reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Nie no dziewczyny gratuluję ząbków u Sylci i Aha.a u nas nadal cisza w tym temacie.Aż zajrzałam do książeczek starszyzny i co Oliwia w 8 miesiącu a Kacper w 11.Więc teraz też pewnie jeszcze troszkę poczekam.
 
reklama
w ogóle to cześć!
dopisuję się do grupy mamuś śpiących na raty :-)

hejka:)
Moja Zuzia to mnie wykończy. Przez ostatni tydzień i teraz nadal nie wiem co jest. Zje kaszkę o 20 i ładnie śpi tak do ok 24 a później marudzi, budzi się i smoka daje a to wodę daje i o 4 mleko już robię bo ryk. Ona chyba jest głodna??? czy dawać jej jeść tak ok 24??
ładnie spała po kaszce od dawna a teraz to nie wiem?

ja też sięgnełam po kaszkę, bo dzieć nie przybierał na wadze, tyle, ze ja go do niczego nie musiałam wybudzać, bo dziecko wciąż mi chodzi spać koło 23-24 (wczoraj np. 23.49).
dzień - w ogólnym zarysie, bo ciągle są duze odstępstwa - wygląda mniej więcej tak:
7.30-8.00 - pobudka. mąż zabiera Jaśka i idą do kuchni robić śniadanie, później się bawią, a ja dosypiam
9.00- 10.00 - Jasiek trafia do mne do łóżka, obala jedną pierś (zreszta niemal zawsze je tylko z jednej)
do 11.00-11.30 - spanie, po obudzeniu często kolejna pierś
11.30 - 13.00/14.00 zabawa (ew. spacer), w tym czasie pół słoiczka jedzenia
14.00 - 15.00 - spanie, czasem krócej, czasem dłuzej, pierś
15.00-16.00 - spacer
do 18 - zabawa, pierś
jakieś 30 min drzemki
koło 20 - kąpiel, póxniej gęsta kaszka (5-6 łyzeczek na 150 ml mleka)
zabawa - do momentu aż marudzi, dostaje pierś i uda się uśpić (czasem go noszę, czsem usypia głaskany po plecach itp.) śpi z nami.
pierwszy sen trwa 4-4,5 godz. póxniej się wybudza co 40min- godz. czasem wystarczy go połozyc na brzuchu i glaskac, czasem dostaje pierś.

tak jak już któraś pisała - wiem, ze robie coś źle i marzy mi się przespana noc, ale pomysłów na zmianę nie mam, więc się powoli z niewyspaniem godzę.:-)

gratuluję wszystkim zębaczom!
Aha, kiedy będziesz mieć wyniki?
 
Gratuluje ząbków!!
U nas cisza w tym temacie.
Pogoda brzydka a ja muszę na miasto :-( chyba ze wykorzystam mego brata do załatwienia moich spraw :tak:
A na jutro to już śniegi z deszczem zapowiadają.
Och jak ja nie lobię tej przejściówki. Albo niech będzie ciepło albo już zimno. Bo ta plucha i szarówka najbardziej dobijająca.
 
Witajcie jesienne kobitki!
Dziś wyruszyłam na załatwianie spraw spacerkiem. Choć pogoda do bani, ale co tam - ruch jest najważniejszy.
Wykupiłam OC, zamówiłam swój ulubiony fluid i zaraz skoczę po starszą do przedszkola.
Dziś zjawiona @ nie daje znaku - w postaci dolegliwości :sorry:. Czyli git.
 
U nas tez na razie Zuzia jest jako mała babka bezzębna:-D
Dzisiaj w Łodzi masakra aż zimno się robi na samom myśl:(
Kupiłam sobie buty tydzień temu kozaki i tak w domu przymierzam i stwierdzam ze są za duże. dzisiaj pojechałam z Zuzia i oddałam a zmarzłam że hej:( Oczywiście nie mieli mniejszego rozmiary to znaczy 39 ale przymierzyłam inny kolor ten sam fason i leżą idealnie a wiec dzwonie do innego ccc i maja na szczęście. Jutro jadę odebrac bo mi babeczka odłozyła a sie akurat na nie napaliłam:-D:-D
 
reklama
Do góry