reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Hej dziewczynki :) Ja po wizycie i badaniach - wpadlam tylko na chwile bo czuje sie naprawde bardzo zle. Dobrze ze nie zwlekalam juz dluzej z tym pojsciem do lekarza - okazalo sie ze mam obustronne zapalenie pluc. Dostalam na poczatek Augmentin (za porada ginekologa) i pobrali wymazy - w razie gdyby nie pomogl to mi zmienia antybiotyk na inny. Czuje sie generalnie straaasznie......A tu jutro wizyta u ginki (musze isc bo ona potem na 2 tyg na urlop idzie a juz 3 tyg nie bylam), a popoludniu z corka do neurologa - nie wiem jak dam rade bo ledwie na oczy widze, slabo mi i do samochodu ledwie doszlam....nie mowiac o niewielkim braku koncentracji za kolkiem......Ide lezec, ale bede wpadac do Was czasem poczytac co by sobie za duzych zaleglosci nie zrobic.
Zuziunia - nic sie nie martw, samo spadnie jak przyjdzie pora....Najwazniejsze ze z dziidzia ok i ze lekarz pilnuje Twojego zdrowka.
Wszystkim wizytujacym powodzenia. Niestety juz nie pamietam co mialam jeszcze napisac, goraczka troche mnie rozklada i skupic mi sie ciezko.
3majcie sie dwupakach dziewczynki :))
 
Margaret a co u ciebie jakoś rzadko się odzywasz :dry: Jak relacje z M. Ja dziś walnęłam focha, bo usłyszałam "zaś zmierzła..." i tak mnie to wkurzyło, bo zero zrozumienia że przez godzinę se popłakiwałam i obrażona jestem :zawstydzona/y:

Idę pranko powiesić i pospinać się po drabinie, bo powiedziałam że nie będę się prosiła kilka razy, w niedzielę poprosiłam i.... wielkie G.... więc idę se sama radzić.
 
Hej dziewczynki :) Ja po wizycie i badaniach - wpadlam tylko na chwile bo czuje sie naprawde bardzo zle. Dobrze ze nie zwlekalam juz dluzej z tym pojsciem do lekarza - okazalo sie ze mam obustronne zapalenie pluc. Dostalam na poczatek Augmentin (za porada ginekologa) i pobrali wymazy - w razie gdyby nie pomogl to mi zmienia antybiotyk na inny. Czuje sie generalnie straaasznie......A tu jutro wizyta u ginki (musze isc bo ona potem na 2 tyg na urlop idzie a juz 3 tyg nie bylam), a popoludniu z corka do neurologa - nie wiem jak dam rade bo ledwie na oczy widze, slabo mi i do samochodu ledwie doszlam....nie mowiac o niewielkim braku koncentracji za kolkiem.....

Oooo kobieto to się załatwiłaś :szok: Leż kochana i się kuruj a z tymi wizytami to może poproś kogoś o podrzucenie skoro taka słaba jesteś, a nie prowadz sama :no: Zdrówka życzę.
 
Oooo kobieto to się załatwiłaś :szok: Leż kochana i się kuruj a z tymi wizytami to może poproś kogoś o podrzucenie skoro taka słaba jesteś, a nie prowadz sama :no: Zdrówka życzę.
Niestety nie mam kogo poprosic, bo bym wcale z mala nie jechala... Szczegolnie ze ja mam na rano, a ona na popoludnie wiec 2 wyjscia nam sie szykuja.....Niestety nie da sie polaczyc :(( Ale to tylko jeszcze jeden dzien, potem czwartek odleze, a w piatek kontrola - to sie okaze czy lepiej czy trzeba antybiotyk zmienic.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry