reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam się i ja tą obiadową porą. Tym razem juz z pracy. Jeszcze godzimka i spadam do domku.

Mołych spacerów laseczki i nie dajcie się mrozom.
 
reklama
To ja dziś przejmę pałeczkę Sylci.....Witam i żegnam;-);-);-);-).Mam nadzieję że to wyjątkowa sytuacja i że pani proszę pani Sylci się poprawi....jutro proszę się odmeldować:tak::tak::tak:
 
Chyba jednak ja. :-p

Sylcia - buziaki w stópki dla Nadinki!

Wszystko ogarnęłam, z obowiązków się wywiązałam i teraz idę na zasłużony odpoczynek. ;-)

Dobranoc. :-)
 
To ja rozpoczyna sobotę :-D

MaDunia - Ty to jesteś! Spać się nie położysz, dopóki porządku na bb nie zrobisz ;-)

Właśnie przetrzymuję mojego szkrabka coby zjeść śniadanie, bo ona już śpiąca i chyba wyjdziemy na spacer i chleb przy okazji kupić. Dzień jak zwykle powitany tanecznym krokiem z mopem :-p
 
Też się witam...jako kolejna:tak::tak::tak:

U mnie dzis mąż w domu:baffled::baffled::baffled: i już z nudów żyrandole umył:-D:-D:-D:-D,odkurzył.Skubany tylko po zakupy nie chciał iść:sorry2::sorry2:.No to musiałam się przewietrzyć.Konstancja stoi już pewnie i nawet bawi się w tej pozycji i kroczek znów zrobiła:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry