest teraz sensem Twojego życia i mimo smutku zmusza do uśmiechu...
Wiem coś o tym....:-(
Trzymaj sie i wracaj do nas. Czekamy tu na Ciebie i Lenkę!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
madzia mi sie wydaje ze ty dostalas @ szybciej niz niektore bo karmilas butla od poczatku dobrze pamietam??? czyli po porodzie twuj cykl powinien wrocic do normy. ja mam regularnie co 26 dni choc ostatnio po zalozeniu spirali mam plamienia to tu to tam pomiedzy @ ale lekarz mi powiedzial ze w dobrym przypadku unormuje sie do 3 msc w gorszym do 6 msc wiec wiedzialam na co sie pisze i nie moge narzekac tylko przeczekac.
znajomej zanikl @ przy sppirali na prawi dwa lata moglby i mi zaniknac wcale do niego nie tesknilam

madzia a jka dlugi lot cie czeka bo widze ze ty juz zaraz sie wybierasz do indii. milego spokojnego lotu i duzo odpoczynku zycze
 
Do góry