reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam się pochmurnie i deszczowo;-);-);-) ja nie śpię a dzieć dopiero wstał:-D:-D:-D.Wczoraj sama usiadła z leżenia:tak::tak::tak:

Noo to gratulacje dla malenkiej :)))) SUperr ze mala dama umie juz usiasc z lezakowania :))

Hejka babeczki! Witam po weekendzie.
Mieliśmy bardzo jeżdżony weekend. W czwartek wieczorem zgadałam się z siostrą i korzystając z okazji, ze m. jechał służbowo do Warszawki, zabraliśmy się z Kacperkiem, by odwiedzić ciocię. Troche sie balismy jak mały zniesie 4 godz. jazdy, ale był grzeczny jak aniołek. Wyjeżdżalismy przed 6.00 spał 2 godz, a później siedział i patrzył na przejeżdżajace z boku samochody. W drodze powrotnej zaczął marudzić 30 km przed dotarciem do domku. Ach jestem z niego dumna:-):rofl2::laugh2:
Sobota zakupki, a w niedziele znów w samochodzie i odwiedziny dziadków:-):-D

A dziś odpoczywamy po weekendzie;-);-);-)

Noo to ladnie ze dzidzia wytrzymala tak dlugo :) Ja jak jezdze z zor do kielc to tez mam jakos ponad 4 godz bo robimy sobie dwa przystanki Aby pieluche zmienic i na chwlke wyjsc z auta i Nadinka tez superr grzeczna jest :))

Good night :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Czesc :)
Niespodziewanie Julcia po kaszce i cycu przespala prawie 3 h , w zwiazku z tym nie bylysmy jeszcze na spacerku. Moze o 15 pomkniemy, bo dzisiaj cieplo :)
Adusia a co Kacper takiego zmajstrował , ze wychwawczyni wzywa ?
 
no własnie adusia jak tam kacperek?

a tak wogóle to dobry wieczór,
w koncu mam troszke czasu. Postanowilismy dokonczyc w koncu remont łazienki zaczęty w lutym br. Trzeba zainstalowac umywalke, dookoła przykleic ozdobne kafelki-mozaika, pomalowac ściane. I nareszcie łazienka bedzie skonczona.
Wczesniej nie robilismy tego ze wzgledu na to, ze mała po kąpieli wycieralismy, kramowali i ubierali na przewijaku na pralce, a w łazience mamy grzejnik elektryczny zamontowany i było zawsze ciepło. nie moglismy sie przeniesc dopóki nie zaczął sie sezon grzewczy, bo w pokoju za zimno by było.
Teraz nareszcie bedzie tak jak mialo być i bardzo sie ciesze z tego. Bo co wchodziłam do łazienki i patrzylam w ten kąt to mnie to denerwowało no i nie było gdzie rąk umyć, trzeba było za kazdym razem do kuchni wędrować.
Jak skonczymy to moze wkleje fotki.
ok zmywam sie na relaksujacy wieczór, herbatka wellnes, książka, muzyczka i świece aromatyczne.
miłego wieczorku dziewczyny
 
no własnie adusia jak tam kacperek?

a tak wogóle to dobry wieczór,
w koncu mam troszke czasu. Postanowilismy dokonczyc w koncu remont łazienki zaczęty w lutym br. Trzeba zainstalowac umywalke, dookoła przykleic ozdobne kafelki-mozaika, pomalowac ściane. I nareszcie łazienka bedzie skonczona.
Wczesniej nie robilismy tego ze wzgledu na to, ze mała po kąpieli wycieralismy, kramowali i ubierali na przewijaku na pralce, a w łazience mamy grzejnik elektryczny zamontowany i było zawsze ciepło. nie moglismy sie przeniesc dopóki nie zaczął sie sezon grzewczy, bo w pokoju za zimno by było.
Teraz nareszcie bedzie tak jak mialo być i bardzo sie ciesze z tego. Bo co wchodziłam do łazienki i patrzylam w ten kąt to mnie to denerwowało no i nie było gdzie rąk umyć, trzeba było za kazdym razem do kuchni wędrować.
Jak skonczymy to moze wkleje fotki.
ok zmywam sie na relaksujacy wieczór, herbatka wellnes, książka, muzyczka i świece aromatyczne.
miłego wieczorku dziewczyny

Ajj kochana nie moze tylko wklej napewno foteczkii :))



Dobranoc babe's :))
 
reklama
Do góry