reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Dzien dobry,
ja po drugiej pobudce, najpierw wstałam z M o 6 i zjadłam śniadanko a potem o dziwo znowu udało się zasnąć i wstałam niedawno :)

Kamile ja na wyjście mam zimowo-wiosenny kombinezonik polarkowy taki z podszewką, wiec dosyć ciepły

Aniolek trzymaj sie bidulo z tymi skurczami,

Osa i Ziuziunia współczuje przeżyć ze spojeniem łonowym, powodzenia dziewczynki!

Didi zdrówka dla Synka, oby szybko doszedł do siebie.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach!

pozdrowionka
 
reklama
Cześć.Jeszcze Was nie czytałam.Mam nadzieje,ze wszystkie 2w1.
Ja jeszcze w piżamie,dziecko w szlafroku:zawstydzona/y:
Dzisiaj były zajęcia praktyczne.:sorry2:Na fotkach widać taka dzidzię maskotkę w kołysce.Więc najpierw M zabawiał dzidzię,przynosił zabawki a mama spała.a teraz dzidzia i mama śpią, a duże dziecko je samo śniadanie i ogląda bajkę:zawstydzona/y:
Obiecuje poprawę.
Ja dzień zaczęłam jak zwykle od kilku dni.Komentarz M: " tata zobacz jak mama idzie rzygać,to ma siłę szybko biegać":-D
A za oknem...sypie śnieg:nerd: M: "ojej,ten dzidziuś chyba nigdy się nie urodzi,znowu nie ma wiosny"
Wszystko mnie boli,zakwasy mam.dlatego,że wczoraj...byliśmy w knajpie na obiadku i na lodach:-D Tylko ja przez kawałek starego miasta człapałam godzinę.Chyba trochę przegięłam.
A potem w dzidziowym sklepie w 5 minut kupiłam smoczki,butelkę,leżaczek do kąpieli,i stanik.Dziwnie się na mnie patrzyli,ale nad czym tu się zastanawiać;-)
Miłego dnia.
 
hej kobietki

chyba cala polska zasmucona z powodu pogody.

jestem juz po sniadanku a dalej bym jadla :-D
to ta moja Kluska "mała" taki głodomór, na pewno ! :-D

udanych wizyt życzymy :-)
 
hejka:rofl2:
witam z rana. ja tez wstałam co dopiero to znaczy wstałam o 7 i wyszykowałam Marlenke do przedszkola i poszłam dalej spać:rofl2:
w nocy miałam kilka skurczy bolących ale nieregularnie:crazy: muszę wytrzymać do poniedziałku 23 marca bo w niedziele moja niunia ma urodzinki kończy 4 latka i będzie mała imprezka:-D a po imprezce to już mogę rodzić:rofl2:
ja w piątek jeszcze mam usg takie końcowe sprawdzające ile dzidzia waży, czy jest wszystko ok i co z moim spojeniem . to usg przesadzi czy poród naturalny czy cc.
 
Witam w sloneczny dzionek:)
Madzia 1989 ale zazdroszcze ale tak pozytywnie ze ten wielki dzien przed toba:) napewno bedziesz dobrze wygladac stres i opieka nad dzidzia robia swojea;)

Zuziunia nie martw sie spacerki i dietka pomoga w zgubieniu kilogramow:)

Ja na wyjescie tez zakupilam polarowy kombinezonik:) ale na wszelki wypadek wezme tez cos cienszego jakas bluze itp

a mnie znowu od rana boli brzuch i pachwiny kluja jak nie wiem co:wściekła/y:
zycze milego dzionka
 
Witam się w pochmurny dzień:baffled:
Dziękuję za odwpowiedzi w sprawie morfologii:-)
Widzę, że wszystkie nadal w dwupaku - to dobrze. Ja jak się do tej pory nie bałam porodu, to teraz zaczynam się bać tego bólu:baffled:
Ale szybko się nie zapowiada, bo brzuch mam nadal wysoko, sukurcze mam ale rzadko. Pobolewa mnie tylko dół brzucha i spojenie łonowe - ale nie jest tak tragicznie, chodzić mogę.
Życzę powodzenia na wizytach, mam przeczucie że rozpakowywanie kwietniówek zacznie się po 20.03:rofl2:
 
Witam z rana Kobitki
U mnie nie pada, ale troche szaro jest. Zaraz idę z córką do lekarza, bo wczoraj odebrałam wyniki badań i znowu strasznie niskie żelazo ma i tak już od ponad pół roku.
Życzę udanych wizyt dzisiaj i dobrego samopoczucia
 
Hej babki!

Trzymam za was wszystkie kciuki - jeszcze troszkę musimy wytrzymać...

Ja dziś wstałam z pozytywnym nastrojem, lecz z bólem biodra i żeber :zawstydzona/y:
Zuzka mnie tak pokopała, że szok, więc teraz ja jej spać nie daję i słuchamy Mozarta:-D Aż kot uciekł z pokoju :sorry2:

Dziś w planach zakupki z koleżanka :-D:-D:-D

Miłego dnia
 
reklama
To i ja się witam

Pogoda okropna, nic się nie chce, do tego moja Emilka chora- ma zapalenie ucha, siedzimy sobie w domciu i lenimy się.

Dzisiaj u nas noc i dzień jak narazie bez skurczy.

Miłego dnia
 
Do góry