reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

idziemy w Tarnowskich Górach, za miesiąc 70 zł...pochodzimy przez miesiąc, a później już pewnie sami:-p

Skunkanka to bardzo tanio placicie, tym bardziej, że za miesiąc. My w Toruniu za karnet 10 wejść na zajęcia prowadzone przez instruktora mielismy zapłacić 260 zł:szok:. Ale niestety nie pójdziemy (zajęcia zaczynaja się w sobotę), bo mały po ostatnim szczepieniu goraczkuje. Juz sama nie wiem czy to szczepienie, czy zęby, bo zaczyna tez pokasływać. Właśnie czekam aż sie obudzi i spadamy do lekarza sprawdzic co się dzieje.
 
reklama
Cześć!!! Cześć!!! Cześć!!!
Nałóg silniejszy, hi hi :-D Wymknęłam się na chwilę z kuchni do Was pod wymówką, ze polewa na torta musi ostygnąć ;-) Więc mam chwilkę - tu już podczytałam, lecę na pozostałe wątki.
Ale mi się tęskni za regularnymi z Wami pogawędkami...

Diabliczka kochana LECĘ!!!!!!!!!!!!!! a może...hmmmm.... po ostatnim panieńskim szybciutko zaszłam w ciążę, więc może jednak nie:-p udanej zabawy!!!!:-):-)
No to tamten wieczór panieński musiał być "na bogato" jak się fasolką skończyło, hi hi ;-)
Mój to raczej skromny był - z przyjaciółkami poszłyśmy z Anią na spacer, zahaczajac o pizzerię. Ania kochana bawiła się njpierw u mnie na kolanach, a potem sama w wózku, ze mogłam spokojnie zjeść, napić się...
A najśmieszniejsze było, ze babka przyniosła pizzę i... 4 talerzyki.
No w sumie były nas 4... z Anią :-):-):-)
Tylko striptizer nawalił ;-):-(

Poza tym dzień upłynął mi na ostatnich zakupach i gotowaniu.
Trzymcie kciuki jutro:
-za pogodę
-za imprezę
-za Anię
-i co by mi goście szybko dali spokój, zebym mogła do Was wejść i zdać relację ;-)

No to żegnam się z Wami jeszcze jako panienka ;-)
 
Diabliczka trzymam kciuki za jutro i już teraz (jutro nie będę miała jak - goście, goście) składam serdeczne życzenia:

Wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia...aby ten dzien był wyjątkowy i taki jaki sobie wymarzyliście, a całe życie pełne miłosci:tak:

Powodzenia:-)
 
Dzien mamki minal szybko jak zwykle :/ Pogaduchy z babkami wypadly jak zwykle super :) Zrobilam sobie spacerek kawal drogii tam i spowrotem Noo i nogii mam obtarte niesamowicie a jakie odciski mam ohohhoho !

Ide nogii wymoczyc maske zalozyc maseczki inne i lulu


Dobranoc kochane
 
Diabliczka – wszystkiego naj, naj, naj na nowej drodze życia! :-) Tylko radości i niezapomnianych momentów! :-D


Oczy się kleją więc idę spać. ;-)
Dobranoc. :-)
 
Diabliczko wszystkiego naj naj dla Ciebie i wkrótce mężulka oraz niezapominajmy o Ani.... . Oby było jak najwiecej chwil radosnych , szcześliwych a jak najmniej powodów do zmartwień.

Miłości, zrozumienia i cierpliwości .... Buziaki i kciuki trzymam mocno zaciśnięte :-):-):-):-):-)

Ps. u mnie dziś przychodzą montować szafę wnękową , wiec znow kurzu pełno bedzie..... kurde dośc juz mam tego sprzątania :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

A poza tym to zycie w Warszawce jakos płynie... nie powiem ,żebym skakała z radości ale jakoś sie w miarę dobrze tu czuję. Jutro walimy do Ełku huuuuuuraaaa.

Oki pzdrawiam i zmykam na śniadanko
 
Diabliczko - najlepsze życzenia, oby nowa droga życia była dla ciebie bardzo szczęsliwa :-)

I do poniedziałku dziewczyny - w weekend raczej mała szansa, abym tutaj zajrzała.
 
reklama
diabliczka, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla Was, trzymam kciuki by wszystko poszło po Twojej myśli i z niecierpliwością czekamy na zdjęcia z tego Wielkiego dnia!!!
 
Do góry