reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
witam nowa mamusie-katy:-)

sylcia gratuluje ząbka!:-)

a u nas ostatnie karmienie ok 20 po kapieli -cycek i spi albo do 6 albo 2 i 6 na karmienie-róznie to bywa (co nie ukrywam wole opcje do 6 hehehe)
 
Pieknie to brzmii "Prosilam boga o kwiat dostalam caly ogrod " wspanialy cytat :))

Noo kazde dziecko inaczej je ... To ze dostanie miske na noc pelna kaszki nie znaczy ze do rana nie bedzie glodne Moja niunka czasem wypije mi przez cala noc 150 a innym razem o 21 150ml o 2 150ml i o 6 tez 150 ml :)) Ale to zalezy jaki ma dzien A czasem mi wypije tylko 150 przez cala noc do samej 10
 
witam

a wiec co do spania to moj od kiedy skonczyl 3 miesiace przesypia cale noce zasypia o 20 a budzi sie o 7 zje i spi do 9 czasami krocej zalezy jak siostra mu pozwoli
maly od niecalego miesiaca jest na butli a tak przesypial noce na piersi tylko
a teraz zjada na noc 180 mleka 2 i spi sobie do rana ;-);-)
 
Witam wszystkich!
adusia - ja ładuję w mojego o 19 miskę kaszki, a o 20:20 obala dwa cyce i co ..... przed 1 pobudka na jedzenie:-D

Agatka też bardzo podobnie zjada i się budzi.

a wiec co do spania to moj od kiedy skonczyl 3 miesiace przesypia cale noce zasypia o 20 a budzi sie o 7 zje i spi do 9 czasami krocej zalezy jak siostra mu pozwoli
a tak przesypial noce na piersi tylko

Ania też chyba tylko z miesiąc lub dwa budziła się w nocy na karmienie. Agatka odkąd skończyła 3 miesiące też przesypiała już prawie całe noce - tylko na cycku.
Miała jednak taki czas - odkąd skończyła 4,5 miesiąca, że przez 3 tygodnie nic na wadze nie przybierała.
Zaczęłam ją więc wybudzać, jako że w nocy mleko jest tłustsze.
Kryzys minął, a Agatka dalej się sama budzi o tej porze :-(
A ma dni, że po 3 godzinach znowu sie budzi - zje i natychmiast zasypia.
 
Heja dziewczyny!!!!!

Ale zimno już się robi .... masakra. :-:)-( nie lubię jesieni ... już nie wspomnę o zimie.
Wczoraj byłam na teście kwalifikacyjnym z holenderskiego i poprostu zanim dojechałam do centrum naszej stolicy (ok 10km) to minęła 1h10m. Myślałam , że wyjdę z siebie. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Potem jeszcze problem z zaparkowaniem :crazy::crazy:. W samochodzie stwierdziliśmy z mężem , że nie chcemy chyba długo żyć w tym mieście :szok::szok: i ja stwierdziłam , że granice "miasta dla mnie " to galeria mokotów i osiedlowe sklepy, dalej się nie wypuszczam.
No i kończąc to test był albo cholernie trudny albo ja byłam taka wściekła , że nie mogłam się skupić. No nic, zobaczymy do jakiej grupy mnie zakwalifikuja no i czy w ogole bedzie mi się chciało dojeżdzać.

Sylcia gratuluję ząbka .... u nas nadal brak :tak::tak:

Katy mój Filipek zsypia około 20:30 , potem wstaje o 2-3 i 6-7. Tylko , ze często wierci sie około 5 i wtedy podawanie smoczka z 3x. :crazy::crazy:
Ja jeszcze zadnej kaszki nie daję, ale jak pojde na ten holend. to chyba zacznę.

Klucha a twoja Hania to jakiś straszny śpioszek jest ;-);-);-) tylko pozazdrościć, ja marzę o przespanej całęj nocy:tak::tak:

oki kochane miłego dnia
 
hejka:)
a właśnie miałam do was pisać co do spania naszych dzieciorków w nocy:-D
Masakra!!!
Moja Zuzia to mnie wykończy. Przez ostatni tydzień i teraz nadal nie wiem co jest. Zje kaszkę o 20 i ładnie śpi tak do ok 24 a później marudzi, budzi się i smoka daje a to wodę daje i o 4 mleko już robię bo ryk. Ona chyba jest głodna??? czy dawać jej jeść tak ok 24??
ładnie spała po kaszce od dawna a teraz to nie wiem?
Marlenka jadła o 20 kaszkę i o 23 mleko ale ona to był głodomór:-)
Może Zuzia tez będzie tak jadła bo teraz to ciągle w ruchu nie usiedzi w spokoju:-)
jak widzę i czytam to wasze maluszki tez głodomorki i jedzą w nocy:tak:
dam dzisiaj jej jesc o 23-24 i mam nadzieje ze pospi do 6 rano chociaz:tak:
 
reklama
Do góry