reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2009

Mrówki!!!!! małe czarne gryzonie rozlazły mi się po domu, niech je szlag!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Cały zlewozmywak ożył, jak wróciliśmy z wiochy. Nie mogłam rano pozmywać, bo była awaria wody od 4 (ja wstałam o 5.30 :dry:), dobrze, ze mamusia zaprosiła nas na obiad.

Nieznosze robactwa, chyba zwariuję :szok::szok::szok:
 
reklama
ja jestem sama od tygodnia i okaszało się że przeżyłam :happy2:
przeżyłam też wizytę dziadków, cioci i prababci...
reszta jutro bo stęskniłam się za Maksem
 
ale mi dzis ten maly czlowiek dal popalic:szok: wstall o 9 i wcale w dzien nie spal:szok: w ogole!!!!!!!!!wchodzilam pare razy na bb ale nawet sie napisac nic nie dalo...teraz padl-zobaczymy do ktorej....

dzis podalismy wit.D bo wczoraj Alus skonczyl miesiac.Ja bym z checia zazyla wit.S;-);-);-) no ale nie wiem czy moge???z podwoziem wszystko spoks-suchutko i po staremu.Minal miesiac --myslicie ze juz mozna?
 
hej
ja juz po woli trace nerwy, po pierwsze bo od 4 dni maly prawie w ogole nie spi w dzien i jest przez to zmeczony a sam nie umie sie wyciszyc zasnac ( spi moze ze dwie godz w dzien:baffled:) a po drugie ja jestem cala obolala i nie mam czasu na to by sie nawet z pokoju ruszyc...:baffled: poza tym maly kicha i kaszle wiec nie wiem czy to przeziebienie... jutro przyjdzie polozna to sie zapytam:zawstydzona/y: no i caly czas by jadl, robi sobie 5-10 minut przerwy miedzy karmieniami i za chwile wrzeszczy, szuka cycka, paluszki bierze do buzi:-( dzis sprobowalam sciagnac troche mleka by sprawdzic czy sie najada, sciagnelam 125 ml, zostalo w butelce 40 ml a on jeszcze do cycka sie przytulal:szok: z butelki juz nie chcial jesc bo cos mu nie pasowalo i jeszcze z piersi zjadl:confused: taki maly zarlok chyba z niego...:sorry2: jutro bedzie wazenie wiec zobacze czy prawidlowo przybiera na wadze..:dry: ehh mam nadzieje ze wszystko jest w porzadku:dry:
 
Hej,
czy ja mogę do Was dołączyć :confused: 9 kwietnia urodziłam synia i chętnie pogadam z innymi mamami oczywiście o ile moje dziecko pozwoli troszkę czasu spędzić na kompie :sorry2:
 
hej:)) ja tojakos wogole nie mam czasu n nic,,, podczytuje WAs ale zeby napiasca cos:)) Mała czasem daje popalic a czasem grzeczniutka:) najgorsze to ulewanie:(:)-(

pozdrawiam i na razie zmykam
 
Hej laseczki!
Nocka minęła spokojnie i dzisiejszy dzień też. Macie rację, że spokój jest najważniejszy:tak:. Maja chyba się najada, bo zaraz śpi jak smok i robi 4 kupki - jak na dziś:-). Jutro wybieramy się całą rodzinką na imprezkę do rodziny urodzinową - ciekawe jak maleńka to zniesie :confused: mam nadzieję że nie trzeba będzie uciekać po 10 minutach:-):-):-).
Buziaczki i w miarę przespanej nocki :tak:.
 
reklama
ja też zaraz zmykam spac rano czeka mnie lekarz bo zauwazyłam wtarstające paznokcvie u stóp mojej córci...ech byle było dobrze
 
Do góry