reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Cześć Kwietniówki. :-)

Wszystkim chorowitkom dużo zdrówka! :-)

Miałam napisać o żłobku. Byliśmy przez trzy dni, a teraz pauzujemy, bo najpierw M był chory a teraz Julian załapał jakąś infekcję. :confused2: Na szczęście łagodnie to przechodzi, ale do żłobka nie wybieramy się póki nie będzie na 100% zdrowy. :tak: Z tych trzech dni mogę napisać, że Julianowi bardzo się tam podoba. :tak: Chodziliśmy, i będziemy chodzić, na jedną godzinę codziennie. Przez ten czas bawi się z opiekunką, która jest za niego odpowiedzialna, i obserwuje inne dzieci. :laugh2:
 
Witam się po 2 dniowej nieobecności!!!

U nas bez wielkich zmian.....jedynie spać Tina chodzi później niż zazwyczaj tak o 22 i jak zwykle jeść obiadów nie zamierza,zobaczymy dziś.Z przyjemności to ja dziś mam dwie wywiadówki w szkole na 17:cool2::cool2::cool2:....idę się sklonować:-D:-D:-D
 
no to lec a masz jakas maszyne do tego??? tez z checia zrobie sobie klona
hanutowi przebil sie zabek wczoraj i chyba idzie nastepny bo dalej sie drze a dzisnie spi od 5:30
 
hejka:)
ja tez się witam przy porannej kawce:)
Zuzia na razie ok :) a z Marlenka idę do lekarza bo ta gorączka jej nie przechodzi..na razie bez kaszlu i kataru..co za cholerstwo???!!!
 
reklama
Cześć!
Szkoda, że weekend już się skończył :-( A było tak faaaajnie!

Na szczęście weekendowa pogoda się utrzymuje, więc OK.

Oho, dziadek przyszedł... No to Pa!
 
Do góry