reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hej mamki :) Kurcze pisalam tu kiedys do was ... Ale pomylilam watki i pozniej pisalam gdzie idziej a tamte mamki nie wiedzialy o co mi chodzii :((

Mam nadzieje ze bede mogla od czasu do czasu wpasc do was kochane i po plotkowac :))
 
reklama
sylcia nie kojarze cie ...ale pisz-hihi juz sobie wyobrazam jak pisałas na innym watku...:-D

a moja sie zaczyna niunia przewracac:-) (doczekałam sie uff....):-)
 
My za 3-4 lata, jeżeli zdecydujemy się tu zostać na stałe, zamierzamy kupić własne mieszkanie albo się budować. Tylko ceny tutaj są kosmiczne i pewnie będziemy musieli mieszkać na daaalekich przedmieściach. :confused2:
 
marys16 - jak masz wolną chwilkę, to zapraszam do centrum (koło Ratusza) Pampers wystawiła Akademię Zdrowego Rozwoju. Dziś byłam - bardzo fajne :tak:. Polecam. Nawet parking dla wózków zrobiony :-D
 
Ma Dunia jezeli mozna wiedziec to gdzie aktualnie mieszkasz ? Ja mieszkamw Irlandii a wykup domku (bo mieszkan to raczej nie ma zbytnio apartamenty) kosztuje dosyc duzo :( Ale i tak sadze ze lepiej niz w polsce ...
 
marys16 - jak masz wolną chwilkę, to zapraszam do centrum (koło Ratusza) Pampers wystawiła Akademię Zdrowego Rozwoju. Dziś byłam - bardzo fajne :tak:. Polecam. Nawet parking dla wózków zrobiony :-D
A właśnie miałam do ciebie pisać :-) I też o tym powiedzieć. Bo ja dopiero dziś się dowiedziałam ( taki mam refleks)
 
No to my mieliśmy szczęście... po pierwsze kupilśmy 1800 m2 działki za 55 zł za metr, ale sprzedajemy, bo zrobili w tym miejscu plan zagospodarowania i automatycznie cena poszła trzykrotnie w górę:) a budować bedziemy się na działce dziadków M...
 
hej laski!!!!

u mnie urzadznia sie ciag dalszy.... dzis zamontowali rolety a w sobote szafa wnekowa bedzie.

Madzia i bluebell wspolczuje okropnych ludzi i ich komentarzy ale to jest wlasnie Polska. Trzymajcie sie i nie dawajcie :tak::tak::tak:

Dziewcyzny sliczne domki . Powodzenia w budowie :-)

Marys w Warszawie mieszkanie ktore wynajmujwmy, jest nowiutkie i na tym malutkim zamknietym osiedlu dopiero moze 10 % mieszkan jest skonczonych i z lokatorami . I tytaj metr kosztuje 11 tys zl. Jak sie dowiedzialam od agencji to za glowe sie zlapalam ze za 60 m trzeba dac 660 tys.... az dziwnie mi sie po tym mieszkaniu chodzi jak wiem ile kosztuje ;-);-);-);-)

Poza tym to meblujemy sie i Ikea moim domem byla przez dwa dni i mam jej juz serdecznie dosc , dobrze ze Filipek dzielnie znosi zakupy :tak::tak: i korki w Wwie.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Oki kochane ide ogladac koncowke meczu, ktory mnie tak wku....... ludzie co za druzyna z tych naszych "piłkarzy " :szok::szok::szok:

buzka
 
reklama
Do góry