reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Cześć. :-)

U mnie pogoda paskudna, depresji można dostać. :confused2:

Julian na szczęście śmieje się i dokazuje, więc jakbym miała małe słoneczko w domu. :-) Gdyby nie pdwyższona czasem temperatura, bo innych objawów nie ma, to zaczęłabym się zastanawiać czy ta choroba to nie jakaś ściema. :eek: A tak na poważnie to oby zawsze tak łagodnie przechodził infekcje. :-)

Głód mnie dopada, bo śniadaia prawie nie zjadłam :sorry:, idę zajrzeć do lodówki. ;-)
 
reklama
Heja bbakii :))

Dziekuje za calusy dlaa Nadinyy :))


Wiecie co ja niewiem co sie ze mna dzieje ... Ja chyba jestem w ciazy :O !!! Ale to nie mozliwe zabezpieczamy sie ... A teraz kluje mnie cos w cipcii mam bardzo mialy sluz o dziwnej konsystencji Brzuch mnie czesto bolii i kluje Glowa mnie bolii czesto mi slabo ... ;/ Niewiem co sie dzieje ?! Robilam test wyszedl negatywny ....
 
Heja bbakii :))

Dziekuje za calusy dlaa Nadinyy :))


Wiecie co ja niewiem co sie ze mna dzieje ... Ja chyba jestem w ciazy :O !!! Ale to nie mozliwe zabezpieczamy sie ... A teraz kluje mnie cos w cipcii mam bardzo mialy sluz o dziwnej konsystencji Brzuch mnie czesto bolii i kluje Glowa mnie bolii czesto mi slabo ... ;/ Niewiem co sie dzieje ?! Robilam test wyszedl negatywny ....

Może to jakaś infekcja....idź do gina,najwyżej będziesz wstawiała nowy suwaczek:-D;-):-D
 
Może to jakaś infekcja....idź do gina,najwyżej będziesz wstawiała nowy suwaczek:-D;-):-D

Noo musze isc ... Wiesz ok moge byc w ciazy ale nie dam rady sobie sama z Nadia ... Damian pracuje a ja ciaze do 4 miesaica ponad przechodzilam kosmicznie dziennie caly dzien i cala noc wymioty goraczki wypalone gardlo dziasla wiecznie krwawily bole brzucha zgaga 24 na dobe slabo wiecznie nie mialam sily isc do lazienki wiecznie mdlalam bylam w szpitalu pod kroplowkamii A jeszcze mam jechac 27 sama do polski z Nadia nie dam rady zemdleje i bede wymiotywac cala droge ;/;/;/
 
kochana lec ty moze do gina moze test po prostu nie pokazal :tak:
mi kumpela powiedziala tak
jak test pokaze wynik negatywny to moze sie mylic i mozesz jednak byc w ciazy a jak pokaze pozytywny no to nabank ciaza.
ona sama zrobila 5 testow i tylko jeden pokazal jej ze byla w ciazy w przeciagu dwoch dni je robila:tak::cool2:
jak cos to bedziesz pierwsza kwietniowa zaciazona ponownie:-p
 
reklama
Cześć. :-)

Sylcia, co by nie było, to idź jak najszybciej do lekarza. :tak:

Mój Julian pierwszy raz przespał całą noc, czyli potrafi. :-) Zobaczymy jak to będzie dzisiaj w nocy.
 
Do góry