reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Famme,o ciekawe.
A ja w tej ciąży nie zajrzałam nawet do jednej gazety o ciąży czy o dzieciach i baaardzo mi z tym dobrze.:-D W ciąży z M to czytałam wszystko namiętnie i tylko się stresowałam co trzeba,co muszę itp.a teraz pełen luz;-)
 
reklama
Noi jestem.
Wczoraj jakoś już nie miałam siły na siadanie do kompa.
W szkole rodzenia spotkanie organizacyjne,ale moim zdaniem zapowiada sie ciekawie.:-) Miłe toważystwo,dwie panie położne (jedna specjalistka od laktacji) także super!!!
Dzień wczorajszy (oprócz tego że szkoła rodzenia) był tragiczny!!!!Opisze wam wszystko później bo musze sie ogarnąć bo na 12:30 mam wizyte u dentysty.
 
Ja wczoraj cieszyłam się że pospałam i na tym koniec bo dziś znów powturka z rozrywki :dry: Mąż po 2 tyg przyrwy dziś pierwszy raz na rano szedł i bałam się ze zaśpi więc czujnie spałam, 4:20 się obudziłam bo wydawało mi się, że zaspał. Jemu 5 minut puzniej budzik zadzwonił a ja leżałam do po 6 :crazy::szok:

Ja też mam jutro wizytę i już powoli się stresuję, ciekawe co z moim łożyskiem, czy przesunęło się do góry? Hmm ciekawe jutro od rana to dopiero stres będzie, tym bardziej że na 16 mam wizytę.
 
Witam kochane, wpadłam tylko się przywitać i lecę do lekarza, a poźniej nadrobie to co naskrobałyście ;-)
Trzymajcie się ciepło, u mnie -12 bryy
 
Witajcie,
ja od samego rana jakoś wściekła jestem - nie dość, że się nie wyspałam (ratunku, jest jakiś środek na chrapanie? Mój facet chrapie jak lokomotywa, oka nie idzie zmrużyć :angry:) to na dodatek chyba przy holowaniu wózka odmroziłam sobie twarz - jakies plamy czerwone mi wyszły, swędzą trochę i skóra się łuszczy, a tłusty krem pogarsza sprawę.
Poza tym od pewnego czasu przy chodzeniu czuję ból w pachwinach - nie wiem, co to jest, czy to od ciąży, czy coś przemroziłam. Normalnie łażę jak pokraka, chwiejąc się jak kaczka, bo inaczej nie daję rady :zawstydzona/y:
pozdrawiam i idę trochę popracować.
PS. fajne historie z tymi księżmi :-D
 
Poza tym od pewnego czasu przy chodzeniu czuję ból w pachwinach - nie wiem, co to jest, czy to od ciąży, czy coś przemroziłam. Normalnie łażę jak pokraka, chwiejąc się jak kaczka, bo inaczej nie daję rady :zawstydzona/y:
dobrze ze nie widzialas mnie jestem jak ludzik z firmy opon michelen... boziu. wszystko z rak mi leci. taka wywrota....
 
Kawka nie chce Cie zalamywac ale na chrapanie meza to najlepiej jak sobie wlozysz stopery w uszy bo nic innego nie pomoze :no: trenuje ten temat juz od roku z moim M. i uwierz mi nie ma zlotego srodka.Jesli zas chodzi o bol w pachwinach to sa wg mnie 2 opcje ---albo masz po prostu kolke (ja mam caly czas po ok 4min marszu) albo Twoja niunia tak sie ulozyla ze Cie tam uciska---pamietam ze na forum ktoras z dziewczyn tez sie niepokoila a potem tak jej wlasnie powiedzial gin wiec nie martwilabym sie nadto :tak:;-)
 
reklama
Gabi a nie zaczyna się 7 miesiąc od początku 27 tygodnia?? Według mnie jesteś od 5 dni w 7 miesiącu.
a no wlasnie ja to sie pogubilam z liczeniem u siebie

a ja wlasnie wstalam o 9 i juz pierwsza ture ciuszkow dla niunki upralam. teraz sie susza i wieczorkiem prasowanko mnie czeka...:))))))) Moj R ma wolne 2 tyg i czuje sie jakbym miala juz dziecko w domu. Marudny i straszny pieszczoch. "Miś to mis tamto. mis nie moge usnac-chodz" ufffffff
 
Ostatnia edycja:
Do góry