reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Cześć. :-)
Mam w końcu zimę, wszędzie biało i takie rzeźkie powietrze... :-) Cały czas mi się micha cieszy. :-D Julian też lubi zimowe spacery, choć o rękawiczki często była wojna :zawstydzona/y:, ale wypracowaliśmy kompromis i teraz bez rękawiczek ale z łapkami w śpiworku. :-p
 
Witam wczesno porannie!!!
No dziś to moja panna przesadziła:dry::dry::dry:o 6 rano tatusia do pracy budziła!!! I juz nie śpi.Wszystko było by OK tylko że skubana drze sie jak nie jest na rękach a w takim duecie trudno robi sie kanapki do szkoły:sorry2::sorry2::sorry2:
była wojna :zawstydzona/y:, ale wypracowaliśmy kompromis i teraz bez rękawiczek ale z łapkami w śpiworku. :-p[/FONT]
Konstancja też nie toleruje łapawiczek i rączki ma w rękawkach ukryte:tak::tak:
PS wozna zameka dzisiejszy dzien :pP

Ty zamykasz a ja otwietram;-);-);-).I jak w domku?????Za ślubnym stęskniona okrutnie????
 
hejka!!!!!

witam z białej stolicy!!!!!
niewyspana i zła :baffled::baffled::baffled::baffled: Filip też w ciętym humorze, ale kartonik po wkładkach laktacyjnych zajął go na troszkę i dlatego mam czas na bb. ;-);-);-);-)

ups 'kartonikowa zabawa" już jest bleeeee i czołga się do mnie bo komputerek zawsze jest na topie.

oki zmykam , bo podgryza mi noge!!!

buziaki i miłego dnia
 
Hej dziewczyny, wczoraj byłam na spotkaniu warszawskiego odłamu bb, no super mile, a dziewczyny jakie fajne :-)
Dzisiaj mam zamiar powalczyc z zakladaniem nowego konta w banku, moje stare do niczego, jakies durne oplaty co miesiac uiszczam az sie m. smieje, no to postanowilam to zmienic. Co tam bede dawała bankowi na mnie za nic! zarabiac. Bo pensji od kilku miesiecy nie przelewaja ;-) Może wiec to dobra okazja aby na spokojnie wszystko pozalatwiac ;)
pa
zmykam do e-banku :-D
 
Cześć
a mnie dopadł mega leń :cool2: Wybieram się już od tygodnia do fryzjera i nadal nic :baffled: No może gdybym nie nosiła czapki to bym szybciej doszła. Mam taki meszek na głowie że nie idzie patrzeć :cool:

Dziennie zaliczamy, ze starszakiem bitwy na śnieżki tylko dziwnym trafem zawsze chłopaki są razem w drużynie :confused: Ale nie ma tego złego ;-)

Patewka udanego zakładania konta :tak:
 
To ja - dobry wieczór i... dobranoc! Bo na oczy juz nie widzę :sorry:
I coś mnie nogi rwą... :sorry: Jak byłam młodsza, wmawiali,że rosnę. Rosnać już dawno przestałam, a to rwanie od czasu do czasu wraca...
 
reklama
Do góry