reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

ja nawet nie wiem co to jest ale na twoim miejscu bym poszla do innego lekarza chcby prywatnie aby upewnic sie ze to na pewno nie zagraza dzidzi, moja ciaza byla bezproblemowa kompletnie no moze tylko to ze dwa tyg po terminie urodzilam
 
reklama
Hejka

ja na weekend wybywam na Mazury, do rodziców..... ;-);-);-) i ogolnie jakoś ostatnio na wszystko czasu mi brak :-(

marzenka zdrówka zycze

anka kurcze nie mam pojecia co to moze byc, ale z ciekawosci zapytam tescia (gina), bo jade teraz na weekend.

buziaki i spokojnego weekendu
 
Witam!!!
Anka-niestety nie mam bladego pojęcia o co chodzi:eek::eek::eek:

Sylcia- moje migreny są z niczego:cool2::cool2::cool2:...bywa tak że przez 2 miesiące mam spokój,a później przez 7 dni mnie męczy.Najlepiej wspominam okresy ciąż 9 miesięcy bez bólu mózgu:-D:-D:-D:-D

Odkryłam przyczynę wycia Tiny w trakcie dziennych drzemek,głód i niechęć do wózka.....tak to jest jak książek się człowiek mądrych naczyta:cool2::cool2::cool2:
 
aha83 Bylabym wdzieczna jesli masz takie znajomosci to prosze zapytaj sie. Mimo tego ze ta dziwna tasma znajduje sie poza plodem i niby nie zagraza mojej dzidzi to jestem niespokojna.
Chcialabym sie dowiedziec czy ktos mial cos takiego moze ten lekarz mial takie przypadki.
Dzieki pozdrawiam
 
ja o tej tasmie po raz pierwszy też słysze...

a co do migren mam sąsiadke co na nie cierpi...wycięta wtedy z życia jest bidulka
 
Cześća u nas poczatek zapalenia oskrzeli u małęgo. Oj jak nie urok to ... A na dodatek system się sypie. Pozdrawiam

Kochana dużo zdrówka życzę.

Hejka
ja na weekend wybywam na Mazury, do rodziców..... ;-);-);-) i ogolnie jakoś ostatnio na wszystko czasu mi brak :-(
Udanego weekendu aha:-)

Mimo tego ze ta dziwna tasma znajduje sie poza plodem i niby nie zagraza mojej dzidzi to jestem niespokojna.

Anka wiem, że łatwo się mówi, ale staraj się nie denerwowć. Trzymam kciuki. To na pewno nic strasznego. Lekarz pewnie wychodzi z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

A ja po kąpieli siedzę sobie przed tv oglądam "Jeszcze raz" i poczytuję BB. Maluszek śpi, mężulek na spotkanku z kolegami na mieście - mam czas dla siebie:-):-):-)
 
Cześća u nas poczatek zapalenia oskrzeli u małęgo. Oj jak nie urok to ... A na dodatek system się sypie. Pozdrawiam


Ojj to zdrowia i zdorwia wam zycze :))

Hejka

ja na weekend wybywam na Mazury, do rodziców..... ;-);-);-) i ogolnie jakoś ostatnio na wszystko czasu mi brak :-(

marzenka zdrówka zycze

anka kurcze nie mam pojecia co to moze byc, ale z ciekawosci zapytam tescia (gina), bo jade teraz na weekend.

buziaki i spokojnego weekendu

Noo to milego weekendu zycze :))


Witam!!!
Anka-niestety nie mam bladego pojęcia o co chodzi:eek::eek::eek:

Sylcia- moje migreny są z niczego:cool2::cool2::cool2:...bywa tak że przez 2 miesiące mam spokój,a później przez 7 dni mnie męczy.Najlepiej wspominam okresy ciąż 9 miesięcy bez bólu mózgu:-D:-D:-D:-D

Odkryłam przyczynę wycia Tiny w trakcie dziennych drzemek,głód i niechęć do wózka.....tak to jest jak książek się człowiek mądrych naczyta:cool2::cool2::cool2:

To ciezko masz z tymi migrenamii Nie zazdroszcze ;/


ja o tej tasmie po raz pierwszy też słysze...

a co do migren mam sąsiadke co na nie cierpi...wycięta wtedy z życia jest bidulka

Noo moja siostra ma podobnie ;/ Jak dostaje boli glowy to osoba nie do zycia ;/ Ale ona tez sie wiecznie wszystkim denerwuje nawet tym czy nie ma ;/
 
reklama
Chcialabym wiedziec lekarz mowil ze nie mam sie przejmowac ze to nie zagraza mojemu synkowi ale czytalam w necie dziwne zeczy na ten temat a jestem osoba bardzo przejmujaca sie i martwie sie mimo wszystko...
Zadna kobietka z was nie miala czegos takiego ???

cos jest na ten temat
wstążka???? proszę o pomoc. - Forum dziecko-info.com

ale jak lekarz mówi, że nie ma się co stresować, to nie ma :)) spokój jest najważniejszy dla dzisdzi, a ta taśma nie musi być groźna

dobrej nocy
 
Do góry