reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
:-Dwitajcie piatkowo

u mnie zisiaj slonka brak za to deszcz...wrrr:wściekła/y:

samopoczucie wmiare...spalam od polnocy do 5 z groszami..az w szoku bylam...ale pozniej zasnac nie moglam jak w koncu udalo sie ok 7 to mlody sie obudzil i mowi " bajki chce"

glowa lekko bli..ale zrzuce to na zmienna pogode w ciagu 3 dni na zmiane slonko wiatr i deszcz

czuje se tez jakbym miala kamienie do kostek przywiazane...no i wkurza mnie ten brak karty ciazy...wrrr..nie dzwonia ze szpitala ze sie znalazla..czyli glupie pindy olaly sprawe...

Gabi moze numer ..jakiejs dziewczyny ktora juz rozpakowana..to bedzie najpewniejsze ze nie jest na porodowce
:-D:-D
 
Dziewczyny ja się pisze na smsy, bo z tego co widzę to mój mały pasożyt :rofl2: wcale nie zamierza sie wyprowadzać i myśle , że oj do końca kwietnia będzie okupował mój brzuszek hehehehehe ;-);-);-);-);-)
 
hej dziewczyny:)
mam chwile czasu i chciałam was pozdrowić:tak:
Pamiętajcie ze trzymam za was kciuki abyście ładnie i szybko się rozpakowały i już miały swoje bobaski przy sobie :-) ładna pogoda idzie a wiec już czas.
Ja zaczynam werandowanie Zuzi.
Zuzia jest grzeczna je i śpi . Niestety je tylko z butli. ja dostałam w końcu mleko ale Zuzia jest leniem patentowanym i nie chce ssać a wiec ściągam mleko do butelki i daje jej moje mleko i mieszankę.
Marlenka jest zachwycona siostrzyczka :) na razie nie mam z nia żadnych kłopotów:tak: nie jest zazdrosna i bardzo kocha Zuzie:-) aby tak dalej:-D
buziaczki dla was:-)
 
Witajcie dziewczyny ponownie :-) Wpadłam tylko na chwileczkę i widzę, że niektóre z was już po rozpakowaniu - dla tych serdeczne gratulacje. Dla wciąż oczekujących - jeszcze trochę cierpliwości.

Co do mnie, to na razie jestem jeszcze w dwupaku. Co prawda w poniedziałek wyglądało to już na poród - miałam częste skurcze, plamienie, wystraszyłam położną podczas ktg - a tu nic, wszystko ucichło. Szyjka mi się co prawda skróciła, dziecko jest już bardzo nisko, ale jakoś wyjść nie chce. Jak przez weekend nic się nie wydarzy, to gin w poniedziałek kazał mi już jechać do szpitala.
pozdrawiam wszystkie, trzymajcie się
 
witajcie moje drogie:-D

U mnie dziś ładna pogoda, dobrze bo muszę do miasta jechać, jakoś wszystko mi się z kosmetyków wyczerpało:confused2:

Dziś w planach pranko, miasto, prasowanko, wypisywanie zaproszeń, sprzątanko ---- AKTYWNIE:-p

Miłego dnia

Gabi może Twój mężuś ma racje z tą wizytą u gina, trzymam kciuki
 
Witam laseczki:-)

Pogoda wspaniala jak od kilku dni:-)Ja juz nie spie od ok 6:30 bo mezus tak nastawil budzik i ja rowniez sie obudzilam:tak:
Juz jestem po badaniach,bo w sumie wieczorem umyslalo mi sie,ze dzisiaj pojde:sorry:Wlasnie koncze pic herbatke...za chwile zadzwonie do mamuski,nastawie pranie i moze wezme sie za mycie okien(mam nadzieje,ze maz nie bedzie wkurzony,ze je umylam)pozniej jeszcze obiadek zaczne przygotowywac(tak jakos chodzila za mna pomidorowa no i chyba nalesniki zrobie,bo piatek dzisiaj):happy:

Wczoraj jak juz pisalam bylam w kosciele no ale tesciu jak sie dowiedzial,ze ide na piechote sama to postanowil pojsc ze mna...nie powiem,ze sie ucieszylam na ta wiadomosc no ale trudno:sorry: bylam w kosciele ok 19:40 do ok 21:50 ale zlecialo mi to bardzo szybko,bo bylo przyjemnie:tak: jak wrocilam to wiecie co...bylam w szoku,bo kolacja na mnie czekala zrobiona przez mezusia i on na mnie czekal:szok:
szkoda mi go troche,bo biedny na sloncu sie wczoraj tak spalil i go pieka rece i twarz:baffled:

Nenius witamy ponownie!!!Super,ze juz w domku jestescie,tak dobrze sie czujesz i corcia zdrowa!Zycze powrotu do formy jak najszybciej:tak:

eh dziewczynki...nie ma za co:-) wiem,ze za mnie modli sie duuzo osob i wiem,ze mi to pomaga...dlatego chcialam zeby Wam tez bylo lepiej dzieki modlitwie;-)

Gabi no to super,ze zaczynasz 40 tydz!!Zycze zebys jak najszybciej mogla sie rozpakowac i miec juz dzieciaczka w ramionach!:happy:

Trzymam kciuki za skunkanke zeby wszystko poszlo ok i zeby jak najszybciej miala dzidzie obok siebie:tak:

Kurde wiecie co laski...troche mnie martwi,ze nie mialam tego posiewu robionego...zastanawiam sie nad tym caly czas i jakos uspokoic sie nie moge:zawstydzona/y:
Moja dzidzia cos dzisiaj leniwa jest i bardzo malo sie rusza,nawet powiedzialabym za malo jak na niego i to tez mnie martwi...czyzby to oznaczalo to co mysle...:baffled:

Dobra ja narazie dalej licze ruchy a pozniej biore sie do roboty,bo tak zle sie czuje,ze w domu nic nie robie i nic na swietna nie zrobione:baffled::zawstydzona/y:

Milego i goracego dnia zycze:-)
Buzki
 
reklama
Do góry